Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

QUOTE(neris20 @ 2014 07 24, 22:07)


Palergonija faina vel panelyte, neliudes taviske, koks tarp ju skirtumas bus?



Bus skirtumas 4 su puse metų
Atsakyti
Sveikos prancūzaitės.noretume issinuomoti buta Paryziuje netoli centro,bet nelb kalbame francais ir net nezinome kur internete ieskoti ir kokius parametrus vesti ieskant.Finansai ne problema.vaziuosim dviese viesbucio nenorim.pageidautume centre ar netoli jo,bent 2k buto,gal kas galetu pabuti kelrode zvaigzde?:]
Atsakyti
QUOTE(Lilijana147 @ 2014 07 29, 21:52)
Sveikos prancūzaitės.noretume issinuomoti buta Paryziuje netoli centro,bet nelb kalbame francais ir net nezinome kur internete ieskoti ir kokius parametrus vesti ieskant.Finansai ne problema.vaziuosim dviese viesbucio nenorim.pageidautume centre ar netoli jo,bent 2k buto,gal kas galetu pabuti kelrode zvaigzde?:]


aš sausio mėnesį iš čia ieškojaus su sužadėtiniu, mums 2 paroms kainavo 150 euru, plius ten kažkiek už patalynę, bet labai gerai buvo

http://www.abritel.f...-26/minSleeps/2

pvz sitas nebrangus
http://www.abritel.f...-26/minSleeps/2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelargonijA77: 31 liepos 2014 - 19:04
Labas prancuzaites! pasiilgau jusu!!!! Kiek uzeidavau tai tustuma buvo, o va dabar pagaliau gavau beveik visa romana suskaityt, kuo lb dziaugiuosi!
QUOTE(Canelle @ 2014 07 14, 13:41)
Merginos, moterys, jei nesunku, gal galetumet pasidalinti cia arba per az, tos kurios gyvenat butuose- kiek jus mokat charges de copropriété per menesi ar metus? Kadangi mes issikraustant noretume paprasyti savininku decompte des charges uz 4metus, kuriuos cia pragyvenom (nes ne karto negavom) ir taip mastom, kad gal permokejom, nes dabar mokam 90eur/men= 1080eur/metus, lifto nei gardien nera, tik siuksles, bendras sildymas, elektra, laiptines valymas, zoles nupjovimas aplink nama karta i men ar maziau.


mes gyvendami 65 kv bute Lyone uz tuos charges mokedavom jei neklystu 90 eur, sildymas vanduo iskaiciuota, buvo liftas ir garazai tie vadinami box - be sienu, tik parkingo vieta po namu), be rusio. mes gyvenom 2 aukste, zinau kad pirmam aukste mokedavo 10 eur maziau per menesi (nes tipo liftas pigiau kainuoja aukstu zemiau gyvenant) tuos charge jauciu irgi permokejom, nes beveik nesisildem, nes butas lb gerai izoliuotas ir saule prisildydavo...

QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 07 20, 22:22)
Gimdžiusios Prancūzijoje (manau Belgijoje nesiskiria labai), ar duoda kažką gimdymo namuose; naktinius....ar vaikui vežtis drabužėlius ar duoda kažką?

Naktinius gimdykloj dave, iklotus mamai dave visas 3 dienas, tinklines kelnaites pirmai dienai dave, intym higienos prausikli dave, vaikui dave pampersus kiek reikejo, kepuryte uzdejo tik gimusiam, prausikli dave, vitamina K ir vitamina D, valikli bambytei valyti, o rubeliu reikejo savo. Siaip duoda sarasa ko reikia, bet tam sarase biski per daug isvardinta, kai ko tikrai neprireike (kaip pvz termometro vaikui ar suku plaukams, ar 5 seilinuku) geriausia pasiklaust savo ligonines, nes Lyone zinau kad kitose ligoninese vaikui duoda tik 1 paka pampersu o jei pritruksti tai savo reik turet, o mum dave neribotai.

Na stai, pagaliau ir as mama. Ziuriu i sunu gultuke, kuris jau ant sio "svieto" virs menesio ir negaliu atsigrozet. ir kaip jis toks visas mielas ir fainas is manes islindo biggrin.gif snuduriuoja ramus kol su koja supuoju, tik nustoju ir pradeda bruzdet kaip senas traktoriukas biggrin.gif
Apie gimdyma galiu trumpai papasakot - pagazdint tas kurioms dar tai ateity, bet manau tikrai ne kiekvienai taip "pasiseka" kaip man, tad linkiu GREITAI ir sklandziai! smile.gif
Zodziu termino diena nieko nevyko, nors man ciauskejo aplinka kad pagimdysiu anksciau, nes ir akmenis rinkau is busimos pievos kur dar tik lyginom zemes, ir sienas ir lubas ploviau po sveitimo, ir gelyna sodinausi, ir dar ko tik nedariau, bet mano lelius buvo uzsispyres ir sedejo pilve iki galo, nu ir saunuolis! smile.gif tai ant rytojaus po termino nuejau i savo ligonine pasirodyt, ten paminksteje viskas bet uzdara... nu ka pakrapste membranas - pasiraiciau is skausmo (daugiau niekad tam nepasirasysiu! biggrin.gif ) ir isleido namo. Po piet pradejo skaudet nugara, vakarop visai rimtai skauda, nuvaziavom i ligonine paziuret kas vyksta apie 4 ryto nes nei spasfon nei karsta vonia niekas nenumalsino ir jau buvo kas 3-4 min. paziuri - 1 nelaimingas cm! o man jau laaabai skauda! pasiulo pernakvot pas juos nes ant pietu pranasauja jau leliuka. nu liekam, gaunu vaistu nuo skausmo ir biski nusnaudziu kartu su vyru viengulej ligonines lovoj, ziauriai patogu smile.gif ryte patikrina - tas pats 1 cm!!!!! leliaus ant pietu vadinas nei kvapo nebus, isleidzia namo. Vyras speja suvazinet 100 km pirmyn atgal i namo pridavima su rangovais, jega, turim raktus, galim kraustytis! biggrin.gif gryzta vakarop, man visai nelinksma, apie 10 kai nebegaliu isvaziuojam vel i ligonine, tikiuos bent jau 5 cm su tokiu skausmu, patikrina - vel tas pats nelaimingas 1 cm! nzn ar mano istyses veidas ar kas pasake mano nusivylima, bet daktare puole guost kad pirma karta daznai buna ilgai uzsitesia gimdymas... smile.gif kazkodel manes tas neguode.. nu sako nepaleisim, paguldysim, vis tiek turi pradet atsidarinet viena diena smile.gif Gaunu i vena laseline su spasfon , tai ta laseline labiau maiso isitaisyt lovoj nei padeda nuo skausmo. Nakti praleidziu sokinejant is lovos kas 5 minutes nuo skausmo, vyras likes su manim trina nugara, pasirodo tiek pati nusitryniau kad ten jau oda eina velniop ir viskas raudona... o man tik nugara teskauda, pilvo visai ne. Ir kadangi saremiai aks 5-6 min tai vadinas dar ne pats gazas, taip sako gyd. zodziu antra kosmariska naktis ir toks jausmas kad niekas niekada nevyks daugiau. apie 10 ryto patikrina 2-3 cm. nueinam i gimdykla, prasau epiduro nes nemiegojus ir nevalgius (nesinori visai kai taip skauda) dvi paras tiesiog nebegaliu. gaunu ir nuluztu is kart. vyras dar bando kalbint bet manes jau neber biggrin.gif pazadina kas valanda kai ateina patikrint, tai po epiduro veikla pradejo labai spartet ir 13:56 ant krutines man paguldo sunu. 3,3 kg, 49 cm. wub.gif ps net gimdant saremiai taip ir nesutankejo iki tu pranasaujamu 2-3 min, buvo kas 6!
Gydytojais, visu personalu ir pacia ligonine esu ziuriai patenkinta!
Ech sakiau trumpai parasysiu o gavos visa paklode.. ups!
O savo vyra isimylejau is naujo smile.gif tokio mylincio jo niekad nemaciau, kaip uzsiima su sunum, kaip juo rupinas ir soka kaip igeltas kai jis verkia... wub.gif
Ir dar, sugebejo padaryt taip kad butu su mumis ligoninej (gulejom 2 dienas neskaitant gimdymo dienos) ir mus parsiveztu i naujus namus ( o darbo nei daug nei mazai, perkraustyti viska, isvalyti, iskraustyti is deziu ir tt.) saunuolis! sake paskutine nakti plove gindis iki 3 ryto o kelesi 6 kad pas mus butu anksti ir galetume kartu ismaudyt sunu ryte.. thumbup.gif

aciu labai uz sveikinimus, buckiai visoms! smile.gif*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo distancija: 01 rugpjūčio 2014 - 13:36
QUOTE(distancija @ 2014 08 01, 13:35)
Labas prancuzaites! pasiilgau jusu!!!! Kiek uzeidavau tai tustuma buvo, o va dabar pagaliau gavau beveik visa romana suskaityt, kuo lb dziaugiuosi!

Na stai, pagaliau ir as mama. Ziuriu i sunu gultuke, kuris jau ant sio "svieto" virs menesio ir negaliu atsigrozet. ir kaip jis toks visas mielas ir fainas is manes islindo biggrin.gif snuduriuoja ramus kol su koja supuoju, tik nustoju ir pradeda bruzdet kaip senas traktoriukas biggrin.gif


Labas, mes irgi taves pasiilgom!!! 4u.gif Sveikinimai jauniesiems teveliams wub.gif nu, nemeluosiu- apsizliumbiau paskaicius tavo pasakojima, taip sujaudino turbut del to, kad pati ruosiuos tapti mama bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Nezinau kaip atsidekosiu jums visoms, kurios man siunte gandrus- ir jie atskrido!!! Tai buvo pati puikiausia vestuvine dovana bigsmile.gif
Distancija, tikiuos, kad abu jauciautes puikiai ir sunelis leidzia tau pailset ir labai nesokdina! Labai smagu girdet, kad jau persikraustet i savo naujus namus ir kad augat sveiki smile.gif O tevelis tai super, kad tiek padeda ir namuose, ir vaiko prieziuroje thumbup.gif beje, kaip pavadinot, jei ne paslaptis? Labai lauksim dazniau uzsukant ir pasidalinant naujienomis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Canelle: 01 rugpjūčio 2014 - 16:13
Sveikinu, Distancija 4u.gif Tai dabar esi nauja mama naujuose namuose su nauju leliuku biggrin.gif

Gavau tavo zinute per FB, "nespejau" atsakyti blush2.gif Tiesiog, norejau daug parasyti, o daug laiko nebuvo, tai vis nukeldinejau, ir va taip gavosi negraziai...

Cannelle, sveikinu ir tave su pradzia 4u.gif Kai parasei, kad gal reiketu eiti bedu ieskoti, as pagalvojau, kad sioje temoje tu bedu limitas jau isnaudotas. Bet kai zinau, kaip tai gali buti jautru, nieko "garsiai" neparasiau.
Pries kelias dienas uzmaciau tavo liniuote virtuves skyriuje biggrin.gif
Kada tau data nustatyta? Pas mane darbe dvi nestukes, viena is ju neigaliuke, su genetine liga, tai mes uz ja kartu ir kumscius laikome, ir dziaugtis is anksto bijome, nes bedele pas ja didele. Tai viena gimdys gruodi, kita vasari.

Pas mane viskas tas pats, lekimas lekimas lekimas. Tikejausi su DBG susitikti, bet ji irgi, panasu, tame paciame ritme kaip ir as gyvena. Kita savaite dirbsiu ant dvieju kedziu, tai bus dar smagiau doh.gif
Uztat si savaitgali busiu viena namuose wub.gif
Atsakyti
Aciu aciu 4u.gif

Canelle, didziausi sveikinimai!!!!!! as taip ir maniau kad ilgai nebedels atskristi gandrai! wink.gif ir kai paskaiciau kad laukia pokyciai apie kuriuos papasakosi veliau tai taip ir maniau kad jau uzkibo tik anksti dziaugtis! Super super!!! Labai labai del jusu dziaugiuosi!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif

Sunu pavadinom Luku, ir as noriu kad vadintu LukaS, o ne Luka/Luca, tai aplinkiniai visi jau ismokyti, o visus kitus pataisysim jei reikes smile.gif Man svarbu kad sunus turetu dalele lietuviskumo. Ir pasa jam ketinu lietuviska padaryt kai grysim i gimtine. Jei istatymai nepasikeis pilietybe tures iki 21 metu, po to reikes rinktis. bet as tikiuos kad iki to laiko priims dvigubos pilietybes istatyma.

Tiek as tiek maziukas jauciames gerai, per menesi mazas priaugo kilograma beveik ir 3 cm smile.gif o siaip daug kas sako kad panasus i mano teti ir veiduko smile.gif o plaukuciai gan sviesus (vyro juodi, o as lietuviskai pilka...) akytes kol kas melynos. Man jis viso pasaulio grozis viename, bet peledai savo peledziukai irgi patys graziausi biggrin.gif biggrin.gif

Canelle, del secu tai ne tau vienai bedos, man nuo geguzes 20 turejo moket motinystes ismokas, iki siol nieko negaunu... Skambinom milijona kartu, siuntem popierius is naujo irgi, tai dabar pazadejo kad antradieni jau turetu perziuret mano dosje ir tikiuos tada nebekils jokiu nesklandumu. nes ir vyras kai buvo isejes tevystes atostogu tai jam irgi dar nesumokejo... Tai labai smagu - gavo puse algos,o as nieko negaunu jau sitiek laiko, kaip gyvent???

O dar, ar jau issirinkai ligonine? nzn kaip pas jus ten, bet pas mus reik uzsirasyt butinai jau 12 savaiciu nes paskui bent jau ten kur as gimdziau tai sako viskas mes jau pilni... smile.gif taip kad jei pas jum panasiai tai nedelsk wink.gif

Nu bet sakes kaip del taves dziaugiuosi, negaliu!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ax.gif

Pireja, nieko tokio juk del tos zinutes, as tau taip pat ziauriai pavelavau atrasyti del tu vertimu wink.gif o kur tavo vyrai islekia savaitgaliui kad busi viena? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo distancija: 01 rugpjūčio 2014 - 17:33
QUOTE(Pireja @ 2014 08 01, 16:33)
Cannelle, sveikinu ir tave su pradzia  4u.gif Kai parasei, kad gal reiketu eiti bedu ieskoti, as pagalvojau, kad sioje temoje tu bedu limitas jau isnaudotas. Bet kai zinau, kaip tai gali buti jautru, nieko "garsiai" neparasiau.
Pries kelias dienas uzmaciau tavo liniuote virtuves skyriuje
Kada tau data nustatyta? Pas mane darbe dvi nestukes, viena is ju neigaliuke, su genetine liga, tai mes uz ja kartu ir kumscius laikome, ir dziaugtis is anksto bijome, nes bedele pas ja didele. Tai viena gimdys gruodi, kita vasari.

Pas mane viskas tas pats, lekimas lekimas lekimas.
Uztat si savaitgali busiu viena namuose.

Aciu labai 4u.gif Aha, tai isryskinai mane jau anksciau biggrin.gif Mano data numatyta per gimtadieni- vasario 14, bet realiai tai turetu but truputi anksciau, bent jau pagal skaiciuokles visas..As kita sav einu darytis kraujo tyrimo del trisomie, tai prigasdino tas gydytojas, atseit 'jeigu blogi rezultatai, tai butinai reik amniosenteze kazkokia daryt' ir persileidimo tikimybe iki 5%, tai sunervino g.gif

O viena namuose thumbup.gif tai jau ilsesies turbut nuo bernu ir grozio procedurom uzsiiminesi?

QUOTE(distancija @ 2014 08 01, 17:11)
Canelle, didziausi sveikinimai!!!!!! as taip ir maniau kad ilgai nebedels atskristi gandrai! wink.gif ir kai paskaiciau kad laukia pokyciai apie kuriuos papasakosi veliau tai taip ir maniau kad jau uzkibo tik anksti dziaugtis!  Super super!!! Labai labai del jusu dziaugiuosi!!!!!!!!!! 

Sunu pavadinom Luku, ir as noriu kad vadintu LukaS, o ne Luka/Luca, tai aplinkiniai visi jau ismokyti, o visus kitus pataisysim jei reikes smile.gif Man svarbu kad sunus turetu dalele lietuviskumo. Ir pasa jam ketinu lietuviska padaryt kai grysim i gimtine. Jei istatymai nepasikeis pilietybe tures iki 21 metu, po to reikes rinktis. bet as tikiuos kad iki to laiko priims dvigubos pilietybes istatyma.

Tiek as tiek maziukas jauciames gerai, per menesi mazas priaugo kilograma beveik ir 3 cm smile.gif o siaip daug kas sako kad panasus i mano teti ir veiduko smile.gif o plaukuciai gan sviesus (vyro juodi, o as lietuviskai pilka...) akytes kol kas melynos. Man jis viso pasaulio grozis viename, bet peledai savo peledziukai irgi patys graziausi biggrin.gif

Canelle, del secu tai ne tau vienai bedos, man nuo geguzes 20 turejo moket motinystes ismokas, iki siol nieko negaunu... Skambinom milijona kartu, siuntem popierius is naujo irgi, tai dabar pazadejo kad antradieni jau turetu perziuret mano dosje ir tikiuos tada nebekils jokiu nesklandumu. nes ir vyras kai buvo isejes tevystes atostogu tai jam irgi dar nesumokejo... Tai labai smagu - gavo puse algos,o as nieko negaunu jau sitiek laiko, kaip gyvent???

O dar, ar jau issirinkai ligonine? nzn kaip pas jus ten, bet pas mus reik uzsirasyt butinai jau 12 savaiciu nes paskui bent jau ten kur as gimdziau tai sako viskas mes jau pilni... smile.gif taip kad jei pas jum panasiai tai nedelsk wink.gif
Nu bet sakes kaip del taves dziaugiuosi, negaliu!!!


Aciu Distancija! Koks sutapimas- mano sesuo savo 1metu suneli pavadinu Luku (jie gyvena uk), tai irgi visus primokino vadint lietuviskai, net ir mano uosve ismoko taisyklingai istart biggrin.gif Labai grazus vardukas thumbup.gif aha, del pilietybes as irgi girdejau, kad gali turet dvi thumbup.gif Pireja, o taviskiai po dvi turi??
Nu labai smagu, kad puikiai augat wub.gif
Tikiu, kad dar gimus vaikeliui tu pinigu reikia kaip niekad, o jums dar ir namus turbut pabaigt... secu man atsiunte jau antra laiska su tuo paciu popierium, kad uzpildyt, bet as ji siunciau jau pries kokias 3sav, nu taaaaip atsibodo..Liepe laukt, tai laukiu biggrin.gif
neissirinkau, nes gi kraustysimes g.gif tik nezinau dar kada, bet tai ten aplink tik viena didesne yra su maternité, tai reiks turbut uzsirasyt, gal neisvys, kad is kito regiono kolkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 08 01, 18:42)
Aciu labai  4u.gif Aha, tai isryskinai mane jau anksciau biggrin.gif Mano data numatyta per gimtadieni- vasario 14, bet realiai tai turetu but truputi anksciau, bent jau pagal skaiciuokles visas..As kita sav einu darytis kraujo tyrimo del trisomie, tai prigasdino tas gydytojas, atseit 'jeigu blogi rezultatai, tai butinai reik amniosenteze kazkokia daryt' ir persileidimo tikimybe iki 5%, tai sunervino  g.gif

O viena namuose  thumbup.gif tai jau ilsesies turbut nuo bernu ir grozio procedurom uzsiiminesi?
Aciu Distancija! Koks sutapimas- mano sesuo savo 1metu suneli pavadinu Luku (jie gyvena uk), tai irgi visus primokino vadint lietuviskai, net ir mano uosve ismoko taisyklingai istart biggrin.gif Labai grazus vardukas  thumbup.gif aha, del pilietybes as irgi girdejau, kad gali turet dvi  thumbup.gif Pireja, o taviskiai po dvi turi??
Nu labai smagu, kad puikiai augat  wub.gif
Tikiu, kad dar gimus vaikeliui tu pinigu reikia kaip niekad, o jums dar ir namus turbut pabaigt... secu man atsiunte jau antra laiska su tuo paciu popierium, kad uzpildyt, bet as ji siunciau jau pries kokias 3sav, nu taaaaip atsibodo..Liepe laukt, tai laukiu biggrin.gif
neissirinkau, nes gi kraustysimes  g.gif tik nezinau dar kada, bet tai ten aplink tik viena didesne yra su maternité, tai reiks turbut uzsirasyt, gal neisvys, kad is kito regiono kolkas biggrin.gif

del tos trisomie tai nepergyvenk, is ties tai ten parodo tik tikimybe, man tai cia truputi is oro ta tikimybe.. skaiciuoja pagal tavo metus, pagal kazkokius tavo ( o ne vaisiaus) kraujo praodymus ir dar kazkoki kriteriju. nu ir jei ta tikimybe jiems atrodo didele tada siuncia daryt vaisiaus vandenu tyrima. bet del sito tikrai nesijaudink, kaip negali pasakyt kad 100% sveikas, taip negali pasakyt kad 100% kazkokia beda yra. nenoriu blogai nuteikt, bet mano draugei dare ir trisomie ir vaisiaus vandenu tyrima ir rezultatai geri buvo i vaikelis gime nekokios sveikatos. svarbiausia buk rami per nestuma ir pasistenk nestresuoti ir viskas bus kuo puikiausiai! kitaip ir buti negali. ir taskas. smile.gif
Atsakyti
Ku ku!

Vajezau, merginos, kokiu graziu ziniu ir pasakojimu prisiskaiciau wub.gif Nu nebuna musu skyrelis nenescias niekaip bigsmile.gif

distancija, siunciu daug sveikinimu tavo mazajam ir pakutenu paduka tongue.gif Grazus vardas maziulio 4u.gif Mano irgi abudu piratai turi LT pilietybe, tik pasu nedariau. Masciau FB i tavo paklausima atrasineti, bet kad apsiputojo ten visi ne is sio ne is to, tai net nesikisau. Is tiesu tai nesudetinga ten viskas, per ambasada viska susitvarkiau, jie popieriu sarasa pateike, as issiunciau, o po kazkiek laiko gavau laiska su lietuvisku gimimo liudijimu ir sprendimu del pilietybes suteikimo.

Canelle, nesijaudink del to tyrimo, amniocenteze skiria tik jei kakliuko ismatavimai negeri buna, ar siaip kokiu rizikos faktoriu turi (nu cia kaip distancija rase, amziu ziuri, dar ten kazka, dabar nepamenu), daugumai tik echo per bendra apziura pakanka. Jei neduok Dieve, tektu ir vaisiaus vandenu tyrima darytis, tai Pireja tave tikrai turetu neblogai pakonsultuoti, jai gi dare, kai mazojo laukesi, tada itariu viska, kas imanoma susizinojo apie tai ir visas rizikas issinagrinejo.

O mano zinios irgi geros - kraustynems pasiruose, darbus turim, namus turim, mokykla turim, tai lyg ir galeciau atsipalaiduoti, tik kad per ta begima galo nesimato. Kita sestadieni paskutine diena dabartiniame darbe, o rugpjucio 18 jau naujame pradedu, tai atostogausiu lygiai savaite. Sedejau visa sia savaite ir visus imanomus paskutines minutes pasiulymus perziurinejau, kad nors pora dienu vaikai tikru atostogu turetu, nes ligi siolei pas aukle prabuvo, bet panasu, kad neiseis. Itariu, issitrauksim palapine ir savo sode pastovyklausim. cool.gif

Ai, beje, kas ten neatsirenka i kur ir is kur as kraustausi smile.gif Mes kai i FR parsikraustem gyvenom Ardenuose, pas vyro tevukus, paskui issikraustem i Marne departamenta (regionas liko tas pats - Champagne Ardennes), o dabar persikrautom atgal i ta pati tevuku kaima smile.gif Nu as labai smarkiai nemigruoju, savo regionui istikima lieku tongue.gif
Atsakyti
Mano vyresnysis Kanuose (pakviete ji pasisveciuoti), o vyras su mazuoju isvaziavo pas anyta i Ardèche savaitgaliui.

Mano du vaikai su dviem pilietybem - vienas visas lietuvis, kitas visas prancuzas cool.gif Netvarkiau as dvigubos, nors gal reiketu.

Cannelle, as dariausi vandenu tyrima. Man rodos, kad persileidimo tikimybe tikrai ne 5%, o kur kas mazesne. Man is kraujo tyrimo nustate, kad Dauno tikimybe yra 1:61, kas yra labai daug, nes kai buna 1:250 jau siulo vandenu tyrima. As nusprendziau pastaraji darytis, nes buciau isprotejusi iki gimdymo. Labai sunkus buvo rezultatu laukimas, ir kraujavimas nuo streso buvo prasidejes, viena diena atrodydavo, kad viskas bus gerai, kita zeme slysdavo is po koju. O jau kai gavau laiska su rezultatais... Lyg siol prisimenu, kaip i siena atsiremiau nes oro pradejo trukti. Eina sau, nenoriu prisiminti. Uosvis ir tas naktimis nemiegojo belaukdamas rezultatu.
Siaip ar yra Dauno sindromas, ar ne - vandenu tyrimas patvirtintu 100%. Jei bijai, tai yra kita alternatyva - susirasti labai gera echoskopa, kuris sugeba po kauleli vaikeli pilve isnarstyti. Musu ligonineje toks buvo, ten ne paprastas kompas, o kosminis laivas biggrin.gif Man kai buvo kraujavimas prasidejes, tai su tokiu ziurejo, as dar vandenu rezultatu nebuvau gavusi. Tai viska parode - ir nosies kauliuka, ir atstuma tarp ausyciu, akyciu ismatavo, kad parodyti, jog viskas telpa i normalaus vaiko remus. Ir veideli labai aiskiai parode. Tik net tokiu atveju gydytojai pabrezia, kad 100% Dauno sindroma gali nustatyti tik vandenu tyrimas.
Bet as jo nebedaryciau blush2.gif Geriau paieskoti gero echoskopo ir gero gydytojo.

Distancija, vaziuosite atostogauti? Kaip tu tame baznytkaimyje jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 08 01, 19:36)
Mano vyresnysis Kanuose (pakviete ji pasisveciuoti), o vyras su mazuoju isvaziavo pas anyta i Ardèche savaitgaliui.


Nugi kaip faina bigsmile.gif Namus is pagrindu issikuopciau, vonioj bent pora valandu pamirkciau, dar gal kokia kauke pasidaryciau... Ech rolleyes.gif Nors kita savaite mano piratai pas senelius issiunciami, nes aukle i atostogas iseina, tai beveik tas pats bus, tik tiek, kad vakarais po darbo laiko, jegu ir proto bet kokiai veiklai mazokai belieka cool.gif
Atsakyti