Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

VARŠKĖS APKEPAS SU OBUOLIAIS


1 kg varškės
250 g grietinės
100 g sviesto arba margarino
2 kiaušiniai
5-6 šaukštai manų kruopų
0,5 kg obuolių
1 stiklinė cukraus



Sumaltą varškę išmaišyti su grietine, manų kruopomis, kiaušiniais, sviestu ar margarinu ir cukrumi.Riebalais ištepti skardą, į kurią sudėti dalį varškės, o ant jos išdėti nuluptus ir plonomis skiltelėmis supjaustytus rūgščius obuolius. Pabarstyti cukrumi, ant viršaus sudėti likusią varškę. Apšlakstyti sviestu ir iškepti. Valgyti šiltą ir su grietine. Skanu!

Skanaus...
Atsakyti
na ir as pasidalinsiu vienu receptuku.. iki siol skanesnio apkepo nesu ragavusi essen.gif:

VARSKES IR RYZIU APKEPAS "ALAINA" biggrin.gif
reikes:
0,5 kg virtu ryziu
2 arba 3 pakelius varskes (nesvarbu kokios)
1,5 saukstelio kepimo milteliu
4 saukstus cukraus
3 saukstai grietines
1,5 miltu
citrinu zieveliu (tarkuotu)
kad dar apkepas skanesnis butu: obuoliu arba as dar megstu vysnias be kauliuku is uogienes tongue.gif

gaminimas:

varske, cukru, greitine sudeti i viena inda ir gerai ismaisyti. suberti kepimo miltelius ir dar karta ismaisyti. tada suberti virtus ryzius ir vel sumaisyti. i visa mase sutarkuoti citrinos zieveles, jei kartais turite apelsino tai jo zieveles taip pat galite ipjaustyti mazais kubeliais (as sunaudoju didesne puse apelsino zieveliu). tade nuluptus ir supjaustytus stambiais kubeliais obuolius (ar vysnias is uogienes ar kitus vaisius) ideti i varskes ir ryziu mase - ir vel viska ismaisyti.. galite ideti vanilinio cukraus jei turite. ir pagaliau suberti miltus. mase neturi buti kieta, bet ir tikrai neskysta. man tai labaiu patinka ja ragauti ir nekepta essen.gif:

skarda (as naudoju apvalia) istepti sviestu ar aliejumi ir pabarstyti manu kruopomis sudeti visa mase ir tolygiai paskirstyti. deti i ikaitinta orkaite ir kepti apie 50 min. 190 - 220 laipsiu temperaturoje. virsus labai graziai apskrunda. istrauke is orkaites truputi lukterekite kol atsals. ir tad jau galite ragauti savo sedevra.. (neissigaskite, nes apkepas kol karstas atrodo kad yra neiskepes, bet kai atsala tai sustingsta ir skonis thumbup.gif )
galima viena arba su kokia uogiene ar grietine

man asmeniskai skanesnis saltas seimynai karstas essen.gif:
SKANAUS
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2006 03 13, 21:37)
na ir as pasidalinsiu vienu receptuku.. iki siol skanesnio apkepo nesu ragavusi essen.gif:

VARSKES IR RYZIU APKEPAS "ALAINA" biggrin.gif
reikes:
0,5 kg virtu ryziu
2 arba 3 pakelius varskes (nesvarbu kokios)
1,5 saukstelio kepimo milteliu
4 saukstus cukraus
3 saukstai grietines
1,5 miltu
citrinu zieveliu (tarkuotu)
kad dar apkepas skanesnis butu: obuoliu arba as dar megstu vysnias be kauliuku is uogienes tongue.gif

gaminimas:

varske, cukru, greitine sudeti i viena inda ir gerai ismaisyti. suberti kepimo miltelius ir dar karta ismaisyti. tada suberti virtus ryzius ir vel sumaisyti. i visa mase sutarkuoti citrinos zieveles, jei kartais turite apelsino tai jo zieveles taip pat galite ipjaustyti mazais kubeliais (as sunaudoju didesne puse apelsino zieveliu). tade nuluptus ir supjaustytus stambiais kubeliais obuolius (ar vysnias is uogienes ar kitus vaisius) ideti i varskes ir ryziu mase - ir vel viska ismaisyti.. galite ideti vanilinio cukraus jei turite. ir pagaliau suberti miltus. mase neturi buti kieta, bet ir tikrai neskysta. man tai labaiu patinka ja ragauti ir nekepta essen.gif:

skarda (as naudoju apvalia) istepti sviestu ar aliejumi ir pabarstyti manu kruopomis sudeti visa mase ir tolygiai paskirstyti. deti i ikaitinta orkaite ir kepti apie 50 min. 190 - 220 laipsiu temperaturoje. virsus labai graziai apskrunda. istrauke is orkaites truputi lukterekite kol atsals. ir tad jau galite ragauti savo sedevra.. (neissigaskite, nes apkepas kol karstas atrodo kad yra neiskepes, bet kai atsala tai sustingsta ir skonis thumbup.gif )
galima viena arba su kokia uogiene ar grietine

man asmeniskai skanesnis saltas seimynai karstas essen.gif:
                                                                    SKANAUS



Atrodo turetu but tikrai labai skanu drinks_cheers.gif Tik vienas klausimelis: kiek vistik reikia deti miltu?
Atsakyti
Alaina, o gal vietoj miltų kelis kiaušinius įmušti g.gif , kad "surištų" ar daugiau ryžių, kaip manai? bigsmile.gif gal bea patartų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzduce @ 2006 03 15, 16:25)
Alaina, o gal vietoj miltų kelis kiaušinius įmušti  g.gif  , kad "surištų" ar daugiau ryžių, kaip manai?  bigsmile.gif gal bea patartų?  bigsmile.gif

aš tai tikslej mestelčiau 3-4 kiaušus. smile.gif bet čia ne mano apkepas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.noriu pasidalinti savo recepteliu.Niekad nepagalvociau,kad skanu.Idaras cepelinams:
Varske permalti mesmale,zalias morkas sutarkuoti smulkia trintuve,ir pakepinti su smulkiai supjaustytais svoguneliais.Viska sumaisyti ir naudoti kaip idara cepams.Ragavau pas teta,ziurejau skeptiskai,bet jau dabar ir pati dariau seimai kelis kartus.Pabandykit gal ir jums patiks. 4u.gif
Atsakyti
Manoji šeimyna labai mėgsta varškę, pasidalinkite receptais ką iš jos įdomaus galima gaminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 04 14, 15:21)
Manoji šeimyna labai mėgsta varškę, pasidalinkite receptais ką iš jos įdomaus galima gaminti g.gif

O kodel prie uzkandziai ir sriubos? Itariu, kad ne i ta skyreli parasei. Kazin ar kas verda varskes sriuba, na, uzkandzius gal ir daro, bet sriuba g.gif Jei nenori varskes sriubu, tai nueik i saldumynu skyreli, o ten rasi tema "Saldus varskes patiekalai". Dar lyg antruose patiekaluose yra, tik paieskot reikia.
Atsakyti
O kodėl būtinai saldūs patiekalai g.gif ar iš varškės tik saldumynai daromi biggrin.gif
Atsakyti
notworthy.gif notworthy.gif aciuks.gif
Atsakyti
Isbandziau jusu siuloma varskes apkepa thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mane sudomino Vikšrelio "Keptų varškėčių" receptukas. Šiandien pat išbandysiu vakarienei, nes jau mano vyrui mėsiški patiekalai šiek tiek pabodo:)
Atsakyti