Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Aguonele,duoks sen pyraga essen.gif Norejau siandien pyraga kept,ale mikseris sugedo bash.gif Cia man tragedija baisiausia ivyko,rytoj reikes ieskoti naujo.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 07 16, 21:19)
Aguonele,duoks sen pyraga essen.gif Norejau siandien pyraga kept,ale mikseris sugedo bash.gif Cia man tragedija baisiausia ivyko,rytoj reikes ieskoti naujo.

O kaip gi principas - rankytem rankytem? mirksiukas.gif lotuliukas.gif
As kazkaip taip retai nauodoju mikseri, kad net kartais pamirstu, kad isvis toki turiu ax.gif
Atsakyti
Na vaisinu visas,dar liko.. flirt.gif labai purus gavos...
Daividija zinok kartais rankomis su sluotele ir kuo puikiausiai gaunas...
(as daznai darau,kaip tingiu mikseri is spintos traukti.. hihihi.gif )
Atsakyti
Aguonele ,ar gali buti taip ,kad man nerodo nuotraukyciu nes dar nesurinkau 100 zinuciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 16, 22:11)
Aguonele ,ar gali buti taip ,kad man nerodo nuotraukyciu nes dar nesurinkau 100 zinuciu? g.gif

nea negali,nes Jus keliat per kitur mirksiukas.gif Dar vis nesigauna? g.gif ir ta nuoroda mano nepadejo??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 16 liepos 2008 - 21:22
Deja nepadejo :verysad: Tenai siulo susikurti internetiny fotoalbuma, bet kad as nezinau kaip :geda2:
Atsakyti
Man turbut kantrybe baiksis bash.gif Bet dar bandysiu is telefono perkelti g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 16, 23:14)
Deja nepadejo verysad.gif Tenai siulo susikurti internetiny fotoalbuma, bet kad as nezinau kaip blush2.gif

mirksiukas.gif cia nereikia kurti albumo My Webpage


4u.gif mergaites tiek grozybiu ikelet wub.gif , atsiprasau, nerasau, neturiu kada doh.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima aciuks.gif bandysiu ykelti ,nors as jau neturiu vilties verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 17, 11:14)
Aciu uz patarima  aciuks.gif bandysiu ykelti ,nors as jau neturiu vilties  verysad.gif

toj nuorodoj, kur daviau, spaudi "Narsyti" ir issirenki fotografija ir "Zagruzit"
Atsakyti
As beviltiska cray.gif ir is telefono neysideda nors nusisauk mega_shok.gif Tiksliau per Browse ykele ,bet nuotraukos nerodo schmoll.gif Reikes ieskoti gero kompiuteristo tik nezinau kur mastau.gif
Papildyta:
Tiesa ,o kodel sendien niekas nieko negamino rolleyes.gif Savaitgalis ant nosies ,palepinkite savo seimyneles ,oas pavarvinsiu seiles ziuredama Jusu nuotraukytes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 17, 21:05)
As beviltiska cray.gif ir is telefono neysideda nors nusisauk mega_shok.gif Tiksliau per Browse ykele ,bet nuotraukos nerodo schmoll.gif Reikes ieskoti gero kompiuteristo tik nezinau kur mastau.gif

nenoriu labai izeisti,bet taip tersiama puslapis. ten kur as jums nuoroda idejau,galit kelti nuotraukas. jei kas neiseina,galima rasyti ir klausti kaip kas kur,netgi testuoti toje temoje kol isikels nuotrauka. Jus paprasciausiai kazkuri zingsni praleidziat.
Atsakyti