Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(vilnera @ 2011 02 08, 18:26)
Na taip,nebutinai minimalistinis, bet santurus ganetinai ir neperkrautas..
Ale idomu, kad jums tokie gan skirtingi stiliai prie sirdies smile.gif Ir issirinkt nelengva, kuris arciau sirdies smile.gif


na taip išsirinkti tikrai nelengva doh.gif bet bent jau abiem su MB šį katrą patinka tie patys. smile.gif o tai kai butą įsirenginėjom aš buvau minimalizmo gerbėja, o MB klasikos doh.gif įsivaizduojat kiek pas mus ginčių buvo... tai gavosi toks primakaluotas butas. grai, kad kaip tik ant mados toks stilius užėjo biggrin.gif

o dabar irgi gausis kažkas nevisai į vieną stilių. iš skandinavų man patinka jų sugebėjimas suderinti skirtingų stilių baldus, eko idėjos, šviesa, akcentai. o vintage tai superinis jaukumas. abu su MB jaučiam silpnybę sendaikčiams. tai nežinau kas čia gausis pas mus doh.gif na bet stengsiuos nuo šiol paveiksliukus dėti "į temą" ok.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inessa10 @ 2011 02 07, 22:51)
Cia mano svajoniu stilius  wub.gif  Net seile istiso beziurint...  smile.gif Kai turesiu daug pinigu, samdysiu dizaineri, kad bvutent taip irengtu namuciu, nes pati tai tikrai bijau nusigrybauti  smile.gif

Šis stilius tikrai nėra tas, kuris reikalauja labai labai storos piniginės. Naujausi ir garsių firmų pavyzdžiai (kurie kainuoja) čia galimi , tačiau nėra būtini. Galima puikiai išsiversti ir su IKEA (kaip kažkuri jau ir parašė), su sendaikčiais. Čia tiesiog reikia geros akies, kad įvertinti, kas tiks. Todėl būtent šiame stiliuje puikiai draugauja pigus baldas iš IKEA, iš močiutės paveldėtas palikimas ir naujausias madingiausio dizainerio klyksmas smile.gif
Ir tuo man jis labai patinka. Jis toks gyvas ir tikras, o ne nudailintas kaip įrėmintas ir įstiklintas paveikslas...
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 02 09, 01:09)
na taip išsirinkti tikrai nelengva  doh.gif bet bent jau abiem su MB šį katrą patinka tie patys.  smile.gif o tai kai butą įsirenginėjom aš buvau minimalizmo gerbėja, o MB klasikos  doh.gif įsivaizduojat kiek pas mus ginčių buvo... tai gavosi toks primakaluotas butas. grai, kad kaip tik ant mados toks stilius užėjo  biggrin.gif

o dabar irgi gausis kažkas nevisai į vieną stilių. iš skandinavų man patinka jų sugebėjimas suderinti skirtingų stilių baldus, eko idėjos, šviesa, akcentai. o vintage tai superinis jaukumas. abu su MB jaučiam silpnybę sendaikčiams. tai nežinau kas čia gausis pas mus  doh.gif  na bet stengsiuos nuo šiol paveiksliukus dėti "į temą"  ok.gif


Viskas gerai su tais paveiksliukais smile.gif
Man paciai prie dusios skandinaviskas interjeras, nors pradzioj ispudziai buvo tokie priestaringi - sviesa, erdves ispudis ir nuoseklumas visuose namuose - tas labai patiko,o naturalios,nereksmingos, ramios spalvos - galvojau,kad gal kiek nuobodu..Bet su laiku isimylejau as ji smile.gif
Imetu rusiska nuorodele apie stilius - gan aiskiai aprasyta,kas yra kas, ir pavyzdeliu yra..
http://ticca.ru/ekol...kij-minimalizm/
O cia norvegiskas interjero zurnalas - irgi yra i ka akis paganyt:
http://www.klikk.no/...ticle617052.ece
Atsakyti

Man LABAI patinka skandinaviškas stilius wub.gif
Norėčiau savo namuose kažką tokio sukurti, užuomazgų lyg ir yra, bet labai greit pasimetu g.gif Norėčiau kad pas mus būtų IKEA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2011 02 09, 11:11)
Šis stilius tikrai nėra tas, kuris reikalauja labai labai storos piniginės. Naujausi ir garsių firmų pavyzdžiai (kurie kainuoja) čia galimi , tačiau nėra būtini. Galima puikiai išsiversti ir su IKEA (kaip kažkuri jau ir parašė), su sendaikčiais. Čia tiesiog reikia geros akies, kad įvertinti, kas tiks. Todėl būtent šiame stiliuje puikiai draugauja pigus baldas iš IKEA, iš močiutės paveldėtas palikimas ir naujausias madingiausio dizainerio klyksmas smile.gif
Ir tuo man jis labai patinka. Jis toks gyvas ir tikras, o ne nudailintas kaip įrėmintas ir įstiklintas paveikslas...


