Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Pajūrio mamytės plepa čia (21tema) ♥

Na stai ir prasidejo linksmoji dalis lotuliukas.gif
Mokintis reikia namie, pamokos ir atsiskaitymai namie, o taip tingisi vaikui smile.gif
Mazasis pradejo eiti i Montesori darzeli (leidzia sesei pasimokinti), kolkas jokiu asaru, susidomejes naujais zaislais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupenelis @ 2015 09 13, 09:22)
Na stai ir prasidejo linksmoji dalis  lotuliukas.gif
Mokintis reikia namie, pamokos ir atsiskaitymai namie, o taip tingisi vaikui smile.gif
Mazasis pradejo eiti i Montesori darzeli (leidzia sesei pasimokinti), kolkas jokiu asaru, susidomejes naujais zaislais smile.gif


Tai ji mokinasi nuotoliniu būdu?

Laba 4u.gif
Atsakyti
Taip, mokinasi nuotoliniu budu.
Atsakyti
QUOTE(pupenelis @ 2015 09 14, 09:27)
Taip, mokinasi nuotoliniu budu.


sunkuuuu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2015 09 14, 10:05)
sunkuuuu  ax.gif


Na kolkas visai normaliai, mokintis reikia tiek mokykloje, tiek namie.
Atsakyti
Sveikos mergaites, čia aš drum (dabar teks but drumx)
Užlaužė mano anketą senąją, tai teko susikurt naują. Atkapsčiau ir mūsų temukę. Kiek daug info pradingo favorituose sad.gif

Atsakyti
QUOTE(drumx @ 2016 01 25, 11:20)
Sveikos mergaites, čia aš drum (dabar teks but drumx)
Užlaužė mano anketą senąją, tai teko susikurt naują. Atkapsčiau ir mūsų temukę. Kiek daug info pradingo favorituose sad.gif

labas, oho! dar ir taip būna! jooo, favorituose ir pas mane visokio bieso pilna...


tema visai numirus nuo rudens, kaip sekasi visoms?
mano vaikinui patvirtino kalbos raidos sutrikimą, tai dirbam ties tuo, džiaugiamės kiekvienu nauju žodžiu smile.gif
Atsakyti
Labuka,

Egliosha, kaip sekasi darželyje "kariauti"?

Aš tai priekurtė šiandien, vakar, kad pradėjo ausyje zvimbti, bimti, baladoti.... doh.gif nuėjau šiandien pas gydytoją, tai davė siuntimą pas LOR, pas kurį reikia registruotis.... unsure.gif tai zyziu toliau....
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2016 01 25, 14:31)
Labuka,

Egliosha, kaip sekasi darželyje "kariauti"?

Aš tai priekurtė šiandien, vakar, kad pradėjo ausyje zvimbti, bimti, baladoti....  doh.gif  nuėjau šiandien pas gydytoją, tai davė siuntimą pas LOR, pas kurį reikia registruotis....  unsure.gif  tai zyziu toliau....

ai, neinam ir nėr ko kariaut biggrin.gif šiaip labai spaudžia rašytis į logopedinį darželį (logopedė net neturi vietų dėl priešmokyklinukų, bet mes pažymą dėl poreikių pristatėm, tai dabar kažkaip turės ieškot laiko ir mūsiškiui), bet mes visai nenusiteikę persirašyt, tai tik galva linksiu, o darysim kaip norėsim, nes vaikui stresas būtų nemažas vėl prie naujos aplinkos taikytis.
Atsakyti
Laba diena, tai kaip pajurietes begyvena? Ar uzsukat cia?
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2016 04 05, 07:08)
Laba diena, tai kaip pajurietes begyvena? Ar uzsukat cia?


kaip matai, kas 3 mėn biggrin.gif

Labas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pajurio gyventojos! Kreipiuosi vienu klausimu- turim buta sventojoje ir noretume ji nuomoti, taciau patys gyvename kitame mieste. Gal zinote zmones kurie uzsiimtu tarpinikavimu siame reikale?
Atsakyti