Įkraunama...
Įkraunama...

Iššūkis: 30 dienų be saldumynų ir kvietinių miltų!

Ojej, koks iššūkis, net 30 dienų be miltų lotuliukas.gif mano šeima jau treti metai be JOKIŲ grūdų miltų valgo, ir vis dar nepasiilgom. Per daug gera savijauta be jų, tad nė mintelės nėra kad grįžt atgal prie vergų maisto.
Jei užmatysit šitą knygą, paskaitykit, kodėl verta kviečių suvisam atsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Sinaja @ 2014 11 21, 17:39)
Sveika prisijungus:)

Žiūriu jau renkasi naujas gruodžio be saldumynų ir miltų būrelis wink.gif



Ačiū už tokį sutikimą. Man , kaip vegetarei, bus labai linksma biggrin.gif Gausis vos ne žaliavalgystės mėnuo hehe Bet pabandyti verta.
Atsakyti
QUOTE(Sinaja @ 2014 11 21, 14:44)
Sveika prisijungus! Nesvarbu kad vėliau, bet manau visada atsiras palaikančiųsmile.gif
O įsivažiavus, pamatysi ir azartas atsiranda:)
Papildyta:
Gaila iš tikro, aš kažkaip įsitikinus, kad visa esmė ir yra ta, kad atsilaikyti nuo aplinkos spaudimo ir galbūt pasišaipymų, maždaug ką čia prisigalvoji, gi kas atsitiks jei gabalėlį suvalgysi.
Jei jau nusprendžiau kad 30 d. nei vieno saldainiuko nesuvalgysiu, tai ir reiškia nei vieno saldainiuko, nepaisant jokių balių ar išlygų. Tik tada galėsiu didžiuotis savo valia, kitu atveju pati savimi nusivilčiau.

O kažkokiu tikrai skaniu desertu (dar nesugalvojau kokiu, bet ne bet kuo saldžiu) pasimėgausi jau visai greitai, už 10 dienų thumbup.gif

O aš nematau jokių problemų, kad per balių suvalgiau keletą sumuštinukų su duona, kurioje buvo kvietinių miltų ar kitokį saldumyną. Žinau, kad valią turiu, priklausomybės nuo saldumynų lyg ir nebeturiu. Man atrodo, kad būtų nepagarba šeimininkui, jei visi vaišinsis, o aš viena sėdėsiu ir agurkus griaušiu, arba prašysiu duonos pakuotės, kad pažiūrėčiau, ar ten nėra cukraus arba kviečių. Bent jau man tai vienas nemalonesnių dalykų, kurie nutinka per vakarėlius.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 11 21, 22:12)
Ojej, koks iššūkis,  net 30 dienų be miltų lotuliukas.gif  mano šeima jau treti metai be JOKIŲ grūdų miltų valgo, ir vis dar nepasiilgom. Per daug gera savijauta be jų, tad nė mintelės nėra kad grįžt atgal prie vergų maisto.
Jei užmatysit šitą knygą, paskaitykit,  kodėl verta kviečių suvisam atsisakyti.


Na jums tai neatrodo didelis iššūkis, o mums "savo įpročių vergams" atrodo jau ganėtinai ilgas laiko tarpas, o nuo kažko juk reikia pradėti. O kaip pradėjote jūs?

Man tik įdomu, jeigu remiantis straipsnio turiniu bei jūsų komentaru, tai grūdų produktų atsisakėte visiškai? T.y. kviečių, miežių, avižų, kukurūzų, sorų, rugių, taip pat ir kruopų: žirnių, lęšių, grikių, avižinių kruopų, sorų, ryžių, perlinių ir manų kruopų?

Tiesiog įdomu kiek griežtai esate nusistatę prieš grūdus ir kruopas (gaminamas iš grūdų). Juk daugelis jų pasižymi ir itin naudingomis savybėmis bei mineralinėmis medžiagomis.
Papildyta:
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 24, 11:09)
Man atrodo, kad būtų nepagarba šeimininkui, jei visi vaišinsis, o aš viena sėdėsiu ir agurkus griaušiu, arba prašysiu duonos pakuotės, kad pažiūrėčiau, ar ten nėra cukraus arba kviečių. Bent jau man tai vienas nemalonesnių dalykų, kurie nutinka per vakarėlius.


Na taip, tai nėra situacija viena iš maloniausių, bet įdomu, kaip elgiasi svečiuose vegetarai? Arba tie, kurie nevalgo po 18val.
Matyt mūsų lietuvių toks bruožas galvoti, kad nemandagu svečiuose atsisakyti siūlomų vaišių ir taip verčiame savo organizmą kentėti nereikalingų produktų atakas švenčių metu g.gif man kažkaip matyt irgi reikia keisti savo požiūrį į tai ir išmokti lankantis svečiuose mandagiai išsisukti nuo nepageidaujamų produktų valgymo.