drinks_cheers.gif tikrai sutinku. man irgi šis stilius būtent tuom labai patinka. ir tokiu stiliumi sukurtus namus galima nesunkiai atnaujinti pabodus, tiesiog pakeitus detales, ar perstumdant baldus. ir neišeis iš mados kaip kad yra rizika darant modernų interjerą, o klasikinis stilius reikalauja didelių investicijų, jeigu nenori ciciniško interjero smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agnite @ 2011 02 09, 16:16)
Man LABAI patinka skandinaviškas stilius  wub.gif
Norėčiau savo namuose kažką tokio sukurti, užuomazgų lyg ir yra, bet labai greit pasimetu  g.gif  Norėčiau kad pas mus būtų IKEA smile.gif


aš irgi labai norėčiau IKEA, deja galima tik užsisakyti, o su atvežimu iki Klaipėdos nemažai pabrangsta prekė verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mane žavi skandinavų sugebėjimas sukurti grožį iš nieko. Idėjų semiuosi iš paprastų žmonių sukurtų interjerų.
http://www.styleroom.se/
http://www.styleroom.no/
http://www.styleroom.fi/
Atsakyti
prisiminti reikia ir vintage, kuris mano nuomone puikia įsipaišo į skandinavišką stilių mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
http://farm5.static....1f59b44f8_o.jpg
user posted image
Atsakyti
Super tėmelė thumbup.gif Kažkas truputį naujesnio ir idėjų pasisemti tikrai yra iš ko. Skandinaviškas stilius veža drinks_cheers.gif
Atsakyti
2.gif

user posted image

user posted image

wub.gif

QUOTE(Vilkės akis @ 2011 02 10, 10:33)
Super tėmelė  thumbup.gif   Kažkas truputį naujesnio ir idėjų pasisemti tikrai yra iš ko. Skandinaviškas stilius veža   drinks_cheers.gif


tikrai veža drinks_cheers.gif

man tai skandinaviškas interjeras asocijuojasi su baltu popieriaus lapu, kuriame yra tavo laisvė pasireikšti smile.gif

nusidažai baltai sienas, gal ir grindis, nusiperki sau labiausiai patinkančius daiktus iš anksto net negalvojant kur ir su kuo juos derint, ir tada bandai dėlioti iš jų kompozicijas savo namuose biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blondine @ 2011 02 09, 10:11)
Šis stilius tikrai nėra tas, kuris reikalauja labai labai storos piniginės. Naujausi ir garsių firmų pavyzdžiai (kurie kainuoja) čia galimi , tačiau nėra būtini. Galima puikiai išsiversti ir su IKEA (kaip kažkuri jau ir parašė), su sendaikčiais. Čia tiesiog reikia geros akies, kad įvertinti, kas tiks. Todėl būtent šiame stiliuje puikiai draugauja pigus baldas iš IKEA, iš močiutės paveldėtas palikimas ir naujausias madingiausio dizainerio klyksmas smile.gif
Ir tuo man jis labai patinka. Jis toks gyvas ir tikras, o ne nudailintas kaip įrėmintas ir įstiklintas paveikslas...


drinks_cheers.gif sutinku, aš tai pat labai mėgstu šį stilių wub.gif
tik man vienintelis dalykas užkliūna visada tokio interjero fotkėse - grindys su tarpeliais, prie plintusų tarpeliai ir toks truputėlį bardakėlis kartais (nors, žinant skandinavų paprastumą, jiems tokie, pagal mus, "brokeliai" tik dar vienas privalumas smile.gif), gal aš truputį pedantiška, man viskas turi būti "čiki" blush2.gif
vis pagalvoju - kaip jie tuos baltus minkštus baldus tokius švarius išlaiko? g.gif

o dėl Ikea, tai yra, kas į Lietuvą veža, paieškokit pagal skelbimus..

keletas nuotraukų (iš asmeninio archyvo, Švedija):

user posted image user posted image

user posted image user posted image


user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 10 vasario 2011 - 13:24