Įkraunama...
Įkraunama...

Birštono mamyčiu namučiai

QUOTE(gerddute @ 2011 11 19, 15:08)
O kaip fainai su vasku depiliujies, nepamirsk man to sviestuko uzsakyti smile.gif
Papildyta:
Tai mergaites darom susitikima su savo kleckiukais kita savaite, kadangi as sio forumo motinele  biggrin.gif  tai kvieciu i svecius, mes kavukes atsigersim, vaikiukai pazais, tik dabar reikia nuspresti kada, man labiausiai tiktu ketvirtadienis, ar gerai, ar bus norinciu ? blush2.gif

Bus bus, sudalyvausim butinai mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(ryto_rasa @ 2011 11 19, 18:30)
Gerda  4u.gif  uz iniciatyva, ir speji tu tiek vestuviu aplekti, foruma sukurti, ir susitikimus organizuoti:) saunuole;)

drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
Laba diena, mamytes 4u.gif
Kaip gyvenat, kuo kvepuojat? rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikute smile.gif na va as jau po baliu drinks_cheers.gif

Vaziuojam i Kauna siandien, vezam Smiltute kriksto teveliam pasidziaugt smile.gif Ka jus veikiat?
Atsakyti
QUOTE(gerddute @ 2011 11 20, 14:03)
Sveikute  smile.gif  na va as jau po baliu drinks_cheers.gif

Vaziuojam i Kauna siandien, vezam Smiltute kriksto teveliam pasidziaugt  smile.gif Ka jus veikiat?



saunuoliai jus, o mes niekaip kriksto tevu neissirenkam...kriksto mama turim , bet va su teciu beda:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryto_rasa: 20 lapkričio 2011 - 12:21
QUOTE(ryto_rasa @ 2011 11 20, 13:21)
saunuoliai jus, o mes niekaip kriksto tevu neissirenkam...kriksto mama turim , bet va su teciu beda:)

Mes rgi dar neturim kriksto tevu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liaksmiukas: 20 lapkričio 2011 - 13:00
Rasa, tai burtus traukit smile.gif Mes tai norejom, kad nebutu nei is vienos nei is kitos puses, zodziu bus musu abieju vienodai pazistami zmones smile.gif Mes kriksto tevus turim, tik krikstynu dar nebuvo biggrin.gif Pradesiu apie jas galvot tada, kai pasirasysiu bakalaurini, o iki to tai nieko nenoriu, jokiu svenciu, turiu ir taip kuo rupintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gerddute @ 2011 11 20, 23:15)
Rasa, tai burtus traukit  smile.gif Mes tai norejom, kad nebutu nei is vienos nei is kitos puses, zodziu bus musu abieju vienodai pazistami zmones  smile.gif  Mes kriksto tevus turim, tik krikstynu dar nebuvo  biggrin.gif Pradesiu apie jas galvot tada, kai pasirasysiu bakalaurini, o iki to tai nieko nenoriu, jokiu svenciu, turiu ir taip kuo rupintis doh.gif

O as pradesiu rupintis kai orai prades silti, pavasariop ax.gif
Bakalaurinis bigsmile.gif kokia tema rasai? rolleyes.gif
Atsakyti
Neturiu dar temos, bet jeigu leis rinkstis, tai bandysiu apie tarptautinius prekybinius atsiskaitymus uzsienio valiuta, nes esu 2 kursinius rasius panasiom temoj ir apie savo darba, tai man butu idealiausias variantas, gautus, kad puse darbo padaryta g.gif Ziauriai noriu kuo greiciau baigti visa tai ir pradeti tai apie ka diena nakti svajoju jau net ir sapnuoju wub.gif
Vakar vestuvese sutikau labai idomia moteri. Supratau, kad amzius nera riba ka nors neleisti sau daryt ar sakyt, kad per velu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerddute @ 2011 11 21, 01:57)
Neturiu dar temos, bet jeigu leis rinkstis, tai bandysiu apie tarptautinius prekybinius atsiskaitymus uzsienio valiuta, nes esu 2 kursinius rasius panasiom temoj ir apie savo darba, tai man butu idealiausias variantas, gautus, kad puse darbo padaryta g.gif Ziauriai noriu kuo greiciau baigti visa tai ir pradeti tai apie ka diena nakti svajoju jau net ir sapnuoju  wub.gif
Vakar vestuvese sutikau labai idomia  moteri. Supratau, kad amzius nera riba ka nors neleisti sau daryt ar sakyt, kad per velu 4u.gif

