Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Žygimanto Augusto mokykla

Sveiki, gal turit atsiliepimus apie pradinių klasių mokytojas:
Alė Akuševičienė
Irena Paketūrienė

Aciu smile.gif
Atsakyti
laba, gal galite kas papasakoti apie mokytoja R.Kazlauskiene, nezinau nesuprantu nuo pirmos dienos uzsisedo ant dukros, nezinau kame beda
Atsakyti
QUOTE(Vover@ @ 2015 01 20, 12:34)
Sveiki, gal turit atsiliepimus apie pradinių klasių mokytojas:
Alė Akuševičienė
Irena Paketūrienė

Aciu smile.gif

Ir mums si tema aktuali smile.gif
Atsakyti
Mes irgi galvojame pereiti į šią mokyklą į 1 klasę (šiuo metu esame pirmokai), gal kas turi atsiliepimų apie mokytojas, nors žinau, kad lygtais tik 1 klasėje yra vietos.
Atsakyti
QUOTE(Camilyte @ 2015 01 26, 12:25)
laba, gal galite kas papasakoti apie mokytoja R.Kazlauskiene, nezinau nesuprantu nuo pirmos dienos uzsisedo ant dukros, nezinau kame beda

QUOTE(Waidilute @ 2015 02 02, 14:40)
Ir mums si tema aktuali smile.gif

QUOTE(iewavil @ 2015 02 26, 17:42)
Mes irgi galvojame pereiti į šią mokyklą į 1 klasę (šiuo metu esame pirmokai), gal kas turi atsiliepimų apie mokytojas, nors žinau, kad lygtais tik 1 klasėje yra vietos.

Keliais puslapiais atgal pasižiūrėkite cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vover@ @ 2015 01 20, 12:34)
Sveiki, gal turit atsiliepimus apie pradinių klasių mokytojas:
Alė Akuševičienė
Irena Paketūrienė

Aciu smile.gif

Sveiki,
Vakar dalyvavau mamyčių dienos koncerte ir mačiau kaip elgėsi mokytoja Irena Paketūrienė, man pasirodė baisu_ be galo pikta, labai nervuota, barasi ant vaikų (ji buvo atsakinga už skaitovus), nors salėje sėdėjo 1-4kl visos mamos. mano dukra sakė, kad mokytoja išėjusi į koridorių varė vaikus "VON" (mes dar tik pirmokėliai).
Manau ji pavargusi...
Atsakyti
QUOTE(LadyE @ 2015 05 07, 16:59)
Sveiki,
Vakar dalyvavau mamyčių dienos koncerte ir mačiau kaip elgėsi mokytoja Irena Paketūrienė, man pasirodė baisu_ be galo pikta, labai nervuota, barasi ant vaikų (ji buvo atsakinga už skaitovus), nors salėje sėdėjo 1-4kl visos mamos.  mano dukra sakė, kad mokytoja išėjusi į koridorių varė vaikus "VON" (mes dar tik pirmokėliai).
Manau ji pavargusi...

cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilsen: 08 gegužės 2015 - 09:57
Sveiki. Mano sūnus nuo pirmos klasės mokosi pas mokytoją Ireną Paketūrienę. Esame labai patenkinti, nes ši mokytoja ne tik labai reikli, griežta, bet ir rūpestinga, kūrybinga, su puikiu humoro jausmu. Vaikai daug keliavo, kūrė projektus, išmoko dirbti, bendrauti. Ir jokiu būdu nesutinku, kad jos mokiniai bijo. Sūnus pasakojo ir apie 4 b klasės mokytoją Alę. Minėjo, kad ji švelni, nuoširdi, vaikai ją myli ir klauso.
Mums irgi labai svarbu, kokie pedagogai dirbs penktoje klasėje. Ar bus suformuota 5a - sustiprinta klasė.
Atsakyti
Mokyklos tinklapy matau, kad mokykloje privalomos uniformos g.gif
Prieš 5 m. jų tikrai nebuvo, ar kas nors pasikeite ? g.gif
Atsakyti
Taip, privalomos.
Atsakyti
Gal yra galinčių pasidalinti nuomone apie pradinių klasių mokytojas Ireną Chliupovienę ir Aušrą Semėnienę?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joto @ 2015 10 17, 23:19)
Gal yra galinčių pasidalinti nuomone apie pradinių klasių mokytojas Ireną Chliupovienę ir Aušrą Semėnienę?
4u.gif


Sveiki, ir mane labai domina smile.gif
Atsakyti