Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(kroshkyte @ 2016 05 07, 15:20)
Gal pamiršo prisiduoti tik, tokie gražūs orai, pats tas darbymetis jei turi sodyba ar ūkį  rolleyes.gif

taaaip jus ponia teisi thumbup.gif turiu net dvi sodybas,koju nebepavelku nei prisiduot nei pasisvert neturejau laiko,bus kita penktadieni dvieju savaiciu minusas.pavargau rankos ,kojos skauda.Kartais pagalvoju apie buta mieste,bet iškur zinot kokie kaimynai g.gif jei reiktu naktim uz sienos muzikos klausytis,nusišauciau
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 05 07, 20:07)
taaaip jus ponia teisi thumbup.gif turiu net dvi sodybas,koju nebepavelku nei prisiduot nei pasisvert neturejau laiko,bus kita penktadieni dvieju savaiciu minusas.pavargau rankos ,kojos skauda.Kartais pagalvoju apie buta mieste,bet iškur zinot kokie kaimynai g.gif jei reiktu naktim uz sienos muzikos klausytis,nusišauciau

lauksim ispudingu rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 05 07, 20:07)
taaaip jus ponia teisi thumbup.gif turiu net dvi sodybas,koju nebepavelku nei prisiduot nei pasisvert neturejau laiko,bus kita penktadieni dvieju savaiciu minusas.pavargau rankos ,kojos skauda.Kartais pagalvoju apie buta mieste,bet iškur zinot kokie kaimynai g.gif jei reiktu naktim uz sienos muzikos klausytis,nusišauciau

pas mane irgi sodyba doh.gif žinau ka tas reiškia smile.gif
patinka būti teisiai biggrin.gif tik nu nu, nesugriešyk per darbus tuos cool.gif
Atsakyti
Kaip sekasi?aš nežinau kas darosi,viena diena išsilaikau kita diena grybauju,man nepatinka nauja versija forumo,galtik iš mobilaus tel.nerodo žinuciu nauju kažkodel tik gegužės mėnesio postai paskutiniai briedas kažkoks
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 10 21, 05:39)
Kaip sekasi?aš nežinau kas darosi,viena diena išsilaikau kita diena grybauju,man nepatinka nauja versija forumo,galtik iš mobilaus tel.nerodo žinuciu nauju kažkodel tik gegužės mėnesio postai paskutiniai briedas kažkoks

Labas 4u.gif
Stoviu vietoj, tai turbūt nesiseka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2016 10 21, 23:50)
Labas  4u.gif
Stoviu vietoj, tai turbūt nesiseka  biggrin.gif

Vadinasi gerai,nes neaugi biggrin.gif
Atsakyti

Su Naujais metais :)

Kaip sakant Nauji metai, nauji planai, nauji pasižadėjimai sau :) ar yra besiruošiančių dietintis?

 

Atsakyti
atsivilkau ir as,gal daugiau atsiras po svenciu unsure.gif liniuote pasidariau blink.gif reikia pratintis naujoj versijoj rasyt,kazko man nelabai ten patinka.
Atsakyti

ryt jungsiuosi ir aš...kažkaip pakeistas tas forumas, tai kol priprasiu ir rasiu kur ir kaip čia tą liniuotę prikabinti :hmm: nu vienu žodžiu viskas nuo rytdienos.

Atsakyti

Taip... uzlipau ant svarstykliu ir nusokau... Baisu. Nuo rytojaus reikia imtis rimtu veiksmu. O tai ataugau beveik viska ka pries tris metus buvau pametusi... Tik bistro kokis tai tykus.

Atsakyti
labas rytas,
jau kemsu sumustini,kaip skanu,tik labai jau mazas ax.gif prisiduosiu penktadieni.Reik zaliuoti be kalbu jokiu raudonavimu.Bistro tylus,nes visos kisom i skradi,beto veteranes pabego i fb.Nieko mes atgaivinsim foruma.mergikes pasidarykit liniuotes
Atsakyti

Labas rytas, na ką gi pribrendo labai labai rimtas reikalas :oh: ir pradedu startuoti nuo šios dienos. Tad man kaip naujokei, truputi suteikite informacijos kaip ir kada čia yra prisiduodama, aplamai kaip čia sveriamasi (kas savaitę, ar kas dieną) ir kitus smulkius niuansus. 

Atsakyti