Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

Ar teko kam matyti savaitgalį A.Žukauskienės vedamą laidą (neprisimenu pavadinimo)? Viena iš temų buvo apie kirmėles ir kitus parazitus, kurie gyvena mūsų organizme. J.Tulčina iš Žvėryno natūralios medicinos centro sakė, kad pas kas trečią (!) iš mūsų yra kirmėlių ir kitokių bjaurybių. Jau prisižiūri jos toooookių vaizdelių kai valo žarnyną, kad ojojoj... "Kirmėlės eina gumulais" blink.gif Ir ten lankosi toli gražu ne Kariotiškių šiukslininkai ar degradai.
Beje norintiems numesti svorį irgi labai svarbu pirma išsivalyti žarnyną nuo visų kobrų, nes jos dažniausiai trukdo numesti svorį.

Vienu žodžiu, gal ir gerai, jei nematėt... biggrin.gif
Atsakyti

Na kažin, ar tas vidinis sterilumas toks jau geras dalykas, kaip mus nori įtikinti žarnyno valymo bizniuku užsiimantys gydytojai. Neseniai skaičiau, kad vienas mokslininkas įrodė, jog tam tikri parazitai, gyvenantys žarnyne, būtini! Jie saugo nuo ligų. To mokslininko prižiūrima moteris specialiai rijo kirminų kiaušinėlius (o gal lervas blink.gif ) ir labai sustiprino savo imunitetą. Čia, žinoma, nelabai sektinas pavyzdys. Vienžo, bet kokie kraštutinumai nieko gero dry.gif
Atsakyti
Vija, maciau as ta laida, periodiskai vis panasios buna, man tai ji tokia daugiau reklamine "Liesekime Zveryno centro pagalba" ir norinti pritraukti klientu pasirode. Na as abejoju, kad zmogus turedamas kruva kirmeliu pilve galetu ju nejausti rolleyes.gif
Atsakyti
Vija, kas pusmetį suvalgyk Helmintox ar kitų prieškirmėlinių (Vermox, Decaris...) ir neturėsi šitų baisybių, kaip reklamuoja Žvėryno centras laugh.gif
Atsakyti
Fui...baisu.....bet tikrai gali buti kad tai tiesiog vienas is reklaminiu triuku.

Daznai vartojamu cesanku turetu pakakti kad neprisiveistu tokiu bjaurybiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 09 30, 14:45)
Vija, maciau as ta laida, periodiskai vis panasios buna, man tai ji tokia daugiau reklamine "Liesekime Zveryno centro pagalba" ir norinti pritraukti klientu pasirode. Na as abejoju, kad zmogus turedamas kruva kirmeliu pilve galetu ju nejausti rolleyes.gif

Nu kruva gal ir jaustu, bet as ir vienos nenoreciau tureti laugh.gif Tiek jau to gal jau kaip nors pasisveikatinsiu be kirmeliu pagalbos.

Man labiau istrigo ne del kudinimosi (man tai neaktualu), o aplamai, kokiu bjaurasciu gali gyventi mumyse. O kad tai ne gasdinimai, tai pilnai tikiu, ypac kai vaikai lanko darzeli.

I cesnakus tai aisku nereiktu spjauti, nes jie labai gera varomoji priemone.
Atsakyti
doctor.gif
Helpp!!! Rašau tik todėl kad jau labai daug išbandžiau, kas galėtų padėti išgyti nuo kirmėlių (helmintų). Turiu ir aš kirmėlių ir mano vyras.
Sužinojau apie tai kai dariausi Vega testą man pasakė - turi askaridžių. Aš aišku tada nepatikėjau, bet dėl visą piktą išgėriau "Vermox" vieną dėžutę. Tai buvo vasarą. Po to ramiai gyvenau pamiršus apie visą tai. Bet gruodžio mėnesį prasidėjo baisūs pilvo skausmai ir aš nieko nebagalėjau beveik valgyti. Tada pasidariau klizmas ir tuo momentui lyg tai nurimo. Bet po mėnesio vėl prasidėjo skausmai. Tada aš prisiminiau ką man sakė vasarą apie kirmėles ir ėmiau gydytis liaudiškais metodais nuo kirmėlių - česnaku, pienu kuriame virė česnakas, vėl Vermox, žolelėmis nuo kirmėlių (Bitkrėslė, pelynas, gvazdikėlis).Kirmėlės vis ėjo ir ėjo. Taip gydžiausi tuo česnaku kol .... pakliuvau į ligoninę. Pasirodo nuo česnako perdozavimo prasidėjo kasos uždegimas. Po to išėjau iš ligoninės ir skausmai aprimo, bet pabandžius dar viena prietaisą - "Paracels" nuo kirmęlių jos vėl ėmė eiti.... verysad.gif doh.gif
Man tai dar man, o vyrui visai liuūna dėl kirmėlių, nes jis Vermox išgėrė jau gal dešimt dėžučių. cry.gif cry.gif
Aš tiesiog pagalvojau, gal kas nors susidūrė su kirmėlėmis ir bandė ką nors kas padėjo. Gal bus žmonių kurie išties pagalbos ranką
Būsiu labai dėkinga
Atsakyti
O ka gydytojai sako?
Vermoxa kiek zinau isgeri, o po kiek laiko vel turi kartoti, gal jus dozes ne taip pasirinkot.
Atsakyti
Gydytoja pasakojo,kad su vermox buvo atlikti tyrimai-prie ju kirmeles pripranta ir jau nebepaimsi ju(cia taip ukiskai pasakiau,bet tai pagrindine mintis).Geriau pabandykit "decaris" ir tuo paciu naudot homeopatinius preparatus nuo helmintu.
Atsakyti
Ačiu, kad atsiliepiate į mano pagalbos šauksmą. Vermoxa vartojau tikrai pagal intrukciją, prieš valgį 3 kartus dienoje. Kartojau kas dvi savaites. Bet deja ko gero teisybė, kad jos priprato jau prie to Vermoxo. Kai paklausiau gydytojos, ar yra kiti vaistai nuo kirmėlių ji pasakė, kad Lietuvoje deja visų vaistų nuo kirmėlių veiklioji medžiaga ta pati, kaip ir Vermoxo, taigi jokios išeities nepasiūlė. Deja negaliu kreiptis į kitus gydytojus, nes neturiu raštiško tyrimo (įrodymo), kad pas mus rastos kirmėlės, nes išmatų tyrimai rodo, kad jų nėra (tikslaiu neranda). O tada, kai jas matydavau nesiryžau jas "įamžinti". O šiaip ačiu už dekarį, sužinosiu kas jo veiklioji medžiaga ir pabandysiu. Jei dar kas atsilieptų su patarimais būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
Man tai labai jau keistai atrodo, kad gali būti šitiek kirminų, o išgėrus tiek dėžučių "Vermoxso" turėjo jau kepenys atsisakyti, nes nuo vienos vermoxso dozės jos negrįžtamai padidėja.
Yra toks Marijos Trember vaistažolių mišinys, nusipirkti galima Kaune. Padeda jis nuo įvairių ligų, tame tarpe ir kirminus išvaro, taigi jei nepadės, tai ben jau nepakenks. Pasiskaityti galima čia:
http://www.gamtospro...as/apras/treben
Atsakyti
kaip zinote is askaridziu kiausineliu issirita lervos, kurios pragrauzia zarnos sienele ir su krauju patenka i plauciu.Tada jas mes atkostim ir nuryjam.tuomet zrnyne jos tampa suaugusiomis askaridemis.Zinant tai galima pagalvoti,kodel neveikia vermoksas(atmetus versija,kad prie vermokso askarides priprato)Vermoksas yra toks vaistas,kuris veikia tik zarnyne,nepatenka i kraujotaka,taigi veikia tik tas askarides,kurios yra zarnyne.Taigi,jeigu pataikom ant tos fazes,kai askaridziu lervos migruoja per plaucius,vermoksas ir nepadarys darbo iki galo.lervos sugris i zarnyna ir vel laimingai gyvens.Jeigu jus daznai geriate vermoxa ir nepadeda,persasi isvada,kad yra vis pakartotinis uzsikretimas ask.kiausineliais.Pagalvokite,is kur galetu atsirasti kiausinelis jusu burnoje.Ask kiausineliai bresta dirvozemyje,taigi vienintelis saltinis yra zeme.Gal turite kate suni,kurie is lauko atnesa kiausineliu ant leteneliu,gal jusu darbas susijes su zeme,tualetais,kokias darzoves valgote ir is kur?Pabandykite Dekari,Helmintoxa.Ju chemine sudetis kitokia neivermokso,bet veikimo mechanizmas tas pats.Labai veiksmingas vaistas nuo helmintu yra albendazolis,taciau jo lietuvoje nera,ir jis kainuoja apie 400 lt
Atsakyti