Įkraunama...
Įkraunama...

Nekepti pyragai, pyragaičiai, tortai

Gaivus varskes desertas: "Stiklo karoliukai"

Reikes: 600g liesos varskes, 200g grietineles, 3 saukstu istirpintos zelatinos, 1 citrinos tarkuotos zieveles, 3 saukstu cukraus. Taip pat po vienoda kieki zalios, raudonos, geltonos ir oranzines zele.
Zele gaminti taip, kaip nurodyta ant pakuotes, tik pilt maziau vandens. Det saltai, kad sustingtu. Grietinele suplakt su cukrumi ir varske, supilt zelatina ir gerai ismaisyt. Forma isklot celofanu ir sluoksniais sudet varske bei smulkiai supjaustytus zele gabaliukus. Pastatyt i saldytuva, kad sustingtu.

Noriu padaryti si deserta, bet nenoriu det citrinos zieveles, nes tiesa pasakius nebeturiu smile.gif O be to dar neturiu formos blink.gif idomu kaip gausis, jei as visa sita padarysiu bliude g.gif
Atsakyti
mano manymu forma cia ne patts svarbiausias ingredientas, jei turi visas zaliavas, jos nesupyks jei jas patlpinsi bliude, tiesiog prekine isvaizda bus kitokia nei patalpintum i forma. Bet forma gali suteikti patiekiant , pvz figurinis ispjaustymas peiliu.
Atsakyti
dubeny irgi tinka, net per tv rodė pavyzdį dideliam gilesniam dubeny wink.gif arba nusipirk formelę wink.gif
1.pirktinį fasuotą vyniotinį su uogom supjaustyti kvadratėliais, užpurkšti plaktos grietinėlės, uždėti spalvotų kokoso drožlių ar tarkuoto šokolado.
2. alkoholinis desertas: pilam į didelę taurę raudono šampano ar naminio vyno, dedam vaisių, ledų, plaktos grietinėlės, įsmeigiam šiaudelį wink.gif
Atsakyti
Artėja šventės, norisi tokio pyrago ar kito nekeptinio skanėsto (tik ne sauso rolleyes.gif ), kurį tereikia užšaldyti, mačiau per TV kažkokį receptą su grietinėle, vaisiais, želatina, bet neužsirašiau unsure.gif , gal galit padėt g.gif ?
Vieną fainą receptą su kondensuotu pienu, riešutais bendradarbė man pasakys, tai irgi vėliau jums parašysiu, jau ragavau thumbup.gif
Atsakyti
parasiau sindien deserto receptuka, netinka? wink.gif
Atsakyti
ups, neatkreipiau dėmesio blink.gif , labai tinka thumbup.gif , tik išeiga brangoka g.gif , gal dar kas ką nors pasiūlys smile.gif
Atsakyti
aš irgi porą receptukų esu įmetusi į Naminiai pyragai temą rolleyes.gif Nemoku nuorodos padaryt, bet žinau, kad ten 12 psl. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Kaja @ 2004 03 12, 11:47)
aš irgi porą receptukų esu įmetusi į Naminiai pyragai temą rolleyes.gif Nemoku nuorodos padaryt, bet žinau, kad ten 12 psl. smile.gif

O nuoroda daroma taip: pazymi pele, kad pamelynuotu ir paspaudi Ctrl+c, paskui paspaudi Ctrl+v ten kur nori numesti nuoroda wink.gif
Atsakyti
ar zinot ka graikiniai riesutai+nauralus medus=dieviskas skonis (bent jau man) tinkaa ir prie ledu
Atsakyti
va, turiu dar kelis receptus;
1. gali būti kaip tortas arba kaip atskiri pyragėliai, kad ir kiaušinio formos prieš Velykas wink.gif ;reikia 200g. naminio sviesto, 200g. graikiškų riešutų, 1 ind. kondensuoto pieno, vanilinio cukraus, 100g. sausainių trupinių. Riešutus pakepti, suskaldyti, sviestą+kondensuotą pieną išsukti mikseriu ir t.t., suformuoti norimą formą, dėti į šaldytuvą.
2. vaisiniai kiaušiniai: 50g. džiovintų bananų griežinėlių, 50g. moliūgų sėklų, 125g. maišytų džiovintų vaisių, 2 šaukštai citrinų sulčių, 2 šaukštai skysto medaus, 30g. maltų migdolų. Bananus ir moliūgus sumalti mėsmale, iš visų produktų užminkyti tešlą, iš jos daryti kiaušinius, laikyti šaltai.
Atsakyti
mačiau ir parduotuvėje medaus skanėstą, atrodo su riešutais rolleyes.gif , nu bet ir brangus unsure.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kaip padaryti kavos kremą ? Anksčiau tokį desertą pirkdavome Kaune "Viešnagėje".
Atsakyti