Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 11:48)
P.S. Tą patį- žodis žodin tegia apie identišką istoriją man artimas žmogus. Aš gerai žinau, kad tai tik fasonas, deja trūkinėjantis vienatvės akimirkomis...

o kodel jus manot, kad uz kita zmogu geriau zinot kaip jis jauciasi???
Nes taip turi buti ir viskas? As teisi, nes as morales pusej, o ta aborta pasidarius tai ne, todel ji tiesiog privalo blogai jaustis?
Zinokit, zmones skirtingi. Skirtingi ju poziuriai i morale, i geri ir blogi, sazine skirtingai veikia. Gal yra zmoniu, kurie pvz. savo drauge iduotu policijai, jei ta ka nors nuzudytu. Tikiu. Bet jei mano drauge ka nuzudytu, as jai padeciau kuna paslept. Va kokie mes skirtingi esam.
Atsakyti
Dėl narkozės tai net neabejoju, kad duoda, tik turi mokėti papildomai (kaip ir visur). O dėl darymo be nuskausminimo, tai esu girdėjusi gimdymo namuose, belaukdama savo gyd., kaip moteris atėjo darytis aborto ir (durys buvo praviros, todėl nugirdau pokalbį blush2.gif ) pati prašė daryti be nuskausminimo blink.gif gydytoja ją net įkalbinėjo, sakė jei dėl pinigų trūkumo, tai gali vėliau atnešti, o toji nesutiko, sakė norinti viską jausti blink.gif tai buvo jos asmeninis noras ir moteris buvo subrendusi ir tikrai neasociali. Tai buvo tik jos apsisprendimas, todėl irgi nelabai tikiu, kad tai daroma be vaistų kankinant žmogų... cool.gif

O dėl pačio aborto, tai aš nepalaikau, bet kokiu atveju, bet kas esu tokia, kad smerkčiau? kaip sako (pačios žinote kas): kas be nuodėmės, tegul meta į mane akmenį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikiuke: 21 lapkričio 2012 - 12:12
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 11:54)
o kodel jus manot, kad uz kita zmogu geriau zinot kaip jis jauciasi???
Nes taip turi buti ir viskas? As teisi, nes as morales pusej, o ta aborta pasidarius tai ne, todel ji tiesiog privalo blogai jaustis?
Zinokit, zmones skirtingi. Skirtingi ju poziuriai i morale, i geri ir blogi, sazine skirtingai veikia. Gal yra zmoniu, kurie pvz. savo drauge iduotu policijai, jei ta ka nors nuzudytu. Tikiu. Bet jei mano drauge ka nuzudytu, as jai padeciau kuna paslept. Va kokie mes skirtingi esam.

Taip, esu mačiusi laikant kūdikį ir verkiant, kuomet manė, kad niekas nemato. Buvo keletas panašių situacijų.
Požiūriai į moralę skirtingi, bet nuo to moralės normos bendražmogiškos/bendragamtiškos nesiskiria visose kultūrose, detalės skiriasi. Taip. Negalinčios pasipriešinti Gyvybės nutraukimas - visose kultūrose, visame pasaulyje yra susijęs su gėda, blogiu ir t.t..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 21 lapkričio 2012 - 12:13
QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 12:09)
Taip, esu mačiusi laikant kūdikį ir verkiant, kuomet manė, kad niekas nemato.

bet ji jums to nepasake, del ko verkia. Pamatet ir padaret SAVO isvada, kuri nebutinai turi buti teisinga, nes tai JUSU prielaida.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 12:16)
bet ji jums to nepasake, del ko verkia. Pamatet ir padaret SAVO isvada, kuri nebutinai turi buti teisinga, nes tai JUSU prielaida.

Pasiūlykit savas prielaidas, dėl ko verkiama po aborto žiūrint į kūdikius? Slepiant nuo pašalinių ašaras ir sutrikimą (nuo manęs nesislėpė, bet ir nekomentavo - tiesiog per sunku žodį ištarti buvo, nes apie abortą žinau aš ir dar viena draugė - daugiau niekas.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 21 lapkričio 2012 - 12:23
QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 13:21)
Pasiūlykit savas prielaidas, dėl ko verkiama po aborto žiūrint į kūdikius?

O tai iskart po aborto ir paeme i rankas ta kudiki svetima? g.gif
Daug kas gali buti: gal verke del savo nepasisekusio gyvenimo, gal danti skaudejo, gal...
As irgi verkdavau, kai mano vaikai, dar kudikiai, ant ranku bliove. Verkiau is nuovargio ir bejegiskumo, kad nesuprantu priezasties, ko jie klykia...
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 12:21)
Pasiūlykit savas prielaidas, dėl ko verkiama po aborto žiūrint į kūdikius? Slepiant nuo pašalinių ašaras ir sutrikimą

