Įkraunama...
Įkraunama...

Akrilinė vonia

Sveikos merginos, labai norėčiau paklausti, kaip prižiūrima akrilinė vonia, kažką esu girdėjusi, kad kažkaip ypatingai ją reikia prižiūrėti, bet kaip nežinau verysad.gif
Atsakyti
Yra specialus valikliai. Pvz. as Senukuose pirkau Eres firmos valikli Acryl_Net. Ale tik smirda nesvietiskai.. rolleyes.gif
Atsakyti
Čia gal visai ne į temą, bet perskaičiau arklinė vonia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Galvoju, kas čia per daiktas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 24 kovo 2005 - 10:15
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , jo ir arklinei įtariu ypatingos priežiūros reikia.
Atsakyti
QUOTE(saregle @ 2005 03 23, 13:14)
Sveikos merginos, labai norėčiau paklausti, kaip prižiūrima akrilinė vonia, kažką esu girdėjusi, kad kažkaip ypatingai ją reikia prižiūrėti, bet kaip nežinau verysad.gif



Na nieko ten ypatigo biggrin.gif aš naudoju ''BALTECO'' tokį purškiamą skysti, kaina 17Lt.
apipurški vonią ir kranams tinka, ir su minkšta pašluoste išvalai, po to su dušu viska gerai nuskalauji ir thumbup.gif ,tik negalima su braižančiu šepečiu valyti nono.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

isigijome akriline vonia, pas mus vanduo pakankamai kietas, taigi lieka matomos gelsvos demes vonioje. ka patartumet is valymo priemoniu naudoti???

dekui uz patarimus!
Atsakyti
Atsakymas paprastas - valikliu, kuris skirtas akrilinei dangai 4u.gif Pas mus duzo padeklas akrilinis, tai turiu kazkokio valiklio akrilinems vonioms, pirkau senukuose ax.gif
Atsakyti
Akrilinių vonių valymui naudojamas valiklis, skirtas akrilinėms dangoms. Kai aš pirkau Ravak vonią, tai toje pačioje parduotuvėje ir nusipirkau Ravak priemones.
Senukuose mačiau pirkti ir to paties ravako, ir kitų gamintojų priemonių. Papildomai galima naudoti poliruoklį akrilinėms vonioms - mažiau kaupiasi nešvarumai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominyka_2: 07 liepos 2005 - 07:53
Mes irgi vonia Ravak pirkom, tai ir skystį tokį davė smile.gif
Atsakyti
Ta "Ravako" skysti ir as isbandziau- tikrai neblogas.
Atsakyti
Akrila dar galima valyti ir paprastu rugstiniu valikliu, labai gerai nusivalo ir pavirsiaus nepazeidzia, pigus ir didelis kiekis. Pavadinimo dabar nepamenu, didelis raudonas butelis.
Atsakyti
Sveiki visi biggrin.gif
labai noriu padiskutuoti sia tema rolleyes.gif Mes darome vonioj kapitalini remonta ir priejome prie vonios. Is pradziu buvome apsisprende statyti akriline vonia, taciau isgirdome atsiliepimu, kad sios vonios prastai laiko siluma ir braizosi unsure.gif Kazkaip nelabai norisi tiketi, o gal tai tiesa.
Gal kasnors turit tokia vonia ar girdejot apie jas, parasykit mirksiukas.gif
Atsakyti