Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Labas rytas smile.gif ačiū už lentutę, kiek mažai prisidavusių ir kiek daud pradingėlių blush2.gif o kaip faina būtų, kad visos sugrįžtų, kuo daugiau, tuo visom didesnis palaikymas bigsmile.gif Fėja, Eglutyte, Tedi, puszkinas, bevale ir kitos, nu pareikit!!!
Aš savaitgalį, kaip visad, valgiau daug visko ko nereik, šiandien bandysiu paiškrovaut. Gražios visoms dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pupos! group.gif

As nuodemiauju. Ir ledus valgau, ir kruasanus, ir dar visoki bruda. doh.gif Pasilepinsiu iki kol atostogu eisiu. lotuliukas.gif Parasiau jau prasyma del isejimo. Tai rugpjucio 12 paskutine mano diena. Uj kaip laukiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 07 25, 20:04)
Sveikos pupos! group.gif

As nuodemiauju. Ir ledus valgau, ir kruasanus, ir dar visoki bruda. doh.gif Pasilepinsiu iki kol atostogu eisiu. lotuliukas.gif Parasiau jau prasyma del isejimo. Tai rugpjucio 12 paskutine mano diena. Uj kaip laukiu. rolleyes.gif


As irgi šiandien nedorėlė, darbe 9 saldainius sušlamščiau, o namuose šokoladą su marcipanu ir dar mažylis širdelių blynų prikepė. Na geras vaikas, bet mama negera kad valgo unsure.gif
Ryt pasižadu susilaikyti. Valgisiu protingai. Tik čia nuoširdiai galiu prisipažinti ko ir kiek iš tiesų suvaugiau. Kiti kūdenos nesupranta, jiems ir tų saldumynų, gardumynų mažiau norisi.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif aš stengiuosi laikytis iš visų jėgų, artėja kelionė prie jūros tai norisi dar bent kiek nuridenti ax.gif kaip ir Jerda minėjo, man taip pat kiša koją saldumynai doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif niu žinokit ir aš neatsilaikiau su ta iškrova biggrin.gif aij kaip sunku, nors ir atostogos pajūry artėja, ir krikštynos, ech. Sunku kažkaip, norisi visko doh.gif jaučiu jei pasieksiu tikslo savo, tai GALL iki Kalėdų. Aij, bet svarbu nenuleisti rankų, ane mirksiukas.gif bent jau buvimas čia leidžia apgalvoti savo klaidas ir bent pasistengti jų daryti mažiau.. o norisi man visko, ir saldumynų, ir mėsyčių, ir visokių skanių kokteilių, kavų lotuliukas.gif uch, laikomės kartu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas mergaites😳 Griztu... Pavalgiau, paatostogoavau, ryskiai turiu pliuso ... Reik susiimt, gal nelauksiu rudenio 😊prisiduosiu jau penktadieni. Saunuoles kad ir vasara sugebejot svoriuka rident!
Passilgau visu, jau paskaiciau kaip gyvenot

Kita pirmadieni jau i darbeli ... Dabar paskutines atostogu dieneles, namie leidziu, taaaaip gera

Temute aprimus vasara, gal rudeniop pagauses gretos
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 07 27, 15:35)
Labas mergaites😳 Griztu... Pavalgiau, paatostogoavau, ryskiai turiu pliuso ... Reik susiimt, gal nelauksiu rudenio 😊prisiduosiu jau penktadieni. Saunuoles kad ir vasara sugebejot svoriuka rident!
Passilgau visu, jau paskaiciau kaip gyvenot

Kita pirmadieni jau i darbeli ... Dabar paskutines atostogu dieneles, namie leidziu, taaaaip gera

Temute aprimus vasara, gal rudeniop pagauses gretos

Pagaliau, labai pasiilgau!!! Sveika sugrįžus ❤ stengėmės laikyti frontą ir laukėm wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 07 27, 15:48)
Pagaliau, labai pasiilgau!!! Sveika sugrįžus ❤ stengėmės laikyti frontą ir laukėm wink.gif

Jo kazaip birzelis baisiai sunkus darbe buvo... Tai stresa maistu malsinau, o tada ir temute neaktuali 😟 Po to islekem atostogu - 2 savaiteles buvom prie juros Palangoj, Ventspily, Saremo saloj ir sar vienoj vietoj Latvijoj, dmagu buvo nors orai nelepino, bet nelijo.

O tu Caramelia dabar Lietuvoj atostogauji, ane?
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 07 27, 16:54)
Jo kazaip birzelis baisiai sunkus darbe buvo... Tai stresa maistu malsinau, o tada ir temute neaktuali 😟 Po to islekem atostogu - 2 savaiteles buvom prie juros Palangoj, Ventspily, Saremo saloj ir sar vienoj vietoj Latvijoj, dmagu buvo nors orai nelepino, bet nelijo.

O tu Caramelia dabar Lietuvoj atostogauji, ane?

Oij kokios atostogos fainos 😍 aha, aš Lietuvoj smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, kaip sekasi visoms su mityba? Man ne kaip frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 07 28, 08:41)
Labas rytas, kaip sekasi visoms su mityba? Man ne kaip frusty.gif

Labas rytas. Man irgi taip pat.
Atsakyti
Laba

Man irgi sunkiai bet siandien sugebejau neapsiryt ir baigt diena su 1600 kcal kas yr pasiekimas sia vasara...

Psr - 2 kepti kiausiniai, agurkas, pomidoras, duonos, balinta kava 400 kcal
Pietus - pomidoras, kukuruzai, krabu lazdeles, majonezo, duonos; persikas 420 kcal
Uzkandziai - persikas, balinta kava, sokolado juodo 1 gab, varske liesa su jogurtu 380 kcal
Vakariene duona su fermentiniu suriu; agurkai su naturaliu jogurtu 380 kcal

Bandysiu su tiek kcal gyvent, tikuos pavyks, o maistas ivairus, noreciau saldumynu atsisakyt, nu bet sunku ... Ypac ledu
Ryt pasisversiu, zinau kad turiu pliuso nemazai nuo to kai isejau.
Atsakyti