Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(frolka25 @ 2016 02 22, 08:22)
Labas rytas 4u.gif


Labas rytas,
Vaikai vakar visai gerai nuo kalniuko paciuozinejo.
Pradejau kasdien daryt svieziu darzoviu salotas , kad butu su kuom ta alyvuogiu alieju valgyt wink.gif

kaip jus ?
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 02 22, 08:29)
Labas rytas. 4u.gif
Oj, tik nebuk kaip toza. doh.gif Sutinku, kad keli produktai ne tokie ir sveikuoliski, bet tu nematai bendro vaizdo. O kaip jau ir rasiau, riebalai irgi yra reikalingi... Slakelis alyvuogiu aliejaus nera blogis. mirksiukas.gif

Aš apie šlakelį alyvuogių aliejaus nieko ir nebūčiau komentavus g.gif 4u.gif aij,geriau daugiau meniu nekomentuosiu... bet jei tokie prodyktai kasdien vartojami, tai nereik ir stebėtis jei svoris nekrenta kaip norėtųsi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 22, 07:13)
Užkliuvo sviestas, aliejus, sūris ir majonezas. Su saiku nieko, bet per vieną dieną man rodos per daug blush2.gif  geriau vietoj tų kalorojų kažką daugiau sveiko suvalgyt. Nebent ąia buvo pusiau cheat day  blush2.gif O Bet Tačiau neįsižeisk, nenoriu būt bjauri priekaba, jei svorio kritimas tave tenkina tai puiku  mirksiukas.gif

Laba ryta...

Del meniu biggrin.gif viskas gerai galit komentuot, zinau kad netobulas; tiesiog man svarbiausia kiekiai. Man krenta svoris jei taip laikausi, baisiausia kai "nusiraunu" valgyt bet ka.
Be to sitie meniu sudaryti man dietologes, ir ten yra labai daug ko - pvz. Surelis, kita diena bandele, net saldainiai keli. Bet nera cheat day, tiesiog tie nesveiki produktai isdelioti per visas dienas...
Siaip sutinku kad butu gerai atsisakyt visu tu nesveikumu, bet bandom po biski biggrin.gif

Sunkus pirmadienis darbe doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Su nauja savaite, kad visoms gera butu 4u.gif Man is po savaitgalio visai nieko, valgiau normaliai, net mazas minusiukas yra, kuom dziaugiuosi.


QUOTE(eglutyte @ 2016 02 21, 22:14)

Kaip jum sekmadienis? Bevale kaip kelione?

sekmadienis biski ne toks gavosi, kaip buvo planuota- turejom pas draugus vaziuot aplankyt ju naujagimes lelytes, ir kaip tik jau lipant i masina, parase, kad nespes namo grizt is tevu ir nukelem musu susitikima doh.gif Tai isejom pasivaiksciot i miesta, ledu suvalgem, tokia grazi silta diena buvo. O kalnuose faina kaip visada bigsmile.gif Kol mazgis slidinejo su instruktore, mes su vyru kavinej sedejom, jis alu, as arbata gerem saulei veidus atkise biggrin.gif

QUOTE(Airisė @ 2016 02 22, 06:29)

Kazkokia depresija puola. doh.gif Svarstykles rodo ne ta, ka reikia. Darbe vis kazkas nutinka. Zodziu, ne geriausia pasnekove siuo metu esu. doh.gif O jums geros dienos.


nu kas cia dabar, laikykis 4u.gif Aha geriau buvo namuose turbut sedeti ir daryti ka nori,ane?
QUOTE(frolka25 @ 2016 02 22, 07:22)
Labas rytas 4u.gif

labas frolka ir tau! Ar ne siandien pasimatymas? wub.gif
Atsakyti
Taip taip,as jau po pasimatymo wub.gif tai 9sav 2d,maziukas beveik 3 cm,sirdute plaka thumbup.gif is ligonines grizau kaip ant sparnu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frolka25: 22 vasario 2016 - 16:43
QUOTE(frolka25 @ 2016 02 22, 17:42)
Taip taip,as jau po pasimatymo wub.gif tai 9sav 2d,maziukas beveik 3 cm,sirdute plaka thumbup.gif is ligonines grizau kaip ant sparnu wub.gif

Jeeetus kaip gera skaityti wub.gif džiaugiuosi kartu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sorry jei izeidziau, Caramelia...