Beje kaip jums visoms sekasi? man beliko tik 6 dienos.
Šį savaitgalį parduotuvėse eilinį kartą apsipirkinėjant maisto savaitei, buvo apėmęs jau tooooks silpnumas einant pro kai kurias lentynas, kad pasiėmusi net tokių produktų, kurių seniau nelabai valgydavau, pakuotes naiviai skaičiau sudėtį tikėdamasi, kad ten nėra cukraus. Aišku teko skaudžiai nusivilti, nes mano rankose atsidūrė konservuoti ananasai saldžiame padaže, šokoladukas, grūdėta varškė su DŽEMU. Aišku, kad visuose šių produktų sudėtyje buvo cukraus, tad teko padėti į vietą ir kankinės veidu traukti kasos link be "ko nors skanaus". O, naivume visagali:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinaja: 25 lapkričio 2014 - 11:19
Savaitgalį nusidėjau, dabar vėl viskas gerai, žadu laikytis iki Kalėdų, man visai patiko nekrauti į save gausiai niekalo. Labiausiai patiko, kad nebevalgant saldumynų nustojo zvimbti galva, sėdžiu ir graužiu obuolį biggrin.gif
Dėl vakarėlių -tikrai nežadu atsisakyti kartais nesveiko maisro, nes tai būna labai retai. Bent jau man nieko baisiau nėra už maniakiškai savo tiesa įsitikinusiuis sveikuolius. Turėjome kompanijoje vieną vegetarę, juodai užknisdavo visus, kai papašo šeimininkų jai skirtą kepsnį supakuoti šuniukiu parnešti. Pati nevalgiau mėsos beveik metus ir to kažkaip niekas nepastebėjo.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 25, 16:16)
Bent jau man nieko baisiau nėra už maniakiškai savo tiesa įsitikinusiuis sveikuolius. Turėjome kompanijoje vieną vegetarę, juodai užknisdavo visus, kai papašo šeimininkų jai skirtą kepsnį supakuoti šuniukiu parnešti. Pati nevalgiau mėsos beveik metus ir to kažkaip niekas nepastebėjo.


O man smalsu, kaip pavykdavo nepastebėtai išsisukti nuo mėsos svečiuose?
Atsakyti
QUOTE(Sinaja @ 2014 11 25, 15:30)
O man smalsu, kaip pavykdavo nepastebėtai išsisukti nuo mėsos svečiuose?

Jei būdavo kepsnys - ačiū, aš labai soti, gal tik salotų valgysiu, jei ypač didelis balius - niekas nepastebėdavo, jei būdavo galimybė pasirinkti - imdavau žuvį. Šiaip ant stalo visada būna salotų, sūrių, alyvuogių, žuvies (silkės nemėgstu, kiaušinių taip pat). Tiesiog vėliau pradėjau norėti mėsos, bet kartais, nors 80 proc. renkuosi vištieną.
Atsakyti
Sveiki,
jei galima ir as nuo gruodzio 1d. iki sv. Kaledu noriu pabandyti be baltu miltu ir saldumynu isbuti, nes paskutiniu metu labai daug ju suvartoju, ir tai gasdina. Tuo labiau, kad kuo toliau, tuo labiau noriu. Smagu cia prisijungti, tai padeda sustiprinti valia ir laikytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 11 21, 22:12)
Ojej, koks iššūkis,  net 30 dienų be miltų lotuliukas.gif  mano šeima jau treti metai be JOKIŲ grūdų miltų valgo, ir vis dar nepasiilgom. Per daug gera savijauta be jų, tad nė mintelės nėra kad grįžt atgal prie vergų maisto.
Jei užmatysit šitą knygą, paskaitykit,  kodėl verta kviečių suvisam atsisakyti.

Idomu, paskaiciau nuorodas. Gal pakomentuosit dienos menu ka ir kokiu kiekiu valgote? bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien pirmą dieną tokios lomkės kankina, jau tiesiau ranką link šokolado, gal kad PMS, atrodo, kad neištversiu, pirmą kartą taip per trečią savaitę, vakar sušlamščiau vakare saulelę razinų. Vis šios toks saldumas.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2014 11 28, 15:59)
Šiandien pirmą dieną tokios lomkės kankina, jau tiesiau ranką link šokolado, gal kad PMS, atrodo, kad neištversiu, pirmą kartą taip per trečią savaitę, vakar sušlamščiau vakare saulelę razinų. Vis šios toks saldumas.

Samuele, atsilaikei 4u.gif
As Amazing, fai jauciuosi lengvesne, o ir atejus giudizio pirmai bus lengviau biggrin.gif atsisakyti mazesnio kiekio .
Atsakyti
Ech, paskutinė diena!
Jau didžiuojuos didžiuojuos savo valia:)
Vakar buvo draugai atėję, krūva guminukų atsinešė, kuriuos labai mėgstu, tai kaltai pažiūrėjo, bet man net širdis nesudrebėjo:)
Atsakyti