Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Sveikos 4u.gif

Šioje temoje draugiškai bendrauja apie mitybą, sportą ir visus kitus dalykus, kurie gali padėti sulieknėti, bei viena kitą palaiko, padrąsina, pabara biggrin.gif merginos, norinčios sulieknėti šiais metais, gal net iki vasaros sezono bigsmile.gif

Prašom drąsiai jungtis naujokes 4u.gif

Jokių amžiaus/svorio/tikslo apribojimų mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Už naują temą 4u.gif

Paveikslėlis toks stiprus sakyčiau biggrin.gif

Įdomu, daug iš mūsų čia rūkančių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 04 08, 08:52)

Įdomu, daug iš mūsų čia rūkančių?  smile.gif

Man tas pats klausimas iškilo pažiūrėjus į paveiksliuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 04 08, 10:44)
Yra yra, bet rankos nekilo imti, spausdintis, skaityti detaliai ir t.t.. Tiesiog tokia organizmo reakcija. Kaip aš sakau - organizmas jaučia.
Nusipirkau, tiesa, keletą produktų iš sąrašo: lieknėti padedančios arbatos, avižinių dribsnių košei. Po biškį žodžiu.
Grįšiu į darbą, įjungsiu galvą ir tada jau rimčiau smile.gif

Ačiū už naują temą, *CoCoNuT* 4u.gif
Gal tas valgiaraštis per griežtas pasirodė, kad taip nesiryžti pradėti jo laikytis? unsure.gif

O man iškilo klausimas, kaip ir kasmet būna, ką gamintis į piknikus, iškylas gamtoje tourist5.gif Norėtųs jau šį savaitgalį pradėti turistinį sezoną rolleyes.gif Paprastai, jei važiuojam vienai dienai, tai pagrindinis patiekalas arba šašlykai, arba ant griliaus kažkas, daržovės - viskas ok. Bet užkandžiaujama čipsais, kepta duona, mini picomis iš šaldytos tešlos, vasarą dar ir ledais. Nežinau sveikų alternatyvų g.gif Užduotis šiai vasarai - kažkaip su šia situacija susitvarkyti, nes iškylaujam praktiškai kiekvieną savaitgalį....

Nerūkau 4u.gif Ir negeriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 08 balandžio 2016 - 08:56
Net nežinau, kaip su tuo valgiaraščiu - negriežtas jis tikrai, gal patingėjau per atostogas gilintis ir gaminti smile.gif Nors kaip nekeista, su maistu gerai tvarkausi, neapsivalgau, vakar tik sugriešijau su saldumynais, o šiaip nevalgau, prisipirkau vaisių, liesos varškės, cinamono, tai bandau keisti visokius saldėsius šitu gėriu. Net ant veido odos matosi šiek tiek thumbup.gif

Aš nerūkau. Bet vyno ar kokį kokteiliuką tai išgeriu blush2.gif Parašiau kaip kokia alkoholikė lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi nerūkau smile.gif
O geriu irgi minimaliai labai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aciu uz tema, paveiksliukas thumbup.gif labai labai patiko bigsmile.gif
Nerukau smile.gif
vakar teisingai atsilaikiau, ypac vakare, patenkinta. Buvom pavakary isvaziave, tai nebuvo nieko po ranka, bet pramuse, gal siandien bus lengviau.

QUOTE(dontstop @ 2016 04 08, 09:56)
O man iškilo klausimas, kaip ir kasmet būna, ką gamintis į piknikus, iškylas gamtoje  tourist5.gif Norėtųs jau šį savaitgalį pradėti turistinį sezoną  rolleyes.gif  Paprastai, jei važiuojam vienai dienai, tai pagrindinis patiekalas arba šašlykai, arba ant griliaus kažkas, daržovės - viskas ok. Bet užkandžiaujama čipsais, kepta duona, mini picomis iš šaldytos tešlos, vasarą dar ir ledais. Nežinau sveikų alternatyvų  g.gif  Užduotis šiai vasarai - kažkaip su šia situacija susitvarkyti, nes iškylaujam praktiškai kiekvieną savaitgalį....

Na, iskylom pakramsnot galima turet papjaustytu vaisiu, darzoviu, uogu, naturalaus jogurto indeli, riesutu kazkiek. Galima to pacio saslykiuko gabaliuka sau pasilikt, o kiti tegu uzkandziauja kitkuo.
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 04 08, 12:29)

Na, iskylom pakramsnot galima turet papjaustytu vaisiu, darzoviu, uogu,  naturalaus jogurto indeli, riesutu kazkiek. 

Neprisiversiu blush2.gif , ypač jei šeimyna šalia kramsnos čipsus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 08, 11:32)
Neprisiversiu  blush2.gif , ypač jei šeimyna šalia kramsnos čipsus  doh.gif

Tai kokiu krekeriu tipo picos skonio g.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 04 08, 12:44)
Tai kokiu krekeriu tipo picos skonio  g.gif

Va va, kažką tokio g.gif
Pernai dar mano šeimyna kartais sutikdavo pakeisti čipsus Jorė duonele

user posted image

Bet kalorijų prasme tas ant to...

Atsakyti
Radau apie kava, cia kaip man parasyta unsure.gif
http://lieknas.com/2...venimas-strese/
Atsakyti
Cia dar apie tai, kaip kava veikia musu orgnizme
https://sites.google...geriam/kofeinas
Atsakyti