Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios atnaujinimas, restauravimas

Gal gali kas nors rimtai patarti, kas Kaune kokybiškai restauruoja vonias? Ačiū.
Atsakyti
Prisidedu prie klausimo smile.gif Man irgi labai rupetu vonios restauravimo rekomendacija Kaune smile.gif
Atsakyti
mums vonia tvarke si imone http://www.voniosres...lt/lt/kontaktai tai kiek suprantu, jie dirba ir kaune
Atsakyti
QUOTE(Asarele21 @ 2015 03 05, 18:12)
mums vonia tvarke si imone http://www.voniosres...lt/lt/kontaktai tai kiek suprantu, jie dirba ir kaune

ar patenkint esate,prieš kiek laiko darėtės ir su kokia danga
Atsakyti
mums vonia tvarke http://www.voniurestauravimai.lt/
likau labai nepatenkinta kadangi apgavo del garantijos, telefonu buvo nebeimanoma susisiekti-nekele. nerekomduoju.
Atsakyti

Sveiki,

 

"prikelsiu" temą.

 

Gal kas yra išbandę restauruoti vonią patys su PENOSIL Premium BathCoating? Ar užteko 1 pakuotės voniais? Kokie ispūdžiai? Ar ilgai laikėsi? 

 

Po remonto pabandžiau seną vonią rūgštimis ir tualeto valikliu išvalyti. Galima sakyti, pavyko. Tik kad kartu su purvais ir pageltonavimais viršutinį emalės sluoksnį nuvaliau :oh:  Dabar vonia tokia matinė, spėju, kad purvas lips kaip pasiutęs. Viliuosi, gal pavyktų pigiai atsinaujinti patiems.

 

O gal kokių teigiamų atsiliepimų apie restauruojančias įmones turite?

Atsakyti
Kokiam aukstyje turėtų būti kriauklė ?
Atsakyti

Kokiam aukstyje turėtų būti kriauklė ?

Tokiame, kokiam jums patogu. Juk vienas neaukštas žmogus, tai jam patogiau žemiau, o kitas gal aukštas, tai ir praustuvo nori aukščiau. Reikia pagal save žiūrėti.

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 09 21, 11:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kristynka*" data-cid="71807434" data-time="1505979572"><div><p>Kokiam aukstyje turėtų būti kriauklė ?</p></div></blockquote><p>Tokiame, kokiam jums patogu. Juk vienas neaukštas žmogus, tai jam patogiau žemiau, o kitas gal aukštas, tai ir praustuvo nori aukščiau. Reikia pagal save žiūrėti.</p>

Cia gal tada kiekvienam seimos asmeniui po antskira kriaukle padeti ? Manau vistiek baldininkai daro dazniausiai paga kazkoki standarta.
Atsakyti

Cia gal tada kiekvienam seimos asmeniui po antskira kriaukle padeti ? Manau vistiek baldininkai daro dazniausiai paga kazkoki standarta.

Labai tiesiogiai suprantat, juk ne prie vaikų praustuvą derinsit, o prie savęs ir vyro. O jau čia galima bendrą kompromisą rasti, kas abiems patogu. Į standartus tikrai siūlau nežiūrėti, jie svarbūs vamzdžių išvedimams visokiems, diametrams ir pan dalykams, o kabinti galima individualiai. Baldininkai vėlgi, gamina individualiai, kaip kam reikia, o ne pagal kokį štampą. Kabinti siūlyčiau ne žemiau 80-82 cm aukštyje, bet dar pasižiūrėkit vizualiai prieš kabindami.

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2017 09 )
Kabinti siūlyčiau ne žemiau 80-82 cm aukštyje, bet dar pasižiūrėkit vizualiai prieš kabindami.</p>

Man vat ir reikia kazkokiu mazdaug skaiciu. O tada ziuresim . Nes visiskai neisivaizduoju kokiam auksti.
As maza 164cm , o vyras visur prieis biggrin.gif 190cm. Tai kaip ir minejot paskui ieskosim kompromiso.
Nes galvoju skalbimo masina kist po bendru stalvirsiu, bet galvoju ar man jau bus patogi kriaukle.
Atsakyti

Man vat ir reikia kazkokiu mazdaug skaiciu. O tada ziuresim . Nes visiskai neisivaizduoju kokiam auksti.
As maza 164cm , o vyras visur prieis biggrin.gif190cm. Tai kaip ir minejot paskui ieskosim kompromiso.
Nes galvoju skalbimo masina kist po bendru stalvirsiu, bet galvoju ar man jau bus patogi kriaukle.

Jeigu skalbyklę dar tik ruošiatės pirkti, pasidomėtkit, ar galima nuimti viršutinį dangtį ir taip pakišti, nes gali būti per aukštai. Arba dėti į baldus įmontuojamą skalbyklę, taip būtų galima paslėpti už durelių.

Atsakyti