Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas 4u.gif

R's...-kad nėra ten ką rodyt, paprastos juodos tympės su šone rožinėm juostelėm biggrin.gif paskutiniu metu mane labai traukia rožinė spalva rolleyes.gif

21d žalia
Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2016 03 22, 06:09)


Į Oksfordą, stažuotę, paskui į Vieną į konferenciją.


Sėkmės stažuotėje ir konferencijoj :4u Kuriam laikui išvažiuoji? smile.gif

QUOTE(R's... @ 2016 03 22, 09:07)



Oho bigsmile.gif kaip šauniai pradėtas rytas thumbup.gif Žinau, kad sako jog nėra blogo oro, bet... mano galva yra biggrin.gif Medalis (na ok, balionas) nuo manęs už ryžtą bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 03 22, 09:31)
paskutiniu metu mane labai traukia rožinė spalva rolleyes.gif

21d žalia


Pas mane taip pat rožinis etapas ax.gif lotuliukas.gif Sporto batai rožiniai, maikutė rožinė, telefono tema rožinė, nagai rožiniai... Na žodžiu... esmė aiški biggrin.gif


03,21 d. žalia.

Sekmadienį gerą pusantros valandos prablūdijom miške per pusnis, kalnus, duobes... tai jau antrą dieną čiurnas skauda blink.gif Bet šiandien sportuot, tai tikiuos prajudės užkalkėję sąnariai cool.gif

Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2016 03 22, 08:53)
Pas mane taip pat rožinis etapas  ax.gif  lotuliukas.gif Sporto batai rožiniai, maikutė rožinė, telefono tema rožinė, nagai rožiniai... Na žodžiu... esmė aiški biggrin.gif
03,21 d. žalia.

o, draugė biggrin.gif iš kelionės parisvežiau krūvą rožinių vasariškų maikučių, bateliai-rožiniai, maudymo kostiumelis-rožinis lotuliukas.gif nagai ir pas mane rožiniai lotuliukas.gif tympų sportuot irgi rožinių ieškojau, bet nebuvo tokios spalvos, tai nors su rožinėm juostelėm cool.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(R's... @ 2016 03 21, 21:48)

ką skanaus valgei? bigsmile.gif



Omletas biggrin.gif Buvo labai skanu, nes po bėgimo galėčiau šaldytuvą su visom durelėm praryt cool.gif

QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 22:28)
ir tada kelios valandos tik man cool.gif


Ką veiksi? bigsmile.gif

QUOTE(R's... @ 2016 03 22, 08:07)

Atsikėliau šiande 5val ryto,neskubėdama nusivaliau nuo dviratuko voratinklius ir dulkes ir išriedėjau švintant apsukti garbės rato ir pasisveikinti su bundančiu miestu  wub.gif  Palengva numyniau 7km,pirmam kartui po tokios pertraukos gana ax.gif
Energija vėl liejasi per kraštus,kur man ją dėti?  biggrin.gif

d'esprit norėjau paklausti,o kodėl taip vėlai apimtis matuosimės tik Balandžio 30d?  blush2.gif  Ne kas mėnesį matuosimės?  rolleyes.gif


Super thumbup.gif Aš vis dar neturiu savo dviračio, naudojuosi vyro biggrin.gif

Aha, galvojau, kad sekantis matavimasis balandžio 6 dieną, pradėjau rašyt, paskui paskaičiavau, kad 4 savaitės kovo 30 gaunasi, tai ir gavosi balandžio 30 hihihi.gif

QUOTE(Okokionera @ 2016 03 22, 08:53)

Sekmadienį gerą pusantros valandos prablūdijom miške per pusnis, kalnus, duobes... tai jau antrą dieną čiurnas skauda  blink.gif Bet šiandien sportuot, tai tikiuos prajudės užkalkėję sąnariai  cool.gif



Tepi kuo nors? Nepasitempei? MB pernai taip miške per kalniukus pabėgiojęs buvo su achilo kulnu prisidirbęs, ilgai vargo, kol dingo skasmai..


