Įkraunama...
Įkraunama...

Grybai.

QUOTE(Bona -pari @ 2016 08 09, 18:58)
kas tie kalpokai ?


Dar juos vadina gudukais arba vokietukais.
Atsakyti
QUOTE(pal_mė @ 2014 09 02, 11:59)
turiu klausimą grybų žinovėms 4u.gif nes nežinau kaip geriau pasielgti smile.gif
vyras pririnko didelį kiekį tikrų baravykų.
Kaip geriausiai man dalį jų pasilaikyti Kalėdoms...? konservuoti nelabai moku, o ir prietaisų tam neturiu... gal džiovinti ar šaldyti. Kas patartų turinti patirties, ačiū 4u.gif


Man tai idealiuasias variantas juos apvirti ir susaldyti porcijomis - atsildzius visuomet turesite ant stalo kaip kati isvirtu grybu 4u.gif jei ne paslaptis kur grybavo vyras?
Papildyta:
QUOTE(Nanita @ 2013 08 05, 16:51)
O kur patartina sia misraine laikyti?Jei laikysiu bute,tamsiam kambariuke?Kaip tik turiu grybu,noriu nauja receptuka isbandyti,butent sis labai vyliuoja  smile.gif

Puiki israine ir puikiai laikosi rusyje, galima ir sandeliu jei ten vesu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Elijaaa @ 2013 08 06, 07:55)
Nanita, sia misraine dariau pernai, skonis dieviskas, laikiau rusyje ten tikrai vesu, netgi skayciau, kad slata, bet vistiek daugiau negu puse issaude, o like prarugo. Nezinau, gal ne taip ka padariau, bet bute manau butu per silta jiems, nors gal ne  :hm  :hm

Druska svarbu bet reikia ir pomidoru padazo nepagaileti, jis pagrindinis konservantas sioje misraineje 4u.gif
Atsakyti
Merginos, aš šiemet pasidariau daug voveraičių ir gudukų ikros. Va receptukas, pabandykit

1,5 kg voveruškų arba gudukų/vokietukų
3 nedideli svogūnai
2 vidutinio dydžio morkos
3 skilt. česnako
3 valg. šaukštai obuolių acto
3 arbat. šaukšteliai cukraus
druska, pipirai pagal skonį
4 valg. šauktai pomidorų padažo, aliejus
Voveruškas arba kitus grybus nuvalome, nuplauname, dedame į puodą, įpilame stiklinę vandens ir verdame. Kai užvirs, pasūdome. Verdame maždaug 20 min. Svogūną susmulkiname, morkas sutarkuojame. Kepiname aliejuje, kol morkos suminkštės. Sudedame prie morkų /svogūnų voveruškas ir dar maždaug 10 min. pakepiname. Dabar viską reikia sumalti su mėsmale. Galima ir su smulkintuvu, bet su mėsmale man labiau patiko. Kartu sumalti ir česnakus. Sumaltą masę dedame atgal į keptuvę, sudedame pomidorų padažą, cukrų, actą, pipirus, jei reikia dar druskos, išmaišome ir 10 min. kepiname. Visus prieskonius dėkite pagal skonį, man, pvz., trūko pomidorų padažo. Galima žiemai palikti, tik stiklainius reikėtų sterilizuoti. Valgyti galima tiesiog su juoda duona, galima prie silkės pateikti arba prie bulvių.


Pridėta:

  • Priedas  S._..jpg   6,25KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 19 rugsėjo 2017 - 10:50