Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(eliss @ 2013 11 24, 10:12)
pasiskaičiau, kad pagal Diuma grafą Montekristą. Galėjo ką nors įdomesnio rodyt, ir meksikiečių, rusų serialas yra, bet gal ir nieko bus rolleyes.gif

Peržiūrėjau visas serijas...nekenčiu serialų kurie baigiasi liūdnai cool.gif

Rekomenduokit kokį, bet tik su gera pabaiga.Aciu
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2013 12 04, 23:38)
Peržiūrėjau visas serijas...nekenčiu serialų kurie baigiasi liūdnai  cool.gif

Rekomenduokit kokį, bet tik su gera pabaiga.Aciu

Kuzey Guney
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2013 12 04, 15:38)
Peržiūrėjau visas serijas...nekenčiu serialų kurie baigiasi liūdnai  cool.gif

Rekomenduokit kokį, bet tik su gera pabaiga.Aciu


Iš mano matytų gerai baigiasi Kuzey Guney, taip pat Fatmagul, šituos rekomenduočiau, man jie patiko. Dar gerai baigiasi Seserų likimai, bet šitas tik iš pradžių nieko buvo, po to nelabai koks man, źiūrėjau tik tam kad užbaigti, tas pats buvo su 1001 naktimi...
Atsakyti

aš irgi tokių liūdnų pabaigų nemėgstu,o turkai labai jau mėgsta žiūriu...kokia čia muilo opera,kai reikia pabaigoj žliumbti,,,dabar žiūriu Čalikušu,pagal Nurio Giuntekino romaną-Čiauškutė,nors labai tolimas nuo romano turinio,bet tikiuosi pabaiga bus gera,,,kol kas jis dar tebefimuojamas,o agrindinis veikėjas man labiau patinka nei Behliulis,ar Eizelis. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 07 gruodžio 2013 - 20:46
O per ka jus ziurit ciauskute?as kelias serijas teradau. Ir isvis visi man po kuzej giunej neidomus pasidare. Koki pradedu ziuret neuzkabina. Reikejo si seriala ant galo ziureti :)menekse ir halil irgi nerandu su vertimu tik titrais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavargusi123: 23 gruodžio 2013 - 22:18
QUOTE(pavargusi123 @ 2013 12 23, 15:16)
O per ka jus ziurit ciauskute?as kelias serijas teradau. Ir isvis visi man po kuzej giunej neidomus pasidare. Koki pradedu ziuret neuzkabina.  Reikejo si seriala ant galo ziureti :)menekse ir halil irgi nerandu su vertimu tik titrais...

Čiauškutės aš nežiuriu... Ir man niekas netinka po Kuziejaus... Bus atrodo ilgokos atostogos nuo seralu lotuliukas.gif

Tiesa aš žiūrëjau "menekše ir Halil" , skaičiau, bet man atrodo jau po truputi pradeda ir šį garsint, bet tik kelios serijos...
Papildyta:
Čia gal 6 įgarsintos Bet labai jau liūdnas šis serialas, mane vos ne depresija po jo uźpuolė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 23 gruodžio 2013 - 22:30
Giriamas yra Medcezir, bet as neziurejau. Ir jis titruojamas, negarsinamas.
Atsakyti
na su titrais tikrai jau neziuresiu nei vieno. matyt reiks ir man pailset nuo serialu. o kuzeju dar karta ziureciau smile.gif
Atsakyti
aš dabar prilipusi LIubov i nakazanije

iš gerai basibaigiančių dar yra paskutine viltis (son bahar). irgi labai itemptas fainas
Atsakyti
Laba diena. Dievinu turku serialus. Dabar ziuriu "Kokia Fatmagul kaltė?" Arba "Be kaltės kalta"
Originalus pavadinimas "Fatmagül'ün Suçu Ne?"
Labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2013 12 28, 06:34)
Laba diena. Dievinu turku serialus. Dabar ziuriu  "Kokia Fatmagul kaltė?" Arba "Be kaltės kalta"
Originalus pavadinimas "Fatmagül'ün Suçu Ne?"
Labai patinka.

O taip, man irgi jis patiko. Verta pažiūrėti.
Atsakyti
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. Žiūrėjau aš tik kelis turkų serilalus, Uždraustą meilę ir aišku Kuzey Guney- žinoma jie labai geri serialai, ypač Kuzey, pagrindinis aktorius Kivanc Tatlitug-nerealus, charizmatiškas tikrai 10 balų jam. Bet Čiauškutė irgi įdomu-visai kitas stilius, kostiuminė drama-autetnitškai atkartoti rūbai, buitis, įdomi meilės istorija. Pagrindinis aktorius - Burak Ozcivit- mane irgi sužavėjo, bet jis visiška priešingybė Kivanc smile.gif)
Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.
Atsakyti