Nu tikekimes leis rinktis tema ir greit pabaigsi savo vargelius 4u.gif
Kaip smagu, kad sutikai ta moteri thumbup.gif: dabar dar labiau tikesi ir sieksi savo svajones 4u.gif Kaip supratau smagios buvo vestuves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gerddute @ 2011 11 21, 00:15)
Rasa, tai burtus traukit  smile.gif Mes tai norejom, kad nebutu nei is vienos nei is kitos puses, zodziu bus musu abieju vienodai pazistami zmones  smile.gif  Mes kriksto tevus turim, tik krikstynu dar nebuvo  biggrin.gif Pradesiu apie jas galvot tada, kai pasirasysiu bakalaurini, o iki to tai nieko nenoriu, jokiu svenciu, turiu ir taip kuo rupintis doh.gif


matai, Lugnes kriksto tevai is mano puses, brolis su zmona, tai kazkaip Azuolui norim is algio puses paimti, viena vyro sesuo labai nroi buti krikstamote,ir man ji labai tinka, bet va kriksto tevo reik:) tai as sakau ieskokis tevo po tavo vestuviu is kart musu krikstynos:) bet manau vasaros sulauskim ir griebsim kita kriksto teva, tiesiog ziema vistiek nenorim krikstyti, tai ir galvos labai smarkiai nesukam:)

Papildyta:
QUOTE(gerddute @ 2011 11 21, 02:57)
Neturiu dar temos, bet jeigu leis rinkstis, tai bandysiu apie tarptautinius prekybinius atsiskaitymus uzsienio valiuta, nes esu 2 kursinius rasius panasiom temoj ir apie savo darba, tai man butu idealiausias variantas, gautus, kad puse darbo padaryta g.gif Ziauriai noriu kuo greiciau baigti visa tai ir pradeti tai apie ka diena nakti svajoju jau net ir sapnuoju  wub.gif
Vakar vestuvese sutikau labai idomia  moteri. Supratau, kad amzius nera riba ka nors neleisti sau daryt ar sakyt, kad per velu 4u.gif



sie metai paskutiniai? fainai, as su lugne kaune baigiau, o su azuolu vln:))) gerai,kad diplomus atsiemem su mantijom, tai pilvo nesimate smile.gif
o tu apie magistra galvoji?
Atsakyti
Ne zinok Rasa, negalvoju visiskai apie magistra, o tu? Gal bandysi kitais metais? As tai labai noriu i i kosmetologija stoti smile.gif Dabar kaupiu drasa, jei nepraeis noras ir uzsidegimas tai pabandysiu 4u.gif na, bet pirma reikia situos mokslus baigt ax.gif
Pas mane kai pilve Smilte gyveno tai as ziauriai mokiausi, buvo labai sunkus etapas, nes ziauriai tingejau, bet tuo paciu ziauriai reikejo biggrin.gif Ir sakiau, kad jei dar kada lauksiuosi, tai visa nestuma bimbinesiu, gulinesiu ir nieko neveiksiu , bet zinai, zmogus planuoja, o Dievas juokiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gerddute @ 2011 11 21, 15:04)
Ne zinok Rasa, negalvoju visiskai apie magistra, o tu? Gal bandysi kitais metais? As tai labai noriu i i kosmetologija stoti smile.gif  Dabar kaupiu drasa, jei nepraeis noras ir uzsidegimas tai pabandysiu  4u.gif  na, bet pirma reikia situos mokslus baigt  ax.gif
Pas mane kai pilve Smilte gyveno tai as ziauriai mokiausi, buvo labai sunkus etapas, nes ziauriai tingejau, bet tuo paciu ziauriai reikejo  biggrin.gif Ir sakiau, kad jei dar kada lauksiuosi, tai visa nestuma bimbinesiu, gulinesiu ir nieko neveiksiu , bet zinai, zmogus planuoja, o Dievas juokiasi  biggrin.gif



as noreciau visai, kazkaip nera kas veikti, bet pinigeliu gaila, labai jau brangiai kainuoja, o kai pagalvoji ar is to bus kokia nauda ieskant darbo , tai kazin..smile.gif bet jeigu laimesiu milijona, tai stosiu tikrai:)
o tu cia kaip i kosmetologija?? visai kita sritis>?smile.gif
Atsakyti