Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(rAktyvi @ 2011 06 14, 11:43)
Sveikos smile.gif
Kaip darysit su išlydėjimu, pas jaunąjį namie būsit ir važiuosit tada pas jaunąją ar iškarto pas jaunąją važiuosit ir lauksit vyrų?  g.gif  smile.gif



na maniskiai jau gyvena kartu daugiau nei du metai ir jie nori kad vienam namo aukste ruostusi merginos, kitam - vaikinai. Tai as galvoju laiptines duris i antra auksta (ten turetu ruostis panos) uzklijuoti STOP linija, sirdeliu prikabinesiu, as kaip svocia jaunikiui ateinant duosiu kokiu uzduociu ir taip jie pamatys vienas kita smile.gif apsikeisim gelytem, pakelsim taure, aisku tevai palaimins ir viskas. pakankamai manau paprastas ir ramus bus isleidimas (dalyvaus tik jaunieji, tevai, liudininkai ir aisku fotografas) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 14, 10:35)
svociutes gal kuri kur nors matet etiketes prieskoniams? zadu daryti vietoj akmeneliu su prieskoniais (dabar kaip tik maximoj akcija) kazkur buvau skaicius bet vat neissisaugojau  doh.gif  ir dar kaip reiktu pavadinti ta dezute su prieskoniais blush2.gif  padekit kelios galvos geriau nei viena mirksiukas.gif


niu as darau tuos prieskonius, tiksliau arbatzoles. Dezute tik dekupazu papuos, o rasyt nieko nerasysiu, na gal tik vidineje puseje iklijuosiu instrukcija kaip naudotis... O etiketes tai atsispausdinsiu ir naudosiu is ankstesniu temu zodzius pykcio saknys", vaiku seklytes", dziaugsmo zoleliu mix'as", pavydo spygiliai" ir pan.

Gal tema kas nauja uzkurs ax.gif ?

Ai, o del meiles simfonijos, tai padariau dideli saldaini ir uzrasiau Meiles saldainiai. I ta saldaini sudesiu tikrus saldainius su pozom is tos simfonijos.
user posted image

na ir dar kai kas. Tik daug ko truksta. Reik dar dezute lakuot, etikeciu ant buteliuku, dar papildyt dezute kai kuom na ir t.t.. Na kaip nors ...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 14 birželio 2011 - 13:08
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 06 14, 13:53)

Gal tema kas nauja uzkurs  ax.gif ?

Ai, o del meiles simfonijos, tai padariau dideli saldaini ir uzrasiau Meiles saldainiai. I ta saldaini sudesiu tikrus saldainius su pozom is tos simfonijos.
user posted image


Gal paliekam tau tą malonumą dėl temos 4u.gif

O dėl saldainio tai super idėja! Kokie jo matmenys? smile.gif Nes galvoju, kad nei su pagalve nei su paklode nieko nedarysiu, o va saldainis tai būtų labai gražu blush2.gif smile.gif
Aš tik šiandien susimąsčiau, kad man nei mėnesio nebeliko doh.gif
Atsakyti
rAktyvi o mes abi liepos 9 startuojam??? Jau man pradeda laiko trukt ir siaip kazko upo nera schmoll.gif .Biesina, kad nieko originalaus nesumastau, tik copy paste sugebu blush2.gif . Tas saldainis toks didokas, manau is tolo matysis pozos, bent as tai iziuriu jas. Tik padariau klaida, reikejo ant spalvoto lapo daryt, ale nupirkau balta, ai gerai bus....
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 06 14, 14:53)

Ai, o del meiles simfonijos, tai padariau dideli saldaini ir uzrasiau Meiles saldainiai. I ta saldaini sudesiu tikrus saldainius su pozom is tos simfonijos.
user posted image

n
user posted image



Oi, nu cia super ideja, bet tai is ko ta saldaini padarete?Ka vyniojot i ta popiereli?

