Įkraunama...
Įkraunama...

Gargždiškių plepesiai ir tylesiai

QUOTE(wilwute @ 2013 06 05, 20:29)
Nigavari  doh.gif  bet tikiuosi, jog darbas istirpins tuos kg , zoleede pasidariau  lotuliukas.gif but gerai pasportuoti, bet kol kas reikia i ritma isivaziuoti.


Aš vis pasvajoju apie krosiuką, bet kai valios nerasta, tai svajos ir lieka svajomis sad.gif
Atsakyti
labas rytas,


Merginos gal kuri esat buvusi pas stomatologe Rudgalviene?kokios nuomones?man reikia Ryciui pieninuka dantuka istraukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(simasta @ 2013 06 05, 16:36)
Susitraukei tiek kg, kiek aš norėčiau susitraukt, bet bevalis tinginys manyje didesnis nei tie liūlantys kg  doh.gif

kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o pamatai, jis tau "kaip tik"... doh.gif


QUOTE(wilwute @ 2013 06 05, 20:29)
Nigavari  doh.gif  bet tikiuosi, jog darbas istirpins tuos kg , zoleede pasidariau  lotuliukas.gif but gerai pasportuoti, bet kol kas reikia i ritma isivaziuoti.

Vakare stengiuosi MĖ laikytis ir bicycle.gif

QUOTE(zimbabve @ 2013 06 05, 21:42)
Aš vis pasvajoju apie krosiuką, bet kai valios nerasta, tai svajos ir lieka svajomis sad.gif

irnesakyk.gif be šansų, nebent šunimis užpjudytų.. ir tai gal ieškočiau į kokį medį įsikabarot, o ne kaip pabėgt...
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2013 06 06, 08:05)
kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o pamatai, jis tau "kaip tik"...  doh.gif
Vakare stengiuosi laikytis ir bicycle.gif
irnesakyk.gif be šansų, nebent šunimis užpjudytų.. ir tai gal ieškočiau į kokį medį įsikabarot, o ne kaip pabėgt...


Šitą ir aš taikau, nes net silpna pasidarė pamačius krūvą rūbų, į kuriuos nebetelpu doh.gif

Aš vienąryt būdama pelėda sugebėjau 6 atsikelt, kad eit pabėgiot ale lijo lietus, tai tik parbėgau atgal į lovą biggrin.gif
Atsakyti
net gamta saugo tavo liekną taliją po stooooooooooru (??? lens.gif ) odos sluoksniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2013 06 06, 14:56)
net gamta saugo tavo liekną taliją po stooooooooooru (??? lens.gif ) odos sluoksniu smile.gif

hihihi.gif bajeristės dvi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2013 06 06, 13:56)
net gamta saugo tavo liekną taliją po stooooooooooru (??? lens.gif ) odos sluoksniu smile.gif



QUOTE(Raja28 @ 2013 06 06, 14:13)
hihihi.gif bajeristės dvi  lotuliukas.gif

Juokitės juokitės verysad.gif Ką daryt žmogui, jei reikalingi kilogramai nusėda ten kur jiems mažiausiai reikia sėdėt? Vyras juokiasi, kad tam , kad nepaskesčiau verysad.gif

Einu geriau fotkint kol saulė nedingo. Kada darom mano krepšo reviziją? bigsmile.gif Jeigu aišku Arūnienė grąžins man šiandien g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2013 06 06, 09:05)
Vakare stengiuosi MĖ laikytis ir bicycle.gif
irnesakyk.gif be šansų, nebent šunimis užpjudytų.. ir tai gal ieškočiau į kokį medį įsikabarot, o ne kaip pabėgt...

su dviratuku as irgi minu daznai, ir po kalnus kaip ozka stikineju, ir baseine kas savaite plaukioju, ale va ne pro kur ne vienas nenukrenta schmoll.gif kazko neDAdarau, skiasi tsakant g.gif
Joooo, visiskai su tavim sutinku apie krosa drinks_cheers.gif pats baisiausias saves kankinimo budas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simasta: 06 birželio 2013 - 16:50
QUOTE(zimbabve @ 2013 06 06, 15:11)
Juokitės juokitės  verysad.gif  Ką daryt žmogui, jei reikalingi kilogramai nusėda ten kur jiems mažiausiai reikia sėdėt? Vyras juokiasi, kad tam , kad nepaskesčiau verysad.gif

Einu geriau fotkint kol saulė nedingo. Kada darom mano krepšo reviziją? bigsmile.gif  Jeigu aišku Arūnienė grąžins man šiandien g.gif  smile.gif



QUOTE(simasta @ 2013 06 06, 16:34)
su dviratuku as irgi minu daznai, ir po kalnus kaip ozka stikineju, ir baseine kas savaite plaukioju,  ale va ne pro kur ne vienas nenukrenta  schmoll.gif kazko neDAdarau, skiasi tsakant  g.gif
Joooo, visiskai su tavim sutinku apie krosa  drinks_cheers.gif  pats baisiausias saves kankinimo budas.

Oho koks aktyvumas blink.gif

Krosas ir man siaubas, bet bėgiojimas- malonumas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zimbabve @ 2013 06 06, 18:52)
Oho koks aktyvumas blink.gif

beveik priverstinai gaunasi. jei po darbu grize namuos kasdien tupetume visi 4, tai butu kapiec. mergoms kenkia kambaryje tunot, stoga kilnot ima, tai griztam, pavalgom ir varom aktyviai mergas nuvargint biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(jovana @ 2013 06 06, 09:05)
kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o pamatai, jis tau "kaip tik"...  doh.gif
Vakare stengiuosi MĖ laikytis ir bicycle.gif
irnesakyk.gif be šansų, nebent šunimis užpjudytų.. ir tai gal ieškočiau į kokį medį įsikabarot, o ne kaip pabėgt...

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Patylėsiu tuo reikalu lotuliukas.gif kada "šašlą" kepam? mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indoju @ 2013 06 07, 09:10)
Sveikos  4u.gif

thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Patylėsiu tuo reikalu  lotuliukas.gif  kada "šašlą" kepam?  mastau.gif  lotuliukas.gif


Aš sergu. Vaikas serga. Vyro nematiau. Man pakaks ir naminių katlietų verysad.gif
Atsakyti