Įkraunama...
Įkraunama...

Eastcon produkcija

Sveiki, gavom dovanų iš darbo konvekcinę krosnelę Eastcon hlo 7000, matosi, kad buvo gaminta kokį kartą kitą, nes katinimo grotelių paviršius riebaluotas, tai matyt irgi netiko. Bandėm ir mes gaminti, nesigavo, dar griozdiška, daug vietos užima, nepatiko tokia dovana, tai norėjau paklausti kiek galima būtų už tokią gauti pinigėlių, ar čia jau iš vis mesti lauk tokią ?
Atsakyti
Turiu keptuvę ,puodą ir britvoną jau 6 metus.Labiausiai naudojama yra keptuvė,joje net kugelį išsikepu,nieks neprisvyla.Išėmus ,perbraukiu su servetėle ir švaru.Neplaunu su visokiom chemijom.Puodu ir britvonu irgi esu patenkinta.Vienintelis ko nelabai mėgstu,tai konvekcinė krosnelė,bet gal aš nemoku joje gaminti kepsnių,nes man jie gaunas kietoki.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2014 06 13, 08:02)
Turiu keptuvę ,puodą ir britvoną jau 6 metus.Labiausiai naudojama yra keptuvė,joje net kugelį išsikepu,nieks neprisvyla.Išėmus ,perbraukiu su servetėle ir švaru.Neplaunu su visokiom chemijom.Puodu ir britvonu irgi esu patenkinta.Vienintelis ko nelabai mėgstu,tai konvekcinė krosnelė,bet gal aš nemoku joje gaminti kepsnių,nes man jie gaunas kietoki.

Eastkon brendine firma, pati nieko negamina(tinkline prekyba). Mano zmonai Teko dirbti sioje firmoje 1996 2001. Visa produkcija (puodai keptuves) gaminama vokietijoje. Gamintojas firma SKK (Aura plius, Scilis.lt). Jeigu pirksite viskas bus tikrai pigiau. Patys naudojome Eastkon (SKK) keptuve atlaike apie 5m. Puodu nesiulyciau pirkti , nelabai jau jie patvarus.Siu gaminiu galima nusipirkti ir po Biorner (puodai.lt) firmos pavadinimu.
Atsakyti
O aš visus puodus ir keptuvę išmečiau, tikrai niekam nerekomenduoju pirkti... schmoll.gif
Atsakyti
Prieš kelis metus buvau rodos, eastcono prezentacijoje - reklamavo padelius su magnetais, patalynę ir vilnonius antkelius. esmė tame, kad kiekvienam atėjusiam padalino po dėžutę arklių tepalo. susibaigė man jis, tokio pat niekur nerandu, kiti man taip nepatiko - gal kas gali pagelbėt? Gal vėl į prezentaciją pakviest? biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam buvo- turiu puodą, puikus daiktas, gaminu jau kokį pusmetį ir nesiskundžiau, bet šiandien, išplovus, pastebėjau keletą baltų dėmių puodo centre, dugne. Ar čia brokas koks išlindo? Tikrai neperkaitinau ir nežinau kaip čia elgtis..
Atsakyti
Sveikos,

Gal galit padėt, labai reiktų IR7 Vita PLUS FUTURA 3000 perlinės vonios įrangos naudojimosi instrukcijos blush2.gif
Įsigijom iš antrų rankų, bet jie nerado instrukcijos unsure.gif
Atsakyti