Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 20, 21:21)
Lieknėji? bigsmile.gif



Forumo pokalbius seku, bandau iš Tavęs pasisemti valios... ax.gif
Laaaaaabai reikėtų nors šiek tiek lieknėti... blush2.gif


Labas rytas, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 20, 16:11)
Aš ką, viena dirbu ant Lietuvos? g.gif

Visą parą neturėjau ne mobilaus interneto doh.gif Vienas proto bokštas vedė kaimynams - jiems įvedė, o pas mane kažką nudrąskė, nulaužė ir paliko. Atvažiavo mano interneto tiekėjas - ne mes sugadinom, ne mes taisysim. Pleeeee, kad užkėliau hajų, proto bokštas atlėkė per pusvalandį cool.gif
Atsakyti
user posted image

Vedžiodama šunį supratau, kad mūsų gatvėje gyvena labai daug piktų... žmonių unsure.gif Tenka visokioms babytėms ir jaunoms mamoms vis mojuoti su maišeliais prieš nosį ir įrodynėti, kad mes- saugūs cool.gif

O šiaip- viskas vėl sustojo.Vaikštau daug, valgau dar daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 26, 14:27)
valgau dar daugiau  ax.gif

Ne tu viena irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 26, 14:37)
Ne tu viena  irnesakyk.gif

Tada gerai.

Gerai, kai prieš susitinkant ima sutapti ėdrumo amplitudės cool.gif
Atsakyti
Jo.
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 26, 14:52)

friends.gif

Aš vis galvoju- kodėl gi manęs neapstoja kalėdinė nuotaika, kuri kasmet imdavo persekioti nuo Vėlinių? Ogi pati kalta: labai intensyviai naudojuosi išmaniosios televizijos paslaugomis (t.y., žiūrėdama laidą vis prasuku reklamas...) ir pati televizija, nusprendusi iškeisti banalų, bet šeimynišką-šventišką Hallmark kanalą į jaunatvišką tuštukų "E!"...

Taip Meška ir gyvena be kalėdinių nuotaikų verysad.gif O jos būtų- mažu imčiau ... bent jau neėst? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš apstojau ėst, bet vis viena turiu ne vieną gelbėjimo ratą, esu beviltiškai išplatėjus nuo vasaros.
Šiaip nieko labai gero, nieko labai blogo kol kas, bet liūdnoka. Švenčių nuotaikos ir nenuotaikos čia niekuo dėtos.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 26, 15:32)
Taip Meška ir gyvena be kalėdinių nuotaikų verysad.gif

Aš irgi. Tik, kaip nekeista, daugiau - mažiau kalėdines dovanas supirkau. Kadangi prasisukau smarkiai papigiaj (užpirkau naujų, gražių, knygyne nepigiai kainuojančių knygų su 50-90% nuolaida biggrin.gif pagal kiekvieno skonį), tai pareiškiau, kad šiemet dovanos negali būti brangesnės nei 30Lt. Pareiškiau, kad taupymo rėžimą jungiam, škia, geriau veselei išleisim ax.gif
QUOTE(Marla @ 2014 11 26, 15:43)
Švenčių nuotaikos ir nenuotaikos čia niekuo dėtos.

O kas dėtas (-a)? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 26, 18:00)
Aš irgi. Tik, kaip nekeista, daugiau - mažiau kalėdines dovanas supirkau. Kadangi prasisukau smarkiai papigiaj (užpirkau naujų, gražių, knygyne nepigiai kainuojančių knygų su 50-90% nuolaida biggrin.gif pagal kiekvieno skonį), tai pareiškiau, kad šiemet dovanos negali būti brangesnės nei 30Lt. Pareiškiau, kad taupymo rėžimą jungiam, škia, geriau veselei išleisim ax.gif

laugh.gif Gudruolė...

Reikės nupaišyti mėnulio pilnatį ir pasikabinti vietoj herbo- visai publika suįžūlėjo, siautėti pradėjo dar nesulaukę bent jau priešpilnio... unsure.gif

Užtat aš įjungiau durnių ir verdu diiiidelį puodą sriubokėlių. Kad tik talijai būtų geriau cool.gif
Atsakyti
Aš pamiršau kas ta talija yra.
O šiaip ligų ieškau biggrin.gif Labai toks "įdomus" užsiėmimas

O dėl nuotaikų tiesiog va tokios nelabai kokios. Kartais ypatingų jokių ir nereik dalykų, kad ana būtų pakiužusi
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 27, 15:28)
1. Aš pamiršau kas ta talija yra.
2. O šiaip ligų ieškau biggrin.gif Labai toks "įdomus" užsiėmimas
3. O dėl nuotaikų tiesiog va tokios nelabai kokios. Kartais ypatingų jokių ir nereik dalykų, kad ana būtų pakiužusi

1. Tu juk "kriaušė"- bent jau mano atsiminimuose... Taip kad talija tikrai yra cool.gif

2. Negi "Dr.Ozas" tik dabar pradėjo rodyti? biggrin.gif Ar... jau su lietuviškais ozais bendrauji?

3. Marla, a girdž, jau sninga- tuoj pašviesės nuo sniego. Ir nuotaika pasidarys labai kokia. O gal tau... šunį kokį įsigyt? rolleyes.gif
Atsakyti