Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Vat, mergytes ir mamytes jus man pasakykit, ar verta moketi tokius pinigus uz ta isgirta patalyne? Gal kas nors turite? Ar nekyla sunkumu del prieziuros? Man daug kas sake, kad pradzioje ta patalyne megsta veltis sad.gif ir nekaip kvepia ;D. Ar teisybe?
Atsakyti
Kvapas tai yra, na toks natūralios vilnos  :) Jei jau susiruošei pirkt, tai pažiūrėk parduotuvėse - pigiau už Bauer  ;)
Atsakyti
Buvau kelis kartus BAUER patalynes [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/l0/sleeping.gif[/img] pristatyme. Kiek prisimenu, ta patalyne gerai praleidzia ora, nereikia det uzvalkalo.

Labai gerai skalbiasi, galima net su skalbykle.

Nesidaugina erkutes, nes gerai oras ventiliuojasi. Minksta, svelni.

Paciupinejus tikrai svelni. Jei kas dovanotu, tikrai neatsisakyciau wink.gif ...
Atsakyti
Kaip tik radau oficialius Bauer puslapius. Galesi pati pasiskaityti:

http://www.bauer.lt/patalai.htm

http://www.bauer.by/postel.html
Atsakyti
Aš turiu tą patalynę. Tikrai nieko gero. Parduotuvėja galima nusipirkti pigesnę.  Tiesa aš pirkau prieš 4 metus, tai dabar nežinau nei kainų, nei kaip ji dabar atrodo. Bet dabar galiu pasakyti, kad viena, kas joje yra gera, tai reklama. Šiaip kai apie ją pasakojo, tai išvis rekomendavo miegoti joje neapvilktoje (atseit taip sveikiau), o kai paklausiau, kaip ją išvalyti po to, tai sako išplaukite, net šampūną kažkokį davė. Aišku miegojau apvilktoje, bet draugės lelius ant jos pridirbo ir reikėjo plauti, tiktai iškilo klausimas kaip? Į skalbimo mašiną, beveik netelpa, o vonioje kai išploviau tai šlapia ji tokia sunki pasidarė(ir sausa nelengva), kad pusę dienos su ja prasitampėme, kol išgrežėme, o padžiauti, tai nėra kur , virvė tai jokia neišlaikys, ant grindų tai nepatiesi, nes sausai išgręžti nesugebėjome, kai prisimenu, tai kožmaras kažkoks. Šiaip tai aišku būčiau į valyklą nunešus ir problemų jokių, bet kad taip jie ten besiūlydami viską gražiai pavaizdavo, net šampūną davė, tai ir pabandžiau pati išplauti.
Aš dabar tos patalynės tai nė už ką nepirktčiau.
Atsakyti
Ash turiu ne Bauer, bet Eastcon (tas pats biesas, tik kitas gamintojas)... Prizhiureti ja tikrai sunku, tas tai tiesa... Bet esu labai patenkinta, kad turiu. Ir dar viena komplekta nusipirkchiau, jei tik raschiau pigiau (kaina tai tikrai kazhkokia beprotishka)... Jei ne ta kaina - tai visom keturiom uzh ja... Lengva, gerai praleidzhia ora, kai kambariuose shalta, po ja miegoti labai shilta ir jauku :-)
Atsakyti
Mes irgi šio bei to nusipirkę - vaikišką komplektą (man atrodo apie 750 Lt kainavo), 2x2 paklodę (930 Lt) ir pagalves. Neseniai nešiau į valyklą, tai sako mes paprasčiausiai išskalbiame, tad tą patį galima padaryti ir namuos. Vienas iš minusų, tai labai veliasi pradžioj, visur nešiojasi pūkui. Todėl patarčiau dažniau siurbti, o paskui nieko. Miegoti tikrai malonu (aišku gerai būt ir antklodė, bet jos kaina žvėriška - apie 1500Lt). Būtų pigiau, vien tik po tokia miegočiau. tongue.gif
Atsakyti
Aš tai nupirkau dukrai, kuriai amžinai šalta. Bet po ja miegoti vaikui nepatiko, sunki, sako, blogai priglunda. O labai gerai miegoti ANT jos. Šilta kaip ant pečiaus ir miegelis kažkoks toks ramus. Jei ne kaina , tai  su vyru nusipirktumėm ir sau tokią "paklodę".
Atsakyti
Ar niekas nebandėte užsisakyti iš HOBBY HALL katologo. Tikros vilnos antklodė, kimšta vilna kainuoja 189 Lt.?
Atsakyti
QUOTE
Ar niekas nebandėte užsisakyti iš HOBBY HALL katologo. Tikros vilnos antklodė, kimšta vilna kainuoja 189 Lt.?

NE UZSISAKYTI NEBANDZIAU, BET ZINAU KAD hOBBY HALL YRA ISPARDUOTUVE SEIMYNISKIU G. NR.5A Vilniuje. kiek zinau ten yra is to katalogo prekes, kurios buvo grazintos (del ivairiu priezasciu) pigiau nei nurodyta kataloge.
Bet mes turim Merkio vilnone antklode, tai ja labai patenkinti, ji man net labiau patinka nei tie isgirtieji BAUER, su jais vienas vargas...is pradziu labai seresi,buvo vilnos kvapas, man tai ant jos miegant grauze, tai turejau apvilkti uzvalkalu ir be to labai sunki, tai padejau i spinta, dabar naudojam Merkio ir l. gerai...o ta BAUER tai tegul sau guli spintoje, supykau ant jos...tokia brangi o nieko gero.sssssssssss >:( >:( >:(
Atsakyti
Ir ko tik reklama nepridaro! ;D Mano teveliai tokie istikimi reklamai, kad jau pora kartu nagucius nusvilo [smiley=frfr.gif]
Vos tik atsirado "Baueris" su savo "geraisiais" produktais mamyte pakereta reklamos eme ir nusipirko visa patalynes komplekta ir puodu komplekta. Su puodais kiek geriau-jei nepajuoduotu nuo ilgo kaitinimo tai dar puse velnio (aisku reikia moketi jais naudotis tinkamai). O stai patalyne... [smiley=yel.gif] Paklode po pusantru metu naudojimo taip susidevejo, kad buvo iskomandiruota i soda (tik nezinia kokiam tikslui). Kaldros skalbti neimanoma-netelpa ne tik kad i skalbimo masina, bet ir i vonia! Nors patalyne pas mamyte jau kokie trys metai, bet seriaasiiii tai ojojoi.... ohmy.gif Tik pagalvytes geros-mazos ir nesipukuoja.
Nepasimoke is savo klaideles, teveliai uzkibo ir ant to viska tvrakancio dulkiu siurblio-roboto. Na kaip kaip jis ten vadinasi???A, Kerbi ar kaskas panasaus. Saugokites ir nesvaistykite pinugu! As is geros sirdies siulau wink.gif Uz tuos pinigelius, tetis verciau butu man pusnauja masina nupirkes! Taip taip!!! Slamstas, kurio reikia paieskoti. [smiley=zav.gif]
Bet cia mano nuomone, gal kam nors ir patinka ir tie baueriai ir Kerbiai, o stai as uzkibau ant Eastcoon garines krosneles. Papasakokit jei kuri jau turit. Ar nenusvilau is anksto naguciu tokia suma suplekusi!
Atsakyti
bauer patalyne - gerai, o, va, kaina uz ja - jau blogai. Lygiai tokia pat gera, praleidziancia ora ir pan., galima nusipirkti uz koki 130 litu "Merkio" (Varena) gamybos.

Tad rinkis preke lietuviska  ;)
Atsakyti