Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(Jerda @ 2016 06 04, 17:27)
O man reikia dazniau svertis kad pastebeciau kada svoris pradeda dideti kad laiku speciau sisiimti

Aga, man irgi taip pat. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip savaitgaliuojat? Aš tai biškį grybauju blush2.gif dėl svėrimosi, tai jei susiimu tai susiimu, o jei ne, tai svėrimasis nepadeda biggrin.gif jei padėtų, nė viena šioj grupėj nebūtume biggrin.gif todėl man karto savaitėj pakanka, pasidžiaugt rezultatais rolleyes.gif bet aišku, kiekvienam savo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif kas čia pe tyla g.gif
Atsakyti
Atrodo likau viena lotuliukas.gif šiandien iškrovauju, 10 km suvaikščiota cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 06, 12:16)
Laba ryta 4u.gif  kas čia pe tyla g.gif

Orai atveso visos valgyt sumaste lotuliukas.gif as pagaliau sveika,dabar jau tikiuosi nesirgt ilgai ax.gif kita savaite jau simtadieni svesiu ax.gif kaip greitai bega laikas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 06 06, 19:16)
Orai atveso visos valgyt sumaste lotuliukas.gif  as pagaliau sveika,dabar jau tikiuosi nesirgt ilgai ax.gif kita savaite jau simtadieni svesiu ax.gif  kaip greitai bega laikas blink.gif

Nu tikrai, kažkaip nesitikėjau tokios vienumos pirmadienį lotuliukas.gif ooo taip, aikas lekia baisiai greit, mūsiškiams jau ir metai ne už kalnų blink.gif laikykis ir toliau sveika 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif sugrįžtu po sotaus savaitgalio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 06, 20:05)
Nu tikrai, kažkaip nesitikėjau tokios vienumos pirmadienį lotuliukas.gif ooo taip, aikas lekia baisiai greit, mūsiškiams jau ir metai ne už kalnų blink.gif  laikykis ir toliau sveika 4u.gif


Sveika gyva, nesi čia viena ir vieniša. Aš dar čia mirksiukas.gif ir neėdu, tiesiog laiko mažoka. Kitoje temoje dabar sėdžiu, rašau fotoreportažą apie atostogas ir širdyje vėl iš naujo atostogauju ax.gif O kai nuotaikos atostoginės tai viskas vyksta labai labai lėtai blush2.gif
Beje Frolka irgi čia, bet ji dabar be jokios sąžinės graužaties valgo ir apvalėja, jai priklauso. Bet jei mes būsim draugiškos, neskubėsim tai ir jos dar sulauksim kol grįš į mūsų gretas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2016 06 06, 19:22)
Sveika gyva, nesi čia viena ir vieniša. Aš dar čia mirksiukas.gif ir neėdu, tiesiog laiko mažoka.  Kitoje temoje dabar sėdžiu, rašau fotoreportažą apie atostogas ir širdyje vėl iš naujo atostogauju  ax.gif O kai nuotaikos atostoginės tai viskas vyksta labai labai lėtai blush2.gif
Beje Frolka irgi čia, bet ji dabar be jokios sąžinės graužaties valgo ir apvalėja, jai priklauso. Bet jei mes būsim draugiškos, neskubėsim tai ir jos dar sulauksim kol grįš į mūsų gretas bigsmile.gif

Frolka jaučiu grįš mažiau sverdama po gimdymo nei mes čia būsim mesdamos svorį doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2016 06 06, 19:22)
Sveika gyva, nesi čia viena ir vieniša. Aš dar čia mirksiukas.gif ir neėdu, tiesiog laiko mažoka.  Kitoje temoje dabar sėdžiu, rašau fotoreportažą apie atostogas ir širdyje vėl iš naujo atostogauju  ax.gif O kai nuotaikos atostoginės tai viskas vyksta labai labai lėtai blush2.gif
Beje Frolka irgi čia, bet ji dabar be jokios sąžinės graužaties valgo ir apvalėja, jai priklauso. Bet jei mes būsim draugiškos, neskubėsim tai ir jos dar sulauksim kol grįš į mūsų gretas bigsmile.gif



QUOTE(Ingridele21 @ 2016 06 06, 19:28)
Frolka jaučiu grįš mažiau sverdama po gimdymo nei mes čia būsim mesdamos svorį doh.gif  lotuliukas.gif

eikit eikit mergickos blush2.gif as itariu kol grisiu jus visos jai busit savo tikslu pasiekusios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 06 06, 21:07)
eikit eikit mergickos blush2.gif as itariu kol grisiu jus visos jai busit savo tikslu pasiekusios  thumbup.gif


Kažkaip nujauciu kad aš tavęs garantuotai sulauksiu nes tavo pradinį svorį su kuriu tu čia atėjai man kaip mistinė svajonė -pasiekti ax.gif Jei 85kg sverčiau jausčiausi kaip kokia nendelė, o dabar kaip kokia nendrė iš Černobilio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 06 06, 21:07)
eikit eikit mergickos blush2.gif as itariu kol grisiu jus visos jai busit savo tikslu pasiekusios  thumbup.gif

Lauksim lauksim mes tavęs wink.gif tobulumui nėra gi ribų, o šita mūsų tema thumbup.gif taigi niekur tikrai kitur nenublūdinsim mirksiukas.gif
Atsakyti