Įkraunama...
Įkraunama...

Karadajus

QUOTE(Mockava @ 2014 09 13, 06:56)
Berguzel, dar dar, bet kažkaip prie Kenano negaliu priprast nors tu ką, jis man toks pat kaip Ezelį.... 

Kiek as istrauku maciau, tai jis man irgi viens prie vieno Ezelis. Nors as sio aktoriaus kitokiam amplua neisivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 13, 10:43)
Kiek as istrauku maciau, tai jis man irgi viens prie vieno Ezelis. Nors as sio aktoriaus kitokiam amplua neisivaizduoju g.gif

As Ezelio neziurejau,tai man atvirksciai biggrin.gif Dabar man Kenanas tiesiog suauges su Mahiru, beprotiskai mylintis ir viskam pasiruoses sunus, nuosirdziai mylintis vyras, besiblaskantis tarp tu, kurie jam brangiausi.
Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2014 09 13, 08:56)
Vistiek daug...  Aš kol kas po ruski pradėjau žiūrėt, datraukiau iki 6 serijos, nuomonės dar nesusidariau.... Man problema, kad pagrindiniai aktoriai nelabai... Berguzel, dar dar, bet kažkaip prie Kenano negaliu priprast nors tu ką, jis man toks pat kaip Ezelį....  Dar bandysiu žiūrėt, ir užtat įdomu, kurios žiūrėjot, pvz kurioj serijos jis meilėj prisipažįsta? Nes ten kur žiūriu rusiškai įgarsinta 14 originalių serijų, po 1.5 val trukmės...įdomu, ar greitai lietuviškai pasigaučiau, nes lietuviškai galiu matyt tik nuo to prisipažinimo......


As ji ziuriu nenuosekliai,pradiniu kokiu 15 seriju isvis nemaciau, o dabar dazniausiai paziuriu kazka besiruosdama namuose,tai irgi ne visai demesingai, bet man tas rodymo laikas labai nepatogus,tai kitaip niekaip, nors esminius ivykius jau perpratau. Tik lietuvisku ir rusisku seriju numeracijos niekaip neatseku.Man toks ispudis,kad kuo toliau,tuo jausmingumo Mahiro ir Ferides santykiuose bus daugiau, jau dabar kaip jis apie ja kalba wub.gif O paziurejau kelis epizodus is tolimesniu seriju,tai buvo tokiu scenu,kur man jau sirdi spaude ir kur neimanoma neapsiasarot cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 13 rugsėjo 2014 - 12:00
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 12, 23:29)
O jus igarsinta rusiska ziurit ar su titrais?as nerandu igarsinto

žiūriu ruskai įgarsintą...na,velniškai ilgas,bet žiūriu ir per ruskius ir per lietuvius... biggrin.gif .Man patinka,nors veiksmo daug,o laikas tai trypčioja vietoj...vis neikaip nenuteisia tėvuko biggrin.gif ,.Na,bet abu aktoriai patinka...tai ir vėpsau
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 13, 08:43)
Kiek as istrauku maciau, tai jis man irgi viens prie vieno Ezelis. Nors as sio aktoriaus kitokiam amplua neisivaizduoju g.gif


Man lygiai tas pats sunku į jį kaip į Mahirą žiūrėti, Kaip pripratau prie Ezelio taip jis man toks ir liko o tuo labiau kad vėl Ezelį pradėjo rodyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 13, 15:32)
žiūriu ruskai įgarsintą...na,velniškai ilgas,bet žiūriu ir per ruskius ir per lietuvius... biggrin.gif .Man patinka,nors veiksmo daug,o laikas tai trypčioja vietoj...vis neikaip nenuteisia tėvuko biggrin.gif ,.Na,bet abu aktoriai patinka...tai ir vėpsau

Sutinku,laikas labai istemptas,serialo pora dienu,o pas mus savaite rodo doh.gif Tevukas man toks nuostabus zmogus, labai jam tinka galantiskojo pravarde thumbup.gif
Atsakyti
Žiūriu ir aš.. smile.gif
Tik, kad labai ištemptas..
Man Ezelis buvo žymiai geresnis: veiksmas veiksmą vijo... o čia taip lėtu tempu, serija po serijos...
Kadangi turiu Gala, tai serijas pažiūriu man patogiu metu ir reklamas prasukdama... smile.gif Tai kai po kelias serijas per dieną pažiūriu - greičiau juda įvykiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2014 09 15, 16:19)
Žiūriu ir aš.. smile.gif
Tik, kad labai ištemptas..
Man Ezelis buvo žymiai geresnis: veiksmas veiksmą vijo... o čia taip lėtu tempu, serija po serijos...
Kadangi turiu Gala, tai serijas pažiūriu man patogiu metu ir reklamas prasukdama... smile.gif Tai kai po kelias serijas per dieną pažiūriu - greičiau juda įvykiai. smile.gif

man tas pats,nors ne Gala,bet paprastas vidiakas...bet susirašau ir Ezelį (antrą kart žiūriu) ir po to Karadajų,dar ir Fatmagul įsirašauuuu...tai tik atradus laiko pervarau... bigsmile.gif Įdomu,ką reiškia Karadajus turkiškai?
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 15, 19:08)
man tas pats,nors ne Gala,bet paprastas vidiakas...bet susirašau ir Ezelį (antrą kart žiūriu) ir po to Karadajų,dar ir Fatmagul įsirašauuuu...tai tik atradus laiko pervarau... bigsmile.gif Įdomu,ką reiškia Karadajus turkiškai?


Kažin kodėl apskritai toks pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 15, 18:00)
Kažin kodėl apskritai toks pavadinimas?


Kartais išgirstu kai sūnėnas Mahirą pavadina Karadajum, bet ir pačiai įdomu kodėl būtent toks pavadinimas smile.gif
Atsakyti
Karadajus iš žodžių žaismo nuo kabadajaus (nelegalus kovotojas už teisingumą, kaip koks Robinas Hudas).
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 09 16, 12:09)
Karadajus iš žodžių žaismo nuo kabadajaus (nelegalus kovotojas už teisingumą, kaip koks Robinas Hudas).

Labai taiklus tada pavadinimas smile.gif
Atsakyti
Man turbūt gražiausia šio serialo muzika http://www.youtube.c...h?v=ACqjAMAVQy4
O ir ta scena sugraudino.
Atsakyti