Įkraunama...
Įkraunama...

`*♥★Marijampoliečių užeigelė★♥*`

Labas labuciukas biggrin.gif

Braskiau maciau jus ten visai netoli musu biggrin.gif Itariu smagiai leidziat laika thumbup.gif

Ketvirtadieni laisva,o paskui ilgasis savaitgalis thumbup.gif ... Pagaliau sulaukem savo eiles Indrutei del briketuku bigsmile.gif Ketvirtadieni eisim jau pradzia daryt thumbup.gif Mergaitei dziaugsmo wub.gif Pasikankins kuri laika,bet paskui tures grazius dantukus cool.gif

Mano fronte kolkas tiek tongue.gif Oras fantastiskas thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif kaip dazniausiai zmones tik puola biggrin.gif cia gal mada tokia lotuliukas.gif

Labas dienas biggrin.gif Galvojam ka siandiena nuveikus,bet nesigalvoja lotuliukas.gif Ka besugalvotume-viskas atsibode ir neidomu biggrin.gif Tokiu atveju geriausiai sedeti gardene,gerti kavute ir visa diena ilsetis...ilsetis....ilsetis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika27 @ 2013 07 13, 11:07)
biggrin.gif  kaip dazniausiai zmones tik puola  biggrin.gif  cia gal mada tokia lotuliukas.gif

Labas dienas biggrin.gif  Galvojam ka siandiena nuveikus,bet nesigalvoja  lotuliukas.gif  Ka besugalvotume-viskas atsibode ir neidomu biggrin.gif  Tokiu atveju geriausiai sedeti gardene,gerti kavute ir visa diena ilsetis...ilsetis....ilsetis thumbup.gif

o čia kas per žodis bigsmile.gif jau lietuviškai nemokat lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2013 07 13, 13:56)
o čia kas per žodis  bigsmile.gif  jau lietuviškai nemokat  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


...mokam ir dar geriau nei tamsta tongue.gif ...bet nuo situ besikandziojanciu "bajeriu" tai tikrai nutolau...ir gyventi daug smagiau su sypsena veide smile.gif
Atsakyti
na va ir aš parvykau, teko trumpinti atostogas, nes draugą iškvietė darban, tai ir mes grįžom.
vakar Vokietijoj avarija autobame buvo, taip lengvai sau 5val prasėdėjom, prajudėjom, kol išsukti gavom į šoną, tai dar sakiau 100km iki namų būtų likę, tai būčiau užmigus prie vairo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2013 07 14, 22:29)
na va ir aš parvykau, teko trumpinti atostogas, nes draugą iškvietė darban, tai ir mes grįžom.
vakar Vokietijoj avarija autobame buvo, taip lengvai sau 5val prasėdėjom, prajudėjom, kol išsukti gavom į šoną, tai dar sakiau 100km iki namų būtų likę, tai būčiau užmigus prie vairo  smile.gif


...smagu atostogos...bet jos taip greitai baigiasi sad.gif

....o jo...jau tos avarijos tai ziauru...man i darba tenka vaziuoti autostrada tai ui...5 ryto kai tenka matyt tuos vaizdelius,sutrintu auto-tai optimistika dingsta trumpam,o po darbo jeigu reikia trafike sedeti dar tai isvis suduks...karta baigiau 3-gryzau tik 7,o normaliai gryztu 4 biggrin.gif ...o dar laukiausi...keikiau visus ir viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika27 @ 2013 07 14, 23:13)
...smagu atostogos...bet jos taip greitai baigiasi sad.gif

....o jo...jau tos avarijos tai ziauru...man i darba tenka vaziuoti autostrada tai ui...5 ryto kai tenka matyt tuos vaizdelius,sutrintu auto-tai optimistika dingsta trumpam,o po darbo jeigu reikia trafike sedeti dar tai isvis suduks...karta baigiau 3-gryzau tik 7,o normaliai gryztu 4 biggrin.gif ...o dar laukiausi...keikiau visus ir viska biggrin.gif

labas vakaras biggrin.gif

o kas tas trafikas? lotuliukas.gif
nes lietuviškai tai spūstis, kamštis galima dar sakyti biggrin.gif

zuika, ne tas, tai kitas lietuvius pakeičia svetur, va kalbos susvetimėjimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 15 liepos 2013 - 17:00
QUOTE(vilmuke @ 2013 07 15, 17:58)
labas vakaras  biggrin.gif

o kas tas trafikas?  lotuliukas.gif
nes lietuviškai tai spūstis, kamštis galima dar sakyti  biggrin.gif

zuika, ne tas, tai kitas lietuvius pakeičia svetur, va kalbos susvetimėjimas  biggrin.gif


... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na siaip tai ne lietuviu kalbos pamokose esu-aciu labai,bet pamokslu man nereikia biggrin.gif jeigu prireiks-zinosiu kur kreiptis...ir cia ne prie ko tas uzsienis...labai daug zmoniu naudoja ne lietuviskus zodzius,budami Lietuvoje biggrin.gif... matau ne veltui dauguma cia nebesilanko... Priezastis aiski tongue.gif

...neturiu ka pasakyti kolkas biggrin.gif prajuokinot biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Zuika27 @ 2013 07 15, 17:15)
... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na siaip tai ne lietuviu kalbos pamokose esu-aciu labai,bet pamokslu man nereikia biggrin.gif jeigu prireiks-zinosiu kur kreiptis...ir cia ne prie ko tas uzsienis...labai daug zmoniu naudoja ne lietuviskus zodzius,budami Lietuvoje biggrin.gif... matau ne veltui dauguma cia nebesilanko... Priezastis aiski tongue.gif

...neturiu ka pasakyti kolkas biggrin.gif prajuokinot biggrin.gif

tai ką jau padarysi , kad čia jau senų seniausiai nebėra apie ką šnekėti biggrin.gif nu va matai nėra taip blogai, nors prajuokinom unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 15 liepos 2013 - 17:24
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika27 @ 2013 07 15, 18:15)
... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na siaip tai ne lietuviu kalbos pamokose esu-aciu labai,bet pamokslu man nereikia biggrin.gif jeigu prireiks-zinosiu kur kreiptis...ir cia ne prie ko tas uzsienis...labai daug zmoniu naudoja ne lietuviskus zodzius,budami Lietuvoje biggrin.gif... matau ne veltui dauguma cia nebesilanko... Priezastis aiski tongue.gif

...neturiu ka pasakyti kolkas biggrin.gif prajuokinot biggrin.gif



Oi oi,tik pamanykit....
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2013 07 15, 21:45)
Oi oi,tik pamanykit....

Va kada susirinksim kai lietuviskai kalbesim .nu to zodzio tikrai nesupratau
Atsakyti