Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - III

QUOTE(Vetra2 @ 2010 05 28, 10:00)
jei neturi kur pinigu deti, gali eiti, paskaitys moteryte is knygos... Nes kai mano podruzke buvo, tai sake, kd kai tik ji kokia korta istraukdavo, tada angele atsivercia knygele paskaito tos kortos reiksme... doh.gif  jei gera bureja, neturi skaitinetis kazkur, o turi zinoti reiksmes ir zinoti kokios reiksmes greta esanciu kortu ir t.t.


mano pazistama tai labai gyre, sake ir is rankos labai teisingai pasake ir kiek vyru ir kiek vaiku turi abieju lytis , is nuotraukos irgi pasake apie kita zmogu labai daug praeities
o su kortom matyt ismoko be knygos jau lotuliukas.gif

reiks namuose paciai issiburt, is knygos pasiskaityt jei ko neatsiminsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 28 gegužės 2010 - 13:04
Nusipirkit lenormand kortas, pacios labai puikiai issibursit ir pinigu sutaupysit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 28, 15:00)
mano pazistama tai labai gyre, sake ir is rankos labai teisingai pasake ir kiek vyru ir kiek vaiku turi abieju lytis , is nuotraukos irgi pasake apie kita zmogu labai daug praeities
o su kortom matyt ismoko be knygos jau lotuliukas.gif

reiks namuose paciai issiburt, is knygos pasiskaityt jei ko neatsiminsiu lotuliukas.gif


pasipraktikuok, tada galesi mus visas isburt mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
taro negaliu burt, nes nerandu mielu kortu, tiek kaladziu jau buvau nusipirkus ir nei vienos nepatinka doh.gif

sitos labai patiko, tik nezinau pavadinimo blush2.gif
Atsakyti
na pagaliau, pasiskaicius pora temu ir as uzsirasiau pas Rima ax.gif spirgu visa blush2.gif kaip cia to penktadienio sulaukus rolleyes.gif buciau lekus, kad ir siandien....
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 06 09, 13:04)
na pagaliau, pasiskaicius pora temu ir as uzsirasiau pas Rima  ax.gif  spirgu visa  blush2.gif  kaip cia to penktadienio sulaukus  rolleyes.gif  buciau lekus, kad ir siandien....

hihihi.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 06 09, 13:04)
na pagaliau, pasiskaicius pora temu ir as uzsirasiau pas Rima  ax.gif  spirgu visa  blush2.gif  kaip cia to penktadienio sulaukus  rolleyes.gif  buciau lekus, kad ir siandien....



Niu tai lauksim atsiliepimų... 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirste @ 2010 06 09, 12:08)



smile.gif+2010 06 09, 12:16-->
QUOTE(ramce smile.gif @ 2010 06 09, 12:16)
Niu tai lauksim atsiliepimų...  4u.gif  thumbup.gif

butinai atleksiu pasidalinti ispudziais mirksiukas.gif
tik kad iki to penktadienio dar taip tooooli..... rolleyes.gif
Atsakyti
pasiskaiciau apie Rima na ir mane sugundet pas ja nueiti, noriu siokiu tokiu patarimu pasigaudyti. ir zinot kas toliau manes lauki. jei gerai supratau jos kontaktai pirmajame puslapyje? ir ji is siauliu, taip?
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 06 10, 16:51)
pasiskaiciau apie Rima na ir mane sugundet pas ja nueiti, noriu siokiu tokiu patarimu pasigaudyti. ir zinot kas toliau manes lauki. jei gerai supratau jos kontaktai pirmajame puslapyje? ir ji is siauliu, taip?



Taip, ji iš Šiaulių, pietinio rajono, Korsako gatvės, ir numeriukas jos pirmajame puslapyje. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 06 09, 13:25)
butinai atleksiu pasidalinti ispudziais  mirksiukas.gif
tik kad iki to penktadienio dar taip tooooli..... rolleyes.gif



NIu tai kur tie atsiliepimai apie Rima.. Kokie įspūdžiai?? g.gif 4u.gif
Atsakyti
matau, ta tema nemirtinga biggrin.gif g.gif doh.gif
Atsakyti