nesiulau, nes as uz kita zmogu nedarau isvadu taip, kaip jus.
O as ir pati kartais apsiverkiu. Ir slepiu nuo kitu asaras. Nes kaip pasakyti, kad verkiu del... sunio! Del gyvuno! Seniai mirusio! Kas supras? Kas uzjaus? Niekas! Gi gyvunas! Pastipo ir uzkasei! Tik internete galiu parasyt, kad kaip mazvaike sugebu apsiverkt del seniai mirusio suns. O gyvai? Kam man reikia kitu pasaipos?
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 12:21)
Pasiūlykit savas prielaidas, dėl ko verkiama po aborto žiūrint į kūdikius? Slepiant nuo pašalinių ašaras ir sutrikimą (nuo manęs nesislėpė, bet ir nekomentavo - tiesiog per sunku žodį ištarti buvo, nes apie abortą žinau aš ir dar viena draugė - daugiau niekas.)


Cia jus tiesiog paemet ir prafiltravot per savo prizme. Kiti to tiesiog nedaro, todel siulyti prielaidas, del ko kitas zmogus verke yra beprasmiska.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 11:27)
ir ka tie irasai blogo padarytu?? Abortas LT yra legalus dalykas, tai kuo tie irasai blogi? Gi ne kiekvienam po nosim savo ligos istorija reikia kist. Na, nebent gydytoja atliko aborta sau pasiimdama pinigus, tai todel nenorejo nieko niekur irasyti  g.gif


nežinau ka jie padarytu biggrin.gif taip buvo man pasakyta cool.gif
na taip jos mokėjo gyd. g.gif

QUOTE(ikiuke @ 2012 11 21, 11:55)

O dėl pačio aborto, tai aš nepalaikau, bet kokiu atveju, bet kas esu tokia, kad smerkčiau? kaip sako (pačios žinote kas): kas be nuodėmės, tegul meta į mane akmenį  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2012 11 21, 11:56)
Ar aš ką nors praleidau? Nuo kada abortas Lietuvoje yra legalus????  blink.gif


Nu vat pasakojat pasakas, nors realiai nieko nežinot doh.gif

QUOTE(LandL84 @ 2012 11 21, 11:58)
Skaičiau skaičiau ir pasidarė pikta. Vaisingos, suaugusios moterys, visų pirma tinkamai nesisaugojančios ir paskui pastojusios svarsto kada turėti vaiką pagal savo patogumą. O nereta moteris, trokštanti turėti vaikų, negali pastoti. Kur teisybė? Atsirastų daugybė moterų norinčių su jumis susikeisti vietomis.. kaip gaila, kad neįvertinama tokia dovana.. o kelionės, kažkokia veikla yra pirmenybė.


Logikos tiek pat, kaip pasakyme, kad negalima išmesti sumuštinio, bo Afrikoj vaikai badauja doh.gif Kiekvienam savos bėdos ir savi išbandymai. Ir sakyti, kad tu privalai gimdyti, nes Marytė vat vaikų turėt negali yra idiotiška.

QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 12:11)
o gaila tai kad viskas daroma legaliai nes aš esu prieš tokius dalykus  blush2.gif


O Jums koks skirtumas? Jūs gal tuos nenorimus vaikus auginsit?

QUOTE(Sunute @ 2012 11 21, 13:09)

Požiūriai į moralę skirtingi, bet nuo to moralės normos bendražmogiškos/bendragamtiškos nesiskiria visose kultūrose,  detalės skiriasi. Taip. Negalinčios pasipriešinti Gyvybės nutraukimas - visose kultūrose, visame pasaulyje yra susijęs su gėda, blogiu ir t.t..


Ir dėl to visos tiesiog privalo jaustis blogai? biggrin.gif Tai visos, naudojančios kontraceptines priemones, turėtų nuolatiniam gedule vaikščiot.

Visais laikais buvo moterų, kurios dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorėjo/negalėjo gimdyt. Ir visose kultūrose visais laikais buvo tų, kurie joms "padėdavo" tuo klausimu. Jokio dviračio šitoj srity mes neišradom ir neišrasim.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 21, 14:00)
Nu vat pasakojat pasakas, nors realiai nieko nežinot doh.gif


Na gi tik paklausiau ax.gif na gi nesidomėjau iki šiol, nes nebuvo aktualu ax.gif ir aš tikrai nepasakojau nieko, išskyrus savo nuomonę, kas aš to nedaryčiau, bet aš esu aš, o kiti yra kiti 4u.gif

Kažin, kaip temos autorė? blush2.gif Kokia vaikino nuomonė buvo šiuo klausimu?
Manau tikrai šaunu, kad pasipasakojo, bent jau abu priims sprendimą, nes, kadangi abu "prisidirbo", todėl manau ir sprendimą priimti turėtų abu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 21, 13:00)

Logikos tiek pat, kaip pasakyme, kad negalima išmesti sumuštinio, bo Afrikoj vaikai badauja  doh.gif Kiekvienam savos bėdos ir savi išbandymai. Ir sakyti, kad tu privalai gimdyti, nes Marytė vat vaikų turėt negali yra idiotiška.

pritariu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti