Įkraunama...
Įkraunama...

Bristolietės ir joms prijaučiantys

smile.gif
Atsakyti


Jearmaine, tai matyt per daznai i Lietuva skraidai, jei taves LT orai nestebina biggrin.gif

Man tai kazkoks sokas, ish tokiu oru kokie buvo UK [nors ir buvo atsale priesh ishvaziuojant], patekti i tokius orus. Be to,kad ash atskridau taip kaip stoviu, neatsiveziau daugiau nei siltu batu, nei rubu ir man dabar per salta...Ir apskritai savo mieste nelabai turiu ka veikti, nes drauges su kuriom bendravau gyvendama cia, irgi ne Lietuvoje, viena tik likus, bet ir ta kaip tycia ishvaziuoja i savo miesteli si savaitgali...Tai 5dienio vakara turbut namie praleisiu. Liudna kaip tais, nes norejau aplankyti savo mylimiausias vietas...Nu nieko, ryt Vilniuj atsigriebsiu smile.gif
Atsakyti
nu taigi as Lietuvoj gyvenau 22 metus, o Anglijoj puse, tu irgi panasiai, ir dar daugiau tongue.gif tai nereikia cia lia lia. as irgi tema sukuriau, ka dabar daryt? kaip ja nunaikint? blink.gif
Atsakyti

Jermaine, taip, bet kaip sakoma: prie gero greit priprantama smile.gif

Tema tai nebent moderatore panaikins smile.gif
Atsakyti
aciu bristolieciui uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 04 08, 19:33)
as irgi tema sukuriau, ka dabar daryt? kaip ja nunaikint?  blink.gif

Jearmaine, nereikia pergyvent, oi ne; ta tema pati nunyks savaime. Aš irgi bandžiau nesėkmingai šitą ištrint, kai pamačiau, kad pirmesnė buvai smile.gif

QUOTE(Uzne @ 2011 04 09, 13:14)
aciu bristolieciui uz nauja tema 4u.gif

Ale prašom smile.gif
Atsakyti


Bristolieti, kaip jums sekasi? Radot nuomininkus jau? smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Labai nuostabiai praleidau savaitgali, jauciuosi kaip po geru atostogu, visa idegus thumbup.gif
Atsakyti
O kutuke, naujas avataras, fainas koks smile.gif Del atostogu tai smagu smile.gif Gal ir maudeis jau? biggrin.gif

Beje, filmai:

Green street hooligans
Clockwork orange

O trecio tiesa sakant ir neprisimenu, apie kuri kalbejom, bet lyg pamenu,kad trys buvo biggrin.gif

Prisiminiau! Walk the line, apie Johny Cash smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 11 balandžio 2011 - 21:38
Man dar rodo sena avatara g.gif nors as ji jau pakeiciau gal pries savaite.
Ne dar nesimaudziau, tik pabraidziau, ryt ikelsiu kelias foto i facebooka.

Walk the line, as jau ta vakara parsisiunciau, kai tu buvai biggrin.gif pasirodo as jau ji macius, bet perziuresiu dar karta, nes jau senokai maciau. Einu kitus parsisiust 4u.gif
Atsakyti

Paspausk F5 ir rodys wink.gif

Aha, ash galvoju,kad anas tai labai zinomas filmas, gal ir kitus du busi macius smile.gif
Atsakyti
Jau rodo

Paziurejau trailerius, tai nemacius, tas Clockwork orange tai ziaurokas atrodo.
Atsakyti