Nepamenu, kada taip miegojau blink.gif Vakar dvigubas sportas padarė savo darbą, kaip lūžau, tai atsibudau ryte, kai MB jau į darbą išėjęs buvo, o vaikai kambarius aukštyn kojom vertė laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 03 21, 22:42)
Oho tai kaip ir sportą galima užskaityti patalynės keitimą biggrin.gif

aha, gerai būtų biggrin.gif
apleidus aš sportus per visas savo ligas... negaliu... bet jau kada bandysiu...
QUOTE(Jefimija @ 2016 03 22, 05:09)
Na tai niekur neinu  lotuliukas.gif

gal ir neini, bet ir čia pasirodai kaip jaunas mėnulis cool.gif
QUOTE(R's... @ 2016 03 22, 08:07)
Energija vėl liejasi per kraštus,kur man ją dėti?  biggrin.gif

ištaškyti? rolleyes.gif laugh.gif
QUOTE(R's... @ 2016 03 21, 22:42)
Ir ką veiksi rytoj kai turėsi tas kelias valandas sau ir tik sau? bigsmile.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 03 22, 10:35)
Ką veiksi?  bigsmile.gif

lėksiu laukais hihihi.gif
jei rimčiau, turiu reikalų... pusseserei reikia dovaną išrinkti, tai tikiu, bus malonumas be zirziančių pašonėj, ramiai biggrin.gif o daugiau, nežinau... matysim... tik pirma reikia to laiko sulaukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 22, 11:01)

lėksiu laukais hihihi.gif
jei rimčiau, turiu reikalų... pusseserei reikia dovaną išrinkti, tai tikiu, bus malonumas be zirziančių pašonėj, ramiai biggrin.gif o daugiau, nežinau... matysim... tik pirma reikia to laiko sulaukti biggrin.gif


Ar sunku buvo išsirinkt mergaitę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 22, 12:17)
Ar sunku buvo išsirinkt mergaitę?  smile.gif

ne, ten iš viso gavosi gera situacija biggrin.gif
viena mergaitė iš parašymo patiko... nu tokia nuojauta... tai kaip ir galvojau, tarsiuosi su ja, parašau po poros dienų, o jai praktiką balandį padarė vakarais biggrin.gif bet sako, turiu sesę... tai mes tą sesę ir paėmėm cool.gif buvo pas mus atvažiavusi susipažint... po šiandien matysim, kaip čia kas toliau...
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 22, 12:28)
ne, ten iš viso gavosi gera situacija biggrin.gif
viena mergaitė iš parašymo patiko... nu tokia nuojauta... tai kaip ir galvojau, tarsiuosi su ja, parašau po poros dienų, o jai praktiką balandį padarė vakarais biggrin.gif bet sako, turiu sesę... tai mes tą sesę ir paėmėm cool.gif buvo pas mus atvažiavusi susipažint... po šiandien matysim, kaip čia kas toliau...


Supratau smile.gif Man tai įdomiausia, kokia bus vaikų reakcija. Pirmą kartą taip paliksi? ax.gif


Papietavau, labai skanu, turbūt jau esu šituo receptu jau kažkada dalinausi, bet pasikartosiu, rekomenduoju essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 22, 12:38)
Man tai įdomiausia, kokia bus vaikų reakcija. Pirmą kartą taip paliksi?  ax.gif

auklę aš jau esu turėjus, bet vaikai ją žinojo jau iki to... sunkiausia gali būti tik su mažiausiu, nes jis konkretus mamyčiukas, gali paverkti... tuo labiau, kad paliksiu jį miegantį... tai jei nubus, mergaitei gali būti šioks toks išbandymas biggrin.gif iš kitos pusės - yra vyriausias brolis, pagelbės ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

21, 22d raudonos. Niekaip nepavyksta dienos režimo laikytis...
Atsakyti
22 zalia.

Grįžau pabėgiojusi, prisivalgiau mocarelos su pomidorais ir moliūgų aliejum, iki pilnos laimės nieko nebetrūksta cool.gif

wicked, kaip Tavo mergaitei sekėsi?
Atsakyti
Labas vakaras 22 d. žalia, bet savijauta šiandien, kaip maišu trenkta g.gif, eisiu anksti miegoti, kažko tai nuovargi jaučiu ax.gif
Atsakyti