Bevale, oj nesakyk. Atpratau dirbt, turbut. lotuliukas.gif Vis pagalvoju, kaip gerai namie buvo. Tingine turbut esu. doh.gif

Frolka, kaip smagu!!! wub.gif Tai koki termina nustate? Ar koregavosi kazkiek? Kartu su vyru varei? Ech, smagu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 02 22, 22:09)
Sorry jei izeidziau, Caramelia...



Neee, baik tu, ko čia man įsižeist 😉 teisingai, kiekviena savo būdus turim. Aš tik tokia jau, kai užsikabinu tai spaudžiu maksimumą iš savęs, ko gal nereikėtų daryti, kad neperdegčiau, ale kitaip negaliu. Viskas arba nieko biggrin.gif
Va ir šiandien pasidariau MKD, kad vakarykščiai čipsai 10 vakaro nepersekiotų manęs visą savaitę 😀 ryt vėl valgysiu švariai ir tvarkingai rolleyes.gif
Oij, įsivaizduoju kaip sunku įsivažiuoti į tą darbinę rutiną. Aš ir tokia prie tinginių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 22, 21:42)
Neee, baik tu, ko čia man įsižeist 😉  teisingai, kiekviena savo būdus turim. Aš tik tokia jau, kai užsikabinu tai spaudžiu maksimumą iš savęs, ko gal nereikėtų daryti, kad neperdegčiau, ale kitaip negaliu. Viskas arba nieko biggrin.gif
Va ir šiandien pasidariau MKD, kad vakarykščiai čipsai 10 vakaro nepersekiotų manęs visą savaitę 😀 ryt vėl valgysiu švariai ir tvarkingai rolleyes.gif 
Oij, įsivaizduoju kaip sunku įsivažiuoti į tą darbinę rutiną. Aš ir tokia prie tinginių  biggrin.gif
Tai gerai. group.gif Pas man rytoj mokymai bus visa diena. Ufff... Planuoju pasidaryt iskrova, nes va leidau sau pavalgyt kelias dienas. Gal isjudinsiu ta svori savo pagaliau. ax.gif

Labanakt. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 22 vasario 2016 - 21:52
Laba

Frolka kaip miela wub.gif geras jausmas pamatyt savo maziuka, suzinot kad viskas ok thumbup.gif

Nereiktu lauktis ir gimdyt, noreciau dar maziuko biggrin.gif bet ... biggrin.gif

As siandien irgi normaliai pgl savo planeli, kazkaip sia savaite lengviau laikytis, gal ir minusa didesni isspausiu doh.gif
Mano meniu
Psr - duona, ferm. suris, pomidoras
Pietus - salotos - mocarela, pomidorai, salota, kelios alyvuoges, aliejaus, duonos riekele
Uzkandziam - 2 obuoliai, varskes surelis
Vakariene - burokeliu sriubos dubenelis; duonos riekele su sviestu ir virta kalakuto krutinele, pomidoras.

Saldziu sapnu cool.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif pas mus toks gražus pavasariškas rytas, jau seniai buvo, saulė šviečia, paukščiukai čiulba, nors vėsoka, bet net atsilapojus balkono duris plačiai kavą gėriau lotuliukas.gif laukiu kaip šilumos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 02 22, 16:42)
Taip taip,as jau po pasimatymo wub.gif tai 9sav 2d,maziukas beveik 3 cm,sirdute plaka thumbup.gif is ligonines grizau kaip ant sparnu wub.gif



Dziauogiuosiu del jusu smile.gif 4u.gif
Atsakyti