Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

Aciu, merginos, jau gavau ir Romantikes patarimus 4u.gif Issikrapstysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 09 25, 16:55)
Adis, greitai reikės naujos temelės.. sukurkite Jūs, esate mūsų žiburiukas  4u.gif



O gal kuri kita? Visai norėčiau perduoti estafetę rasų lankai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 09 25, 22:21)
O gal kuri kita? Visai norėčiau perduoti estafetę rasų lankai. smile.gif

Labai ačiū už pasitikėjimą Adis,bet nesu to dariusi,galiu ko nors ne taip "privelti".Nesu kieta kompiuteristė. blush2.gif Nors buvo mintis pasiryškinti,kaip tai padaryti g.gif
Pabandyti galima,bet negaliu aš sugriauti kitų mergaičių lūkesčių.Visos apie Jus galvojam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 25 rugsėjo 2008 - 21:01
QUOTE(rasų lanka @ 2008 09 25, 21:40)
Labai ačiū už pasitikėjimą Adis,bet nesu to dariusi,galiu ko nors ne taip "privelti".Nesu kieta kompiuteristė. blush2.gif Nors buvo mintis pasiryškinti,kaip tai padaryti g.gif

Labai paprastai: Skyrelyje Kertelė sielai, neįėjus į mūsų temą, dešinėje pusėje yra nuoroda Nauja tema. Paspaudžiate ir įeinate į meniu: ten yra laukelis Temos antraštė. Parašot pavadinimą, naudodama lietuvišką šriftą, viršuje yra išdėstyta temos skelbimo taisyklės. Temos apraše, parašot ką nors, jei norit, kas bus kaip temos prierašas. Pvz. Onkologinės ligos 3, tai temos pavadinimas, Mylėkite žmones, ir palatos bus tuščios. - temos aprašas. Parašot pirmą žinutę.


Apačioje laukelis Skelbti naują temą, jį papaudžiate ir viskas. Tema sukurta. smile.gif
Atrodo, jog taip? Gerai nepamenu, jei ką yra : kaip paskelbti naują temą?
Temą reikėtų kurti, kai ši bus oficialiai uždaryta. Man estafetę perdavė deganti, būtų smagu, kad toliau tęstų kuri nors kita iš mūsų. Jūs dabar esate pakankamai dažna lankytoja ir aktyvi pokalbių dalyvė, Jums ir siūlau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 25 rugsėjo 2008 - 21:31
QUOTE(adis @ 2008 09 25, 23:28)
Temą reikėtų kurti, kai ši bus oficialiai uždaryta. Man estafetę perdavė deganti, būtų smagu, kad toliau tęstų kuri nors kita iš mūsų. Jūs dabar esate pakankamai dažna lankytoja ir aktyvi pokalbių dalyvė, Jums ir siūlau. smile.gif

Ačiū.Aš taip pat jau išsiaiškinau.Nežinojau tik ,kada galima naują temą sukurti -
dabar žinau. rolleyes.gif Jei kitos mergaitės neprieštarauja,aš sutinku. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 09 25, 12:29)
O bėda ta, kad kabinasi gripas ir skauda gerklę.


Tikriausiai žinote, bet priminsiu apie islandinę kerpeną. Man pastiles ne kartą padėjo, kai buvo pradžia "gerklės kabinimo". Vartojau tik pastiles, o dabar pažiūrėjau, kad galima ir arbatą gerti. smile.gif

Adis, dar norėjau pasiteirauti dėl to sėmenų aliejaus...Pirkti vaistinėje reiktų ar tinka iš maisto parduotuvės, nes kiek teko matyt visur tos pačios "anira" firmos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūkanota: 25 rugsėjo 2008 - 21:45
QUOTE(Ūkanota @ 2008 09 25, 22:40)
Tikriausiai žinote, bet priminsiu apie islandinę kerpeną. Man pastiles ne kartą padėjo, kai buvo pradžia "gerklės kabinimo". Vartojau tik pastiles, o dabar pažiūrėjau, kad galima ir arbatą gerti.  smile.gif

Adis, dar norėjau pasiteirauti dėl to sėmenų aliejaus...Pirkti vaistinėje reiktų ar tinka iš maisto parduotuvės, nes kiek teko matyt visur tos pačios "anira" firmos.


Aš taip pat mielai ją vartoju. Buvo gerklė beįsiskaudanti, tai padėjo. Dar neblogai prie gerklės yra Myrrhamile, purškalas
Myrrhamile
Man padeda.

Sėmenų aliejų perku tokį:
Sėmenų aliejus

Jų puslapyje yra nuoroda (kontaktai), kur galima įsigyti.

Sėmenų aliejus, turi būti laikomas šaltai ir tamsoje, priešingu atveju, apkarsta. Kiek žinau, apkartęs netinka vartojimui. Šiaip jis savaime šiek tiek yra kartokas, bet nestipriai, specifinio skonio. Maisto parduotuvėse laikomas šviesoje ir ne šaldytuve. Pažeidžiamos laikymo sąlygos. Pirkau Aniros, tai išpyliau lauk, neįmanoma vartoti. Dar, jo gana trumpas galiojimo laikas, pirkdami pasižiūrėkite.
Vaistinėje tai net paklausiau: kaip laiko. Šaldytuve. smile.gif
Kaip sakiau, kad geriau rytųsi, atsikandu kąsnį juodos duonos ir tada desertinį šaukštą aliejaus.
Atsakyti
As visa laika vartoju Anira semenu alieju g.gif Jis biski kartokas, bet tas kartumas man netrukdo. Parasyta, kad saldytuve reikia laikyti tik atidaryta buteli... Man net minties nebuvo, kad semenu alieju galiu vaistineje isigyti doh.gif
Ar gaunu as naudos is jo??? Jei jis laikomas parduotuvese netaisyklingai...
Siaip, perskaicius adis nurodyta psl, pagalvojau, kad gal nereikia vartot ir semenu alieju ir zuvu taukus g.gif g.gif g.gif
O seleno as vartoju per mazai...Iki vaistininko nurodytu doziu toli-toli...reikia pirkt papildomai.

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės,Mergaitės, 4u.gif
Neužilgo baigsis ši temelė.Tikiuosi susitiksim visos kitoje ir toliau dalinsimės savo patirtimi.
Visoms geros dienos ir sveikatos begalinės,ir išspręsti į gerą Jums rūpimas problemėles.

Paukščiai sugrįš ir Mes juos pasitiksim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 26 rugsėjo 2008 - 08:35
QUOTE(romantikė @ 2008 09 26, 08:28)
As visa laika vartoju Anira semenu alieju  g.gif  Jis biski kartokas, bet tas kartumas man netrukdo. Parasyta, kad saldytuve reikia laikyti tik atidaryta buteli... Man net minties nebuvo, kad semenu alieju galiu vaistineje isigyti  doh.gif
Ar gaunu as naudos is jo??? Jei jis laikomas parduotuvese netaisyklingai...
Siaip, perskaicius adis nurodyta psl, pagalvojau, kad gal nereikia vartot ir semenu alieju ir zuvu taukus  g.gif  g.gif  g.gif
O seleno as vartoju per mazai...Iki vaistininko nurodytu doziu toli-toli...reikia pirkt papildomai.

Labas rytas  4u.gif


Labas rytas smile.gif
Paskaičiau internete, kad aliejus turi būti šalto spaudimo ir teisingai laikomas, nes tos naudingos nesočiosios rūgštys oksiduojasi, patikrinau gretą namų buvusią vaistinę, kurioje neradau, o parduotuvėje man kažkodėl nepatiko...Todėl ir paklausiau. Ačiū, Adis, už nuorodą. smile.gif
Romantike, gerai jūs čia paklausėt apie abiejų vartojimą kartu bigsmile.gif . Kažkaip pirma mintis būtų, kad reikia pasirinkti vieną kurį nors...Bet pasirodo, kad linų sėmenų aliejus turi daug alfa linoleninės rūgšties(ALA, viena iš omega-3 grupės), bet neturi "gerųjų" eikozapentoeno (EPA) ir dokozaheksaeno (DHA) (irgi omega-3). Nors ALA organizme gali būti verčiamos į EPA ir DHA. Aišku jas galima gauti valgant riebias žuvis (silkę, skumbrę, lašišą). Reiks daugiau paskaitinėti, kažkodėl nuojauta kužda, kas perdaug tas nelabai gerai... g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti