Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba prieš Juodąją magiją

QUOTE(tavo_angeliukas @ 2008 12 03, 13:35)
Sveikutes, mergaites...
reikia Jusu minciu ir patarimu...
buvau pas bureja... anksciau irgi ne karta esu buvusi, bet sikart nebuvo nei vieno kabliuko, del ko negaleciau ja patiketi... kaip sakoma, pataike visu 100 proc... ir paminejo viena negera dalyka... kad pries mano vyra buvo panaudota magija... as ta matau, as ta jauciu, nes zmogus per para laiko pasidare visiskai kitoks... ir pats sako, kad jam kazkas darosi... bureja man patare nueiti pas Vladimira, Vilniuje, gal esate kuri nors apie ji girdejusi?.. nes siuo atveju labai reikia pagalbos...



Manau kad pas Vladimira nepakenks nueti jis tikrai gali padeti. Asmeniskai pazistu du zmones kuriems padejo. Nes juodoji magija galinga, jei pats su ja nemoki sisidoroti eik pas ta kuris ta sugeba.
Atsakyti
QUOTE(tavo_angeliukas @ 2008 12 03, 13:35)
Sveikutes, mergaites...
reikia Jusu minciu ir patarimu...
buvau pas bureja... anksciau irgi ne karta esu buvusi, bet sikart nebuvo nei vieno kabliuko, del ko negaleciau ja patiketi... kaip sakoma, pataike visu 100 proc... ir paminejo viena negera dalyka... kad pries mano vyra buvo panaudota magija... as ta matau, as ta jauciu, nes zmogus per para laiko pasidare visiskai kitoks... ir pats sako, kad jam kazkas darosi... bureja man patare nueiti pas Vladimira, Vilniuje, gal esate kuri nors apie ji girdejusi?.. nes siuo atveju labai reikia pagalbos...

jei cia kalba apie vladimira azanova, rasykit i az, duosiu kontaktus
Atsakyti
QUOTE(direna @ 2008 12 06, 19:37)
jei cia kalba apie vladimira azanova, rasykit i az, duosiu kontaktus

Manau, kad ne...
Atsakyti



Jai nori labai rimtai padėti savo vyrui siūlau kreiptis pas kunigą egzorhistą . Čia labai rimti dalykai būrėja ne patarėja . Yra daug knygų apie tai išleista . Negalima tokiais dalykais žaisti . Jai domintu parašyk į až pabandysiu surasti kontaktus kas jums galėtų padėti .
Atsakyti
eiti pas bureja jau yra magija, jums ir jusu vyrui reikalingi ne vladimirai o kunigas egzorcistas smile.gif
Atsakyti
vyrutis pjauna i sona? o ka, originalus budas pasiteisinti.
Atsakyti
Sveiki,
reikia jusus pagalbos.. paskutini menesi gyvenimas apsiverte kojomis, vaikinas, su kuriuo esame pakankamai ilgai ir planuojame gyvenima kartu, pasidare saltas su manim. siuo metu gyvename uzsienyje, su mumis kartu mano bei jo seserys, bei jo sesers drauge.esme tame, kad ta drauge pries 3sav., o taip pat ir geguze lakste pas bureja, kad mano brangiausia prie saves pritraukt, kad jis ja pamiltu. jau seniai man nepatiko kaip jie bendrauja, nes jis tai normaliai sneka su ja, megejas panas patrraukt per danti,bet jinai stengiasi su juo flirtuoti ir pan., nors ji yra nei grazi, nei intelektuali. ir jei as pasakau kad man ji nepatinka, jis sako kad priekabiu ieskau. tai va pasakiau sia situacija mamai, o ji turi pazistama, tai ji net iki smulkmenu pasake ka virtuvei ta drauge i musu indus priberus, kokia indu splava pasake. pasirodo ji buvo pas burejo uzsnekejo druska, veliau ja pila i inda kuri naudoja mano brangusis, dabar stengiasi buti i mane panasi, panasiai plaukus darosi, pradejo dietos laikytis, nes ji storoka. man i akis nesoka, blogo zodzio nesako, o mintyse keikia ir linki bolgiausio. pas bureja padare kad as numirciau, pykciausi su brangiuoju. man sutriko sveikata. dabar jau viskas "nuimta", bet patarkit kaip man itikint vaikina, kad ja atsikratyt, juk jis nepatikes ka ji mums dare, ji elgiasi graziai, maloniai, i akis "nesoka". kaip ja isvaryt, nes jis sako kad priekabiu ieskau ir tik susipykstam per ja.. ar atsistos viskas i vezes, juk ji gali pilti druska ir velniai zino ka kiekviena nakti, tuo pririsdama ji prie saves..
Atsakyti
linksmas kolukis ten pas jus gaunasi wink.gif isikelimas padetu isspresti visas problemas.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 12 09, 17:44)
linksmas kolukis ten pas jus gaunasi wink.gif isikelimas padetu isspresti visas problemas.


tai kad ner kur eit.. verysad.gif deja..
Atsakyti
ner butu nuomai? jus ka, antarktidoje gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(zalia_22 @ 2008 12 09, 18:37)
Sveiki,
reikia jusus pagalbos..  juk ji gali pilti druska ir velniai zino ka kiekviena nakti, tuo pririsdama ji prie saves..

Jokiu bedu-pilkit ir jus naktimis druska, kokios problemos? irnesakyk.gif
Skaitau ir galvoju-kiek pasaulyje tikinciu tokiais absurdais zmoniu doh.gif
Gal ta drauge labiau apsiskaiciusi ir apsisvietusi, gal ji puiki pasnekove, todel idomi draugui. O jei jus pastoviai cia jam zyziat su tais burtais, nu tai kiekvienas normalus zmogus prades galvoti, su kokia beprote susidejo mastau.gif

JOKS, kartoju, JOKS burtininkas dar nera padejes grazinti neistikimu vyru i seimas, nera uzkalbejes alkoholiku nuo gerimo, neisgyde jokiu ligu ir nepadejo numesti svorio. O jei tikite sarlatanais ir apsimeteliais-tikekit, jusu reikalas 4u.gif Tik nesistebekit paskui, kad draugas jus isvijo ir pasiliko su ta moterim. Gaila, kad siais laikais baznycia nebedegina tokiu sarlatanu... unsure.gif
Atsakyti
As jam nieko nesakau apie burtus, taciau kai man tik nuimdavo nuo jos siusta blogi, tai iskart ji susirgdavo, tai galva, tai skrandis. o ji isvis merga is kaimo, neissiauklejusi, darbe su vyresniais zmonem nesiskaito. prisiaugino plaukus tokio ilgio kaip mano, kvepalus pradejo pirkti kaip as, kiti panasus daiktai. dabar isvis ji manes vengia, jei nueina i virtuve, as is paskos, tai ji atgal i savo kambary.
o mes uzsieny gyvenam ir sunku pas mus su nuoma.. verysad.gif
o del burtu tiket ar ne, tai pradzioj nelabai tikejau, bet kai zmogus valantis mano biolauka pasako, kad virtuvej yra toks, tokios ir tokios spalvos daiktas ir kad ten drsuka ir ji i ja yra iberus, savos uzkalbetos, tai cia negali buti sutapimas. ir dar ji klaidzioja naktimis kai visi miega, su mano brangiau siuoju sneka tik kai manes nera salia, o pokalbiu temos tai jinai tikrai neturi... ji stora kaimo merga, pas ja kambary pastoviai smirda, dantu nesivalo, isvis apie higiena tyliu, o cia pagalvojo, kad berno neturiu, sis visai nieko, nes ji apie bernus savo nuomone turi, kad visi kiaules, matyt niekas i ja neziuri. o dabar ir kudintis pradejo..
Atsakyti