Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

Elemis Tri Enzyme Resurfacing Facial Wash- pats geriausias arba vienas iš geriausių kada nors turėtų prausiklių.
user posted image
*labai maloniai kvepia
*eksfolijuoja ir oda tampa šviežia bei švytinti net po ilgos dienos
*gerai nuplauna makiažą
* nei kiek nesausina
*yra ekonomiškas - užtenka vieno paspaudimo kad gerai nuplautų
* viską susumavus odos prausimas tampa labai malonia ir laukiama procedūra
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Esu Elemis gerbeja. Nors beveik 9 metus dirbau salia Elemio (viesbutyje yra Spa), bet priartejo prie sios kosmetikos tik po naujo kologos komentaro, kad nedamiegu naktimis blink.gif Jau kita diena Spa paskolino krema Pro- Collagen Eye Renewal. Pabandzius kelias dienas nusipirkau. Pirma tepti pradejau savo brangiausiojo paakius tongue.gif Aisku, iki siol negaliu patiket, kad jis leidosi, bet matyt pati gasdino veido bukle. Ir kaip buvo zadeta po beveik 4 savaiciu juoduliai dingo, idubimai pakilo, rauksleles pasitiesino thumbup.gif
Nuo to laiko draugauju su Elemis nuolatos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Naudoju Papaya Enzyme Peel ir įspūdžiai gana vidutiniški. Labai saldžiai ir intensyviai kvepia papajom. Odai iš karto nuvalius šveitiklį nejaučiu didelio prieš ir po skirtumo. Nors ryte oda labai švelni, tai gal kažką ir daro. Turiu nedidelę pakuotę ir kažkaip abejoju ar kada pirksiu pilno dydžio.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2015 05 26, 01:17)
  Esu Elemis gerbeja.


ir aš user posted image


Naudoju Elemis Soothing Aprocot toner ir esu juo patenkinta. Tapus, maloniai kvepia, puikiai paruošia odą serumui/kremui. Purškiu ant diskelio ir taip patenka ant veido - tiesiogiai purkšti nesinori. Teisybės dėlei, turiu pasakyti, šaltuoju sezonu savo jautriai odai parinksiu kitą toniką.
user posted image 400ml talpa user posted image


Bendras pastebėjimas apie ELEMIS kosmetiką - skaniai parfumuota. Taip ne per daug. Kiekvienas turėtas produktas skaniai kvepia.

Atsakyti
O aš kaip tik naudoju Papaya enziminį pilingą - turiu mažą pakuotę ir galvoju, kaip čia kur didesnę talpą įsigyti. Geras daiktas man su mano mišria - riebia oda..
Atsakyti
Džiausiuosi išbandžiusi British Botanical kūno kremą. Superinis wub.gif Lengvas, greitai susigeria, gerai drėkina, o kvapas toks nuostabus žalias. Jaučiausi kaip SPA wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti