Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

Sveiki ir sveikos, bandau planuotis kelionę į romą, lėktuvo bilietus jau turiu dabar ieškau kokio pigaus hostelio netoli Termini stoties. Gal galėtumėt ką nors rekomenduoti už max 25-30 eur žmogui, nes pačiam kažkaip sunkiai sekasi ieškoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2011 02 28, 20:57)


Papildyta:
QUOTE(skaiciukas @ 2011 03 01, 18:14)
Sveiki ir sveikos, bandau planuotis kelionę į romą, lėktuvo bilietus jau turiu dabar ieškau kokio pigaus hostelio netoli Termini stoties. Gal galėtumėt ką nors rekomenduoti už max 25-30 eur žmogui, nes pačiam kažkaip sunkiai sekasi ieškoti  unsure.gif



Kokiu laiku skrisit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skveras: 02 kovo 2011 - 09:46
Papildyta:
QUOTE(skveras @ 2011 03 02, 09:47)
Papildyta:
Kokiu laiku skrisit?

Hostelio reikėtų nuo liepos 12 iki liepos 15 (3 naktys), paskutine nakti bandytumem praleisti Ciampino oro uoste, kadangi skrydis 6.45 unsure.gif dar pasinaudodamas proga pasiteirausiu, kaip manote iki kada vėliausiai reikėtų užsisakyti hostelį minėtai datai, kadangi liepa kaip ir sezonas, tai kad nebūtų per vėlu? labai dėkoju už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaiciukas: 02 kovo 2011 - 17:07
QUOTE(Margout @ 2011 02 26, 18:43)
penktadieni ziurinejau sita www, tai kainos buvo 25 (Roma) ir 27 (Roma&Piu) EUR bigsmile.gif

aš irgi tokias kainas mačiau. net įlindau patikrinti.

hostelio pažiūrėkit
http://www.hostelboo...11-07-12/ngt/3/

jei kompanija kokių 4, tai ir kambari galima gaut... bet jei pvz 2, tai nebent "shared rooms" uz tiek. Bent jau aš tik taip mačiau.

pvz sitas
Atsakyti
Dar pasiteirausiu, o gal galėtumėt pasakyti, ką reikštų Deluxe Private Twin kambarys? Kaip suprantu čia dvivietis su dvejomis vienvietėmis lovomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiciukas @ 2011 03 03, 08:37)
Dar pasiteirausiu, o gal galėtumėt pasakyti, ką reikštų Deluxe Private Twin kambarys? Kaip suprantu čia dvivietis su dvejomis vienvietėmis lovomis?  4u.gif

taip
twin - 2 lovos
double - dvigule
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 05, 11:45)
taip
twin - 2 lovos
double - dvigule


O ensuite reiškia su privačia vonia? blush2.gif
Atsakyti
O man reikia birželio 7-10 dienomis Romoje nebrangaus viešbutuko su pusryčiais, netoli Termini stoties. Pradėjau žiūrėti už 50-60eur dvivietį kambarį, bet kad nekokių atsiliepimų prisiskaitau. Kaip manot ar galima už tokią kainą rast ką nors?(Vonia gali būt ir bendra, svarbu vanduo pastoviai karštas būtų, nes kai paskaitau atsiliepimus, tai visko būna.

QUOTE(skaiciukas @ 2011 03 05, 17:24)
O ensuite reiškia su privačia vonia?  blush2.gif

Mane ir domina šis žodis, nes žodyne kažkaip neduoda norimos reikšmės. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 03 09, 12:14)
Mane ir domina šis žodis, nes žodyne kažkaip neduoda norimos reikšmės. blush2.gif

What does Ensuite mean?

An ensuite room is a room that has a toilet and comes with a shower and/or bath.
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 03 08, 15:35)
O man reikia birželio 7-10 dienomis Romoje nebrangaus viešbutuko su pusryčiais, netoli Termini stoties. Pradėjau žiūrėti už 50-60eur dvivietį kambarį, bet kad nekokių atsiliepimų prisiskaitau. Kaip manot ar galima už tokią kainą rast ką nors?(Vonia gali būt ir bendra, svarbu vanduo pastoviai karštas būtų, nes kai paskaitau atsiliepimus, tai visko būna.


Už 50-60 Eur ir man nieko nepavyko nieko priimtino rasti liepos mėnesiui. Už 60-70 Eur jau kitoks vaizdelis, todėl pasirinkau hostelį už 68 Eur su puikiais atsiliepimais (kambarys su atskira vonia). Domus Elisa lygtai vadinasi, kiek pamenu dar vienas variantas buvo visai prie pat stoties už 64 eur nakčiai, bet pavadinimo nebepamenu jau.
Atsakyti
QUOTE(skaiciukas @ 2011 03 10, 12:52)
Už 50-60 Eur ir man nieko nepavyko nieko priimtino rasti liepos mėnesiui. Už 60-70 Eur jau kitoks vaizdelis, todėl pasirinkau hostelį už 68 Eur su puikiais atsiliepimais (kambarys su atskira vonia). Domus Elisa lygtai vadinasi, kiek pamenu dar vienas variantas buvo visai prie pat stoties už 64 eur nakčiai, bet pavadinimo nebepamenu jau.

Aš tai šitą hostelį užsisakiau už 28 Eurus dviem, su atskira vonia ir pusrytokais .
http://www.hostelboo...e...&intNights=
Kai pabuvosiu parašysiu atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 03 10, 12:18)
Aš tai šitą hostelį užsisakiau už 28 Eurus dviem, su atskira vonia ir pusrytokais .
http://www.hostelboo...e...&intNights=
Kai pabuvosiu parašysiu atsiliepimus.


o kada skrendate?
Atsakyti