Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 07 25, 17:06)

Man karštis nepatinka visai, ypač su sloga labai nekokia kombinacija wacko.gif


Sveikutės, žinokit su ta sloga tai košmaras, aš kelis metus kaip ir neturėjau slogos, tai buvau pamiršus šį malonumą. O prieš porą savaičių treniruotės pabaigoj vėjelis į mane atsisuko taip jutau, kad pertraukė, jau sekančią dieną nosį paleido, savijauta baisi.

Aš vis dar valgau blush2.gif , stengiuosi kiek protingiau rinktis maistą, bet pakol kas sunkiai sekas. Pas mama nuvažiuoju kol viso sodo neapeinu, ramybės nerandu tiek uogų, viskas vienu kartu, ir galvoju gal tos uogos man apetitą sužadina. Visi sako uogos pusryčiams, o pas mane vakarienei parvežu mama namo ir į sodą vietoj privalgau ir dar namo parsivežu uogų ax.gif vakar kibirą persikų parsivežiau nu kaip nevalgysi tiek prisirpę ilgai neišlaikys tai ir valgau doh.gif

Jau nuo vakarinių persivalgymų gelbėjuos ir su dviračiu nuo savaitgalio kiekvieną vakarą su sūnumi važinėjam, o kaip šikną skaudą siaubelis doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tyliai tupiu, ketvirtadienį jau į darbą. Danties traukimo vieta sugijo, jaučiuosi žmogus bigsmile.gif
Liepą sportavau lygiai vieną kartą blush2.gif

Nusprendžiau ir aš prisijungti prie žalių raudonų dienų nuo rugpjūčio 1 dienos. Žaliai dienai iškėliau vieną salygą - sportas. Sportuoti kur noriu: baseine, su dviračiu, bėgioti, eiti į salę, nueiti 10 tūkst. žingsnių, svarbiausia - JUDĖTI. biggrin.gif

Prieš danties rovimą buvau tiek jau užsimotyvavus, kad ruošiausi eit bėgiot į šalia namų esantį stadioną, dabar motyvacijos bandau semtis iš naujo smile.gif
Atsakyti
Šiandien 74.1 kg, tai ką gi, nuo tokio svorio ir pradedu. Daugiau Bonifacijaus atostogų nebus šiais metais, tai reik tęsti iki 60 savo pradėtus darbus smile.gif

Mazule, nešiau tikrint apgamus, pigmentines dėmes. Buvo įtartinų man, tai dėl daugumos nuramino, o viena dėmė ar tai kažkoks plokščias apgamas ant pado ėmė greit plėstis, bet kažkaip man dar neatrodė, jog rimta. O gyd.nepatiko, tai kai vienas onkologas patvirtino, jog reikia šalinti, po to dar vienas onkologas prieš operaciją įvertino ir irgi patvirtino, jog negerai, pakitimai rimti, tai ir išpjovė ir dabar perduota tyrimui. Bet bjaurioj vietoj - tiesiai ant pado, pašalimo ir dėmę ir kiek aplinkinių audinių. Bet tai vaikščiot pradžioj menkas malonumas, šlubuoju, nes negaliu atsistot pilna koja, tai pėdos šonu, tai ant piršto, bet siūles dar kol kas plėšia ir po to kraujuoja. Išsitampys su laiku, tik vakar l.sunki diena buvo, nes be biuletenio, o vykau į auditą, pusę dienos ant kojų įmonėj, su žmonėm bendraut daug, tai vakare po perrišimo, jau liepė iškėlus tą koją pagulėt (nes ištino), o man dar grįžus ir temperatūra pakilo.
Pailsėjau, aprimo tinimas, skausmas, t-ros ryte nėra, o šiandien ramesnė diena darbe, tai gal nepablogės. Po 2 sav išims siūlus.
Atsakyti
104,6. Stovi vietoj, nors maisto kiekį sumažinau perpus, vaikščiojau beveik pakankamai.
Lekiu į darbą, kitaip nebus kur mašiną pastatyt. Visoms geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Svoris 52,4 kg, bet mums ATOSTOGOS. Funkcija "namie gamintas maistas" isjungta smile.gif

Grazios dienos wink.gif
Atsakyti
73.9. Reik padirbėt, kad kitą savaitę būtų mažiau smile.gif
Atsakyti
Labas, šią savaitę atostogauju, tai su mažium leidžiam laiką smile.gif va ir dabar atsikėlė, pavalgysim ir lėksim į žaidimų kambarį.
Oras nepatinka visai, užvakar per audrą, vėjas nunešė kaimynų stogą...namas nebaigtos statybos, gal nebuvo tinkamai pritvirtintas...

p.s. svoris toks pat smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2016 07 25, 21:35)

Grįžau į darbą, bet tai šiandien ir protinį dantį tvarkiaus, ir koją išsioperavau po darbo smile.gif Tai guliu ir sprendžiu galvosūkį kurios pusės labiau gailėt - viršutinės ar apatinės? biggrin.gif Šiaip baisiausia buvo nuskausminimas...jomajo, nesitikėjau, jog adatos dūriai į padą g.b. tokie skausmingi blink.gif Gyd. iš karto perspėjo, jog bus stipriai bjauru ir skaudės nemažai, kol nuskausmins, bet aš dar buvau visiška optimistė, kol nepajutau. Pranoko malonumą pas dantistą cool.gif Net vėsino mane, nes šaltas prakaitas išpylė..ir dar kantri vadinuos doh.gif  lotuliukas.gif
Ryt diena sunki nusimato darbe, tai klibinkščiuosiu turbūt ir dar turėsiu gintis nuo dėmesio 'kas atsitiko'.
Nespėsiu atsikvėpt per daug ir rugsėjo mėn.operuos dantenas, kažką ten pjaustys dar ir burnoje doh.gif Jau kai pradėjau remontuotis - nėr pabaigos cool.gif Bet tai atkentėsiu, žmonės dar ne tą iškenčia, viskas čia pas mane baikos rolleyes.gif


Belieka tik nuteikinėt save, kad po remontų bus geriau smile.gif

QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 25, 22:51)

O ryt svesiu savo vardadieni su draugem... vaziuosim kur prie belmonto pavaikscioti ir lengvai pagert kavos....



Su praėjusiu vardadieniu!

QUOTE(rasa289 @ 2016 07 26, 18:12)

Jau nuo vakarinių persivalgymų gelbėjuos ir su dviračiu nuo savaitgalio kiekvieną vakarą su sūnumi važinėjam, o kaip šikną skaudą siaubelis  doh.gif


Labai gelbėjantis dalykas yra dviratininko šortai smile.gif

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 07 26, 19:23)

Prieš danties rovimą buvau tiek jau užsimotyvavus, kad ruošiausi eit bėgiot į šalia namų esantį stadioną, dabar motyvacijos bandau semtis iš naujo  smile.gif


Motyvuokis motyvuokis wink.gif Tik kad stadione gali greit nusibost bėgiot. Nėra netoliese parko ar miškelio? ax.gif


Gyvenu tokiom įdomiom emocijom, kad negaliu nei miegot, nei valgyt, nes apskritai kažką daryt. Einu dažytis plaukų ir daryt namuose generalinį tvarkymąsi, kad mažiau galvočiau laugh.gif emocijos geros, jei viskas baigsis taip, kaip norėtųsi, papasakosiu..
Atsakyti
Sveikos,mano svoris 83,3kg, pati net nepatikejau uzlipus ant svarstykliu pamacius tokius skaicius, iskart matosi is skaiciu kad pradejau valgyt o nebe est smile.gif dar aisku ir nervai dasidejo
Atsakyti
Laba, prisiduodu su 73,9kg. Tikejausi mazesnius skaiciukus pamatyti, bet dziaugiuosi ir tuo ka turiu.

Nezinau, kas cia man pasidare, niekada neturejau PMS, o dabar paskutinius du menesius tai... Praeita menesi ejau puse pirmos nakties picos kepti, si menesi vel, pica, spurgos su kremu, susiai, vel spurgos, nu zodziu......
Atsakyti
Sveikos. Svoris - 82,7 kg.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 07 25, 21:35)
šiandien ir protinį dantį tvarkiaus, ir koją išsioperavau po darbo smile.gif Tai guliu ir sprendžiu galvosūkį kurios pusės labiau gailėt - viršutinės ar apatinės? biggrin.gif

guoskis, kad viskas dėl sveikatos, į gera tik 4u.gif
QUOTE(Mazule @ 2016 07 26, 10:58)
Kažkaip kovokime su ta tvankuma  doh.gif

jooo, negali būti koks padorus aukso viduriukas... tai ne, čia karšta iki neįmanomo, čia šalta...
QUOTE(airv @ 2016 07 27, 09:45)
mums ATOSTOGOS. Funkcija "namie gamintas maistas" isjungta smile.gif

kur atostogaujat? bigsmile.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 27, 10:08)
Gyvenu tokiom įdomiom emocijom, kad negaliu nei miegot, nei valgyt, nes apskritai kažką daryt.

intrigantė hihihi.gif
QUOTE(giedrute25 @ 2016 07 27, 10:16)
aisku ir nervai dasidejo

išsisprendė situacija su darbu? g.gif
QUOTE(Audrulle @ 2016 07 27, 13:25)
Nezinau, kas cia man pasidare, niekada neturejau PMS, o dabar paskutinius du menesius tai... Praeita menesi ejau puse pirmos nakties picos kepti, si menesi vel, pica, spurgos su kremu, susiai, vel spurgos, nu zodziu......

rimta hihihi.gif
man kaip tik, paskutinius du mėnesius PMS visai nesijautė... bet ir nepasigedau to gero hihihi.gif
Atsakyti