Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 29, 13:15)
As kai padariau krema, tai jis man toks nei per kietas nei per skystas gavosi. Sutepiau lakstus, ir paslegiau, bet iskart i saldytuva nedejau, o kokioms 3 val.dar palikau pabut virtuvej, kad geriau isigertu. O tada nuemiau daikta, kuriuo paslegiau, aptepiau virsu ir i saldytuva. Kita diena puosiau. Atidariau formos krastus, o kremas nenubego, jis siek tiek apstinges buvo smile.gif

vat taip aš ir dariau, nes buvau paskaičiusi tavo komentarą, bet kažko nesigavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 29, 13:26)
vat taip aš ir dariau, nes buvau paskaičiusi tavo komentarą, bet kažko nesigavo g.gif


Tiesa, as ziuredama i kremo konsistencija, kartais maziau pilu pieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 29, 13:33)
Tiesa, as ziuredama i kremo konsistencija, kartais maziau pilu pieno  g.gif

na dariau pagal receptuką 4u.gif , na nesigavo tai nesigavo, bijau kitą kokį ir daryti, kad nereiktų vientik šiukšlinę vaišinti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 29, 13:37)
na dariau pagal receptuką 4u.gif , na nesigavo tai nesigavo, bijau kitą kokį ir daryti, kad nereiktų vientik šiukšlinę vaišinti mastau.gif


O tai ismetei?? blink.gif nenuleisk ranku... kepk Negro bucini, Juodaji miska, tikrai nera sunkus torciukai mirksiukas.gif manau nera kam nesigaut, nebent biskvitas sukristu, bet tai retai kada buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 29, 13:38)
O tai ismetei??  blink.gif nenuleisk ranku... kepk Negro bucini, Juodaji miska, tikrai nera sunkus torciukai  mirksiukas.gif manau nera kam nesigaut, nebent biskvitas sukristu, bet tai retai kada buna smile.gif

galiu daryti viską kas yra šviesus, nes tamsių biskvitų pas mane vyras nepripažįsta, o ir man nelabai blush2.gif
ačiū, rugiagele26, už padrasinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 29, 13:40)
galiu daryti viską kas yra šviesus, nes tamsių biskvitų pas mane vyras nepripažįsta, o ir man nelabai blush2.gif
ačiū, rugiagele26, už padrasinimus 4u.gif


Tada daryk ananasini thumbup.gif kaip tik as darysiu drauges gimtadieniui smile.gif tai palaikysiu kompanija gaminant si torta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 29, 13:42)
Tada daryk ananasini  thumbup.gif kaip tik as darysiu drauges gimtadieniui smile.gif tai palaikysiu kompanija gaminant si torta biggrin.gif

o kada darysi? bigsmile.gif einu ieškot receptuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 29, 13:47)
o kada darysi? bigsmile.gif einu ieškot receptuko 4u.gif


Jau nusilupau riesutus nugai, nors jos nebutina. Ir paskui kepsiu biskvita. Tik as kepu ne pagal Cipciuka biskvita, nes man jis nesigavo, tai nerizikuoju. Darau pagal save. O ryt sutepsiu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti