Įkraunama...
Įkraunama...

inga_ išparduotuvė

Jei rūbas ar avalynė patinka jums, drąsiai galite siūlyti savo kainą, mielai deriuosi smile.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif


Parduodu naujus su etiketėm GUESS natalie tencel marškinukus dyd. xs atitinka. Labai minkštučiai, malonūs prie kūno, deja labai jų norėjau rizikavau ne savo dydį verysad.gif vis dėlto jie man maži. Gaila, tenka parduoti. KAINA 52 eur.

guess baltinukai

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

siunčiu wub.gif
Papildyta:
Parduodu naujas odines MICHAEL Michael Kors Luna Crystal basutes dyd. usa 7,5 atitinka 37-37,5 eur. arba keičiu į usa 8. Spalva - juoda. Labai lengvos, patogios, ergonomiškos. Su platformyte.Dekoruotos krištolo akmenukais. Patogios kasdieniam dėvėjimui, vaikščiojimui. thumbup.gif. Reali kaina basučių $150.00 Kaina 79 eur.


MK basutės

user posted image

user posted image

user posted image

siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujas odines J.crew CYPRUS SANDALS dyd. usa8 atitinka 37-38 eur. 24-24,5cm. pėdai. Spalva -balta .Gražiai žiūrisi ant pėdos. Labai minkštas padas, lanksčios. Puikiai tinka ir platesniai pėdutei. Sau pasilikau kitą dydį. Pirktos su nuolaida . KAINA 48 47 eur.

j.crew basutes

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

siunciu 4u.gif
Papildyta:
Parduodu pilnai odinius šiuo brendu prekiaujama batais Dolitoje Premiata dyd. usa7 atitinka 37eur. Jei pėdutė siaurai, tai ir 38 eur. tiktų. Tiks pėdai 24-24,5 cm. Gale yra užtrauktukas be problemų įsimauna.Kulno patogumas wub.gif wub.gif Man jie maži, jei tiktų dydis, neparduočiau jų schmoll.gif Parduodu pigiau nei pati mokėjau, vien dėl to, kad ne mano dydis, kad nereiktų sandėliuoti. Reali kaina jų 496 dol. blink.gif Mokėjau 99dol. 80 proc. nuolaida bigsmile.gif Kaina 124 112 105 tik 95 eur.

premiata batai

user posted image

siunčiu 4u.gif
Papildyta:
Parduodu naujas su etiketėmis EMPORIO ARMANI kelnes dyd. usa6 eur. 36-38 it 40
Spalva - juoda.
Sudėtis: 48 proc. viskozes, 27 proc. medvilnes, 25 proc. lino. Kišenės su užtrauktuku. Labai patogios. Pirktos su didžiausia naulaida 234 dol. mokėjau 46 dol. Kaina 58 57 eur.


user posted image

user posted image

user posted image

siunčiu
Atsakyti
Parduodu vieną sykį užsidėtą pavalgyti vakarienės JUICY COUTURE šilkinį kombinezoną. dyd. M atitinka dydį . Sudėtis: šilkas 100 proc. Gaila man per didelis, reiktų siaurinti, suabejojau, kad šilkas, pasiėmiau vienu dydžiu didesnį, vis dėlto reikėjo imti savo dydį man S verysad.gif verysad.gif Tai jei iki vasaros pradžios neparduosiu nešiu siaurinti. Su kišenėmis wub.gif thumbup.gif Nugaroje v-formos iškirptė. Juosmuo reguliuojasi su dirželiu. Reali kaina 298 dol. pirkta su didele nuolaida 89,40 Kaina 99 eur.

user posted image
user posted image
user posted image
siunčiu
Atsakyti
Parduodu naują su etiketėmis J.crew suknutę dyd usa2. atitinka. Sudėtis: linas. Su pamušaliuku, gražiai krenta suknutė. Gražios spalvos, Havajų tematika. wub.gif Šią vasarą ypač bus madoje, kuo daugiau apnuoginti pečius, krutines thumbup.gif wub.gif Sau pasilikau didesnį dydį, tai usa2 parduodu. KAINA 45 eur.

user posted image

user posted image

user posted image

siunčiu
Atsakyti
Parduodu su etiketėm naują stilingą, gražuolį RALPH LAUREN romperį dyd. xs atitinka. Minkšta, kokybiškas, patogus, toks ir realybėje gražus , kas nusipirks šį kombį bus labai patenkintas geru pirkiniu wub.gif man mažas nešiojančiai S . Pirktas su didele nuolaida. Kaina 79 eur.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Parduodu su etiketėm naują stilingą, gražuolį RALPH LAUREN romperį dyd. xs atitinka. Minkšta, kokybiškas, patogus, toks ir realybėje gražus , kas nusipirks šį kombį bus labai patenkintas geru pirkiniu wub.gif man mažas nešiojančiai S . Pirktas su didele nuolaida. Jo reali kaina 255 svarai. Kaina 79 eur.

ralph lauren romperis
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
siunčiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2016 03 20, 12:23)

Parduota


Parduodu naujus su etiketėm GUESS  natalie tencel marškinukus dyd. xs atitinka. 

guess baltinukai

Atsakyti
Deriuosi, siūlykite kainytę kombiui, nes vis vien man mažas, ne savo dydį paėmiau verysad.gif gaila sandėliuoti, sunkiai pagaunamas buvo už tokią kainytę, tinkamas visiems metų laikams, nėra stora medžiaga, plona, tampri, minkštutė medvilnė thumbup.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Parduodu su etiketėm naują stilingą, gražuolį RALPH LAUREN romperį dyd. xs atitinka. Minkšta, kokybiškas, patogus, toks ir realybėje gražus. Jo reali kaina 298 dol.. Deriuosi, vis vien man mažas nešiojančiai S dyd verysad.gif ax.gif Kaina 79 76 eur.

ralph lauren romperis
user posted image


siunčiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2016 03 20, 17:28)

Parduota

Parduodu naujas odines J.crew CYPRUS SANDALS dyd. usa8 atitinka 37-38 eur. 24-24,5cm. pėdai. Spalva -balta .[/color]

Atsakyti
Parduodu naujas su etiketėmis EMPORIO ARMANI kelnes dyd. usa6 eur. 36-38 it 40 Tiks klubams 92-95 cm. Spalva - juoda. Sudėtis: 48 proc. viskozes, 27 proc. medvilnes, 25 proc. lino. Kišenės su užtrauktuku. Labai patogios, plonytės. Pirktos su didžiausia naulaida 234 dol. mokėjau 46 dol. Kaina 58 57 56 55 eur.

user posted image

siunčiu
Atsakyti
SAVAITGALIO KAINA IŠPARDAVIMAS, kas įsigys už tokią kainytę bus tikrai patenkinta pirkiniu, gaila, kad paėmiau ne savo dydį, nes neliko mano S dyd. rizikavau xs verysad.gif verysad.gif bet deja jis atitinka savo xs dydį.. ax.gif TIK 69 EURAI.

Parduodu su etiketėm naują stilingą, gražuolį RALPH LAUREN romperį dyd. xs atitinka. Minkšta, kokybiškas, patogus, toks ir realybėje gražus. Jo reali kaina 298 dol.. Kaina 79 76 75 69 eur.

ralph lauren romperis

user posted image
siunčiu 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujas odines Jcrew evie midheel basutes dyd. usa8 atitinka 38 eur. 24,5-25 cm. Tinka normaliai arba siauresniai pėdutei. Mokėta 89,99-30 off nuolaida. Spalva - copper. Kulniuko aukštis 3 cm. Made in Italy. Kaina tiek kiek man gavosi 77 eur.

j.crew basutes
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

siunčiu
Atsakyti