Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

Sveiki mamukai! Taaip seniai cia lankiausi... mamuku dirbu 24 valandas... Mano mazylei nu jau netokia ir maza 8 menesiu 9.5 kg ir du dantys biggrin.gif Realiai mane depresija apemus, stresuoju del vaiko del vyro, del absoliuciai visko, nuprotet galima, bet dar laikausi.... ax.gif Kaip jus gyvenat? kaip vasara? Tiem susitikimam tai nezinau bent jau per cia neina susiderint, jei kada kas ka mastys, ar siaip netures ka veikt ar paplepet prie arbateles mieste nores, palieku savo telefono numeri smile.gif 07477084986
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

Tikrai senai girdetos jau, vasaroja visos tikriausiai smile.gif

Na Mildute tikrai buti mama 24val yra sunku, tik reiktu truputi ir sau demesio daugiau skirti, nes kitaip nuprotet galima.

Uzsirasiau tavo nr, parasysiu jei noresi galesim susimatyt, si savaitgali dar ne, nes patys esam pakviesti i party, bet kita savaitgali drasiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif jungiuosi ir as prie jusu smile.gif Nottinghame pora menesiu gyvename, bet pazistamu dar jokiu neturim. Mielai isgerciau kavos ar vezimus kokiam parke pastumdyciau ax.gif Mildutee,kuriame rajone gyveni? (neturejau laiko dar perskaityti jusu pokalbiu )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dInger: 12 liepos 2014 - 14:46
Sveika prisijungus DInger 4u.gif
Cia pas mus veiksmo nelabai ir yra, karts nuo karto apsilankom smile.gif

Kas atvijo i Nottingham?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre1222: 14 liepos 2014 - 09:36
QUOTE(giedre1222 @ 2014 07 14, 08:35)
Sveika prisijungus DInger  4u.gif
Cia pas mus veiksmo nelabai ir yra, karts nuo karto apsilankom  smile.gif

Kas atvijo i Nottingham?

Draugas darbo pasiulyma gavo. Ar buvot susitikusios nors karta? Kuriuose rajonuose gyvanat? Mes Meadows
Atsakyti
taip mes su SmileDB jau esam susitikusios, ir karts nuo karto viena pas kita apsilankom, tai siaip paplepeti, tai kokiu sonkauliuku pasikepti su seimom smile.gif
O su kitom dar neteko susibegti, as gyvenu ne paciam Nottingham, bet gan daznai atvaziuoju
Uzsirasiau Mildutes numeri, sakiau parasysiu, bet siuo metu esu baisiai uzimta tai vis neatsiranda laiko, kita savaitgali vel reikalu pakalnes, atvaziuoja busima aukle pasisveciuot, tai va vis kazkas ispuola.
Beveik visos cia mamytes yra nedirbancios dar, tai tikriausiai lengviau susitikti, o as galiu tik savaitgaliais smile.gif
Bet jeigu noretum kada susimatyti tai laisvai cool.gif
sedziu darbe prie kompo kiekviena diena, jeigu nori pakalbet ar siaip susiorganizuot gali rasyt i mano skaipa giedre12221 (visos kitos taip pat mirksiukas.gif )
Atsakyti
Labuka, as rudeniop irgi kraustausi i Nottinghama, labai noreciau, kad atsirastu mamyciu norinciu kartais susibegti kavos puodeliui ar siaip kur nors saulej lasinius padegint biggrin.gif paseksiu Giedres (su kuria tikrai reikes kada susibegti) pavyzdziu ir paliksiu savo skype, jei kuri nores susipazinti 4u.gif inta.ann1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugstyne_24: 17 liepos 2014 - 18:15
Sveikos mamos 4u.gif Gal planuojate savaitgali i Riverside Festival atvykti? Jei taip tai kvieciu uzsukti pas mane i svecius kavos smile.gif
Mano skype ingre_1024
Atsakyti
QUOTE(dInger @ 2014 08 01, 10:48)
Sveikos


Kas per festivalis? Ar pati planioji tenai apsilankyt?
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2014 08 03, 18:20)
Kas per festivalis? Ar pati planioji tenai apsilankyt?

Šventė buvo, karuselės, fejerverkai, ančių lenktynės ir t.t, bet jau baigėsi vakar. Buvom nuėje, mums beveik kieme viskas vyko smile.gif
Atsakyti
na gaila, kad neteko apsilankyt, nors si savaitgali be proto uzsiverte darbais buvom, tai neturejau nei minutes laisvos verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, liudna cia pas jus tikrai, tuscia, matyt mamytes visos labai uzsiemusios, ne taip kaip as pilva auginu ir neturiu ka veikti nestuke.gif ax.gif biggrin.gif
nekantrauju kada tas rudenelis ateis ir kraustysimes i Nottinghama rolleyes.gif toks kvailas laukimo periodas, atrodo vaikstau po parduotuves kazka uzmatau is buitiniu prekiu ar baldu ir ne, zinau, kad nagliu pirkti, nes reikia palaukti krasutymosi, dabar nebus kur visko laikyt (gyvenam mazam butuke). verysad.gif

Kadangi as busiu naujoke jusu kraste, gal galite pasakyti ar aplink nottinghama yra kokiu idomiu vieteliu aplankyti? Gal net yra koks ezeriukas kur leidziama maudytis? Mes lb megstam gamta ir aktyvia veikla smile.gif Gal kuri buvot Peak District National Park? Apsvieskit mane, nekantrauju istyrineti naujas vietas thumbup.gif

Ir vis gi, gal bus norinciu kada susitikti, pazintis praplesti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti