Įkraunama...
Įkraunama...

"Antakalnio terasos"

Gal yra isigijusiu buta berzu terasose?
Atsakyti
Sveiki, mes su vyru esame įsigiję butą Beržų terasose. Esame labai patentkinti ir jau spėjome pridalinti rekomendacijų draugams. Viena draugų pora jau įsigijo butą statomose Pušų terasose, tai dabar laukia, kada galės jau įsikelti:)
Vaal, kokia informacija domina dėl Beržų terasų?




QUOTE(Vaal @ 2014 06 19, 16:32)
Gal yra isigijusiu buta berzu terasose?

Atsakyti
o jus is berzu ar egliu?
jei is berzu jau isikelet?
Atsakyti
Iš Beržų. Šiuo metu intensyviai vyksta įsikūrimo darbai:)




QUOTE(looo @ 2014 11 10, 12:59)
o jus is berzu ar egliu?
jei is berzu jau isikelet?

Atsakyti
Sveiki,

klausimelis neseniai pirkusiems/rezervavusiems Pusu terasose. Planuoju vykti apziureti (bent jau detalesniu breziniu biggrin.gif) , bet pries tai butu naudinga gauti siek tiek informacijos "is salies":

1. ar klauset apie nuolaidas - idomu, realu, kad kazkiek numes, ar kiek pasakys, tiek jau ir bus g.gif
2. kaip su rezervavimo salygomis ir avanso davimu, ypac kai perkama imant busto paskola blush2.gif

buciau dekinga uz bet kokia informacija 4u.gif
Atsakyti
Temoje tyla - negi niekas nesidomėjot?

Gal dar atsilieps kas nors iš anksčiau įsigijusių butus Eglių terasose - ar esate visumoje patenkinti būstu, kaip su išlaikymo kaštais?
Atsakyti
QUOTE(CupcakeGirl @ 2015 04 24, 13:10)
Sveiki,

klausimelis neseniai pirkusiems/rezervavusiems Pusu terasose. Planuoju vykti apziureti (bent jau detalesniu breziniu  biggrin.gif) , bet pries tai butu naudinga gauti siek tiek informacijos "is salies":

1. ar klauset apie nuolaidas - idomu, realu, kad kazkiek numes, ar kiek pasakys, tiek jau ir bus g.gif
2. kaip su rezervavimo salygomis ir avanso davimu, ypac kai perkama imant busto paskola blush2.gif

buciau dekinga uz bet kokia informacija  4u.gif


Labas,

Domėjomės šiuo projektu, bet turbūt, kad nepirksim. Nuolaidą kažkokią gali pasiūlyti, mum sakė minus 60 Lt už kv. m.

Kiek supantu, rezervacijos mokestį reikia turėti pačiam, o būsto paskolą tvarkytis tada, kai butai jau bus priduoti, t.y., rudenį. Po to rezervacijos mokestis gali pereiti bankui kaip jūsų pradinis įnašas. Bet nesu tikra dėl šitos procedūros smile.gif
Atsakyti
Dėkui, jearmaine, už atsakymą 4u.gif o galima paklausti, kodėl greičiausiai vis tik nepirksit?

Nuolaida tai tokia, aišku, kaip ant juoko… Rezervacijos mokesčiui turiu susitaupiusi, tik įdomu, o jei paskui bankas kredito neduos arba duos nepriimtinomis man sąlygomis, ar realu atgauti sumokėtą avansą g.gif
Mėginsiu išsiaiskinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CupcakeGirl: 28 balandžio 2015 - 11:21
QUOTE(CupcakeGirl @ 2015 04 28, 12:12)
Dėkui, jearmaine, už atsakymą  4u.gif  o galima paklausti, kodėl greičiausiai vis tik nepirksit?

Nuolaida tai tokia, aišku, kaip ant juoko… Rezervacijos mokesčiui turiu susitaupiusi, tik įdomu, o jei paskui bankas kredito neduos arba duos nepriimtinomis man sąlygomis, ar realu atgauti sumokėtą avansą  g.gif
Mėginsiu išsiaiskinti smile.gif


Jo, nuolaida kaip ir mažoka atrodo, gal jie didesnę siūlė, bet aš ne taip užsirašiau g.gif Nes mes buvom apžiūrėti buto, kuris yra paskelbtas kaip "karšta kaina" jų puslapy, o brokeris mums pasiūlė nuleisti kainą kitam patikusiam butui, kuris šiaip ne prie tų akcijinių pasiūlymų. Tai siūlyčiau derėtis, jei eisit apžiūrėti smile.gif

Pats projektas gražiai vystomas, aplinka bus graži, bet man nelabai patinka ta rajono dalis – troleibusų žiedas, Nemenčinės pl. Ieškom kažkur labiau Antakalny. Bet gal dar persigalvosim, galėtų tik kainos būtų šiek tiek mažesnės, nes kaip tokioj vietoj tai man jos nemažos atrodo. Bet statyba turėtų būti kokybiška ir kaimynystė gera smile.gif

Atsakyti
Ir man kaiminystė atrodo patraukli bei pats projektas patinkantis, tik įdomu dėl "suspaustumo" – teko skaityti kituose forumuose, kad labai jau neva užstatytas plotas, tai reikės būtinai nueiti gyvai apžiūrėti kas ir kaip smile.gif

Aš irgi galvojau apie vieną iš "karšta kaina" siūlomų butukų, bet iš vizualizacijų nelengva suprasti, pvz., kaip realiai kris šviesa, koks atstumas iki artimiausių kaimynų ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(CupcakeGirl @ 2015 04 28, 13:42)
Ir man kaiminystė atrodo patraukli bei pats projektas patinkantis, tik įdomu dėl "suspaustumo" – teko skaityti kituose forumuose, kad labai jau neva užstatytas plotas, tai reikės būtinai nueiti gyvai apžiūrėti kas ir kaip  smile.gif


Suspaustumas vietomis tikrai yra, todėl labai reikia žiūrėti, į kurią pusę konkretaus buto langai 4u.gif Yra kur gražu, pušys, yra kur labai niūru ir tamsu, yra - kaimyninio namo siena.

Vieta graži, triukšmo nuo gatvių nedarbo dieną nesigirdi, nežinau kaip darbo dienomis. Kvartalėlis visai jaukus, važiavom šiandien dviračiais per jį.
Niuansas dar toks, kad tie namai labai atmuša garsą vienas nuo kito, girdėjome, kaip mažas vaikas rėkė (ar migdė jį, ar šiaip nenuotaika) - tai skambėjo aidėjo visas, VISAS kvartalas, akustika ten tikrai nebloga biggrin.gif
Atsakyti
Aš kažkaip irgi persigalvojau dėl tų pušų terasų - kaina kaip už tikrą prestižą, o tiek kaimynų ir namų kaip grybų po lietaus prikišo į tokį mažą plotelį doh.gif dar parkingas virš 8 000 eur blink.gif o jei dar reikia sandėliuko, plius pilna apdaila, plius baldai ir įrengimas - kaina mažo 1.5 butukėlio kaip kotedžo netolimame priemiestyje susidaro doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CupcakeGirl: 01 gegužės 2015 - 20:36