Kazkada kazkas teiravosi, kam buvo skirti kaliosai su uzrasu NIKE ir laistytuvas. Tai galiu pasakyti. Kaip dauguma dovanoja skarele, prijuoste, palktuka ar dar ten kazka, tipo kaip jau nuotaka tapo seiminke,o jaunikis tikru vyru, tai mes nupirkom kaliosus laaaabai didelio dydzio, bazej radau gal koki 48...jau nei nepamenu, cia su ta potekste, kad miesto vaikas igyjo uosvius kaime ir kad jam reiks jau ne tapkuciu, o guminiu batu, na, o jaunamarte , laistytuva gelem laistyti. Na, jaunieji ta proga susoko toki linksma soki pademonstruodami kaip "smagu" sokti su kaliosais ir koks geras listytuuvas. Na, kadangi tas jau buvo pries metus tai nelabai gerai ir asimenu, tik zinau, kad mintis su kaliosais ir laistytuvu gavosi super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 06 14, 14:19)
rAktyvi o mes abi liepos 9 startuojam??? Jau man pradeda laiko trukt ir siaip kazko upo nera  schmoll.gif .Biesina, kad nieko originalaus nesumastau, tik copy paste sugebu  blush2.gif . Tas saldainis toks didokas, manau is tolo matysis pozos, bent as tai iziuriu jas. Tik padariau klaida, reikejo ant spalvoto lapo daryt, ale nupirkau balta, ai gerai bus....



Aha, liepos 9. Va dėl ūpo tai man irgi jo pritrūko. Visai nieko nebesinori. verysad.gif
Bandysiu db iškept paieškomą jaunikį, gal photoshopas šį kart draugaus su manim mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 06 14, 14:53)
niu as darau tuos prieskonius, tiksliau arbatzoles. Dezute tik dekupazu papuos, o rasyt nieko nerasysiu, na gal tik vidineje puseje iklijuosiu instrukcija kaip naudotis... O etiketes tai atsispausdinsiu ir naudosiu is ankstesniu temu zodzius pykcio saknys", vaiku seklytes", dziaugsmo zoleliu mix'as", pavydo spygiliai" ir pan.

o kokia instrukcija turi? blush2.gif gal pasidalinsi ax.gif pasidariau 27 etiketes prieskoniam klijuosiu ant santa maria prieskoniu juos sudesiu i dezute (dar nzn kokia) ir noreciau ideti naudojimo instrukcija bet tingiu kurti:geda2: blogiems jausmams nupirksiu pacius pigiausius prieskonius nes gi vistiek ibers bigsmile.gif

vestuves artyn pradejo darbeliu daugeti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 06 14, 14:35)
Aha, liepos 9. Va dėl ūpo tai man irgi jo pritrūko. Visai nieko nebesinori.  verysad.gif
Bandysiu db iškept paieškomą jaunikį, gal photoshopas šį kart draugaus su manim  mastau.gif


As irgi liepos 9 d., bet nesu tokia isradinga kaip dazniausiai pasisakancios forumo dalyves, bet kadangi beveik viskas kas cia pateikiama, zinau, kad bus naujiena jauniesiems(jaunoji mano sesuo, tai taip sakant zinau kas jai patinka), tad nebelauzau galvos del savo originalumo. Man pagalvele issiuvinejo, tik as tokia kuklia, kur jaunuju vardai, data, dvi sirdys (liks siaip prisiminimui). Dekupazuotu skryneliu keleta nusipirkau, tai i viena sudesiu tuos daiktelius, kurie turetu buti skareles keturiuose krastuose, tai as i vestuvines dekupazuotos skryneles keturis kampus sudesiu. o kita skrynele (dekupazuota kulinariniais motyvais)jaunajai antra diena dovanosiu isventinant i seimininkus, joje sudesiu keleta receptu (mamos, savo, draugiu megstamiausiu patiekalu), kad butu ka vyrui pagaminti ar pan..
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 14, 14:00)
o kokia instrukcija turi? blush2.gif  gal pasidalinsi ax.gif  pasidariau 27 etiketes prieskoniam klijuosiu ant santa maria prieskoniu juos sudesiu i dezute (dar nzn kokia) ir noreciau ideti naudojimo instrukcija bet tingiu kurti:geda2: blogiems jausmams nupirksiu pacius pigiausius prieskonius nes gi vistiek ibers bigsmile.gif

vestuves artyn pradejo darbeliu daugeti thumbup.gif


zinok Karamele neturiu blush2.gif , dar nesugalvojau, bet jei ka sumastysiu imesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kas jau spausdinot pinigėlius, tai po to juos suklijavot? ar iškart ant abiejų pusių popieriaus?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti