Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(andrearoma @ 2011 01 14, 16:58)
( aš taip pat viltis viltis buvau sudėjus , kad  taip neatkrisim po 2 mėn . barsuko taukų naudojimo ) Žodžiu, barsukas barsuku , bet nuo plaučių uždegimo jis nei apsaugojo nei pagydė.

nono.gif Barsuko taukus reikia visą šaltąjį sezoną gerti, o ne 2 mėn. pagėrus tikėtis stebuklų. Mūsų šeima vien barsuko taukų dėka pernai nė karto nesirgo, vaikai lankė darželį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dragostėja @ 2011 01 30, 00:55)
nono.gif Barsuko taukus reikia visą šaltąjį sezoną gerti, o ne 2 mėn. pagėrus tikėtis stebuklų. Mūsų šeima vien barsuko taukų dėka pernai nė karto nesirgo, vaikai lankė darželį mirksiukas.gif

gerai , kai tėvelis medžiotojas , prigaudo barsukų , bepigu rašyti apie jų naudą... labai džiaugiuosi , kad jie Jums padeda ir nesergat visai !!!!!!! mes dar paieškose natūralaus ir efektingo gydymo , o ir organizmo stiprinimo .
Atsakyti
Mes geriam santegros firmos gemalon kapsules imuninei sistemai stiprinti,ir sergam tikrai maziau,arba persergam lengvesne forma,tinka jos tiek vaikams,tiek suaugusiems thumbup.gif
Atsakyti
Ar teko vartoti ką nors iš Medicata bičių produktų?Kokie atsiliepimai?
http://www.medicata....php?1392699880#
Atsakyti
Labutis.

Mano mazoji pradejo lankyti darzeli nuo 3-ju metuku. Na, prasidejo musu vargeliai - ligos, ligeles. Pastoviai sloga ir gerkle. Nenoriu issiplesti, tad jei trumpai- adenoidai isoperuoti, angina taip pat. Rezultatas tas, jog pulingos anginos neturime, bet su gerklyte nuolatos vargstam. Nesergam tik vasara, o siaip intervalai tokie: paeidavo i darzeli 2 savaites, tuomet 3 savaites namie (sloga, gerkle raudona, skauda ir t.t.). Nuo rugsejo jau pradejom eiti i mokykla. Paejo menesiuka ir vel ta pati dainele - skauda gerkle, sloguoja...Nors temperaturos neturim. Siandien po savaites ligos isleidau i mokykla, bet su didele baime... g.gif . Tad, sergame nuolat jau ketvirti metai. Kiekviena ziema vaziuojam i kalnus slidineti - sveika kaip ridikas. Valgom ledus ir t.t. Siaip, gerem ir citrosept, ir immunital, ir ko tik negerem..
Mamytes, patarkit, gal ka gudresnio zinot. As jau prarandu vilti, kad kada nors tas ligas "isaugsim"... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kipshiuke @ 2011 10 17, 07:46)
Labutis.

Mano mazoji pradejo lankyti darzeli nuo 3-ju metuku. Na, prasidejo musu vargeliai - ligos, ligeles. Pastoviai sloga ir gerkle. Nenoriu issiplesti, tad jei trumpai- adenoidai isoperuoti, angina taip pat. Rezultatas tas, jog pulingos anginos neturime, bet su gerklyte nuolatos vargstam. Nesergam tik vasara, o siaip intervalai tokie: paeidavo i darzeli 2 savaites, tuomet 3 savaites namie (sloga, gerkle raudona, skauda ir t.t.). Nuo rugsejo jau pradejom eiti i mokykla. Paejo menesiuka ir vel ta pati dainele - skauda gerkle, sloguoja...Nors temperaturos neturim. Siandien po savaites ligos isleidau i mokykla, bet su didele baime... g.gif . Tad, sergame nuolat jau ketvirti metai. Kiekviena ziema vaziuojam i kalnus slidineti - sveika kaip ridikas. Valgom ledus ir t.t. Siaip, gerem ir citrosept, ir immunital, ir ko tik negerem..
Mamytes, patarkit, gal ka gudresnio zinot. As jau prarandu vilti, kad kada nors tas ligas "isaugsim"... verysad.gif

Išsitirkit, gal kokia alergija yra, gal astma g.gif Mano mergaitė irgi taip pačiai sirgo, ir dabar dar serga. Pradėjo lankyti baseiną, truputį rečiau gal suserga.
Atsakyti
Labas, Mamytės smile.gif
Norėčiau Jūsų paklausti, gal kuri atsimenat kaip tiksliai vadinasi Wiledos firmos tepaliukas nosytei nuo slogos(tepti nosies gleivinę).Kažkur buvau užsirašius, bet...
AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(Ingrida75 @ 2011 10 19, 10:00)
Labas, Mamytės smile.gif
Norėčiau Jūsų paklausti, gal kuri atsimenat kaip tiksliai vadinasi Wiledos firmos tepaliukas nosytei nuo slogos(tepti nosies gleivinę).Kažkur buvau užsirašius, bet...
AČIŪ.

Aš patepu prieš išeinant į lauką abiems vaikučiams nosytę arbatmedžio aliejumi. Parėję iš lauko pasipurškiame į nosį jūros vandens. smile.gif
Atsakyti
Norėčiau pasigirti nors gal ir nelabai į temą, nes apie vaistus kalbama, bet.., kad mes kol kas nesergami gerdami Kardicepsą, nes du metai kai einame i daržą buvo košmariški, savaite einam -dvi ar daugiau sergame ir ta žinot dažniausiai sloga tiršta, aišku to pasekmė buvo, kad beveik priėjome prie sinusito, žodžiu buvo daug antibijotikų vaistų, bet dabar jau pora mėnesių geriant -NESERGAM thumbup.gif aišku barbenu į medį, bet neturime net menkiausios slogos, kai visi grupėje beveik kosėjantis ir sloguojantys sad.gif Pirkom iš Čia ir gavome tikslius nurodymus kaip rekomenduojama gerti. Džiaugiuosi, kad nebesu pastovus klientas vaistinėje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TejaTeja @ 2011 10 20, 11:53)
Norėčiau pasigirti nors gal ir nelabai į temą, nes apie vaistus kalbama, bet.., kad mes kol kas nesergami gerdami Kardicepsą, nes du metai kai einame i daržą buvo košmariški, savaite einam -dvi ar daugiau sergame ir ta žinot dažniausiai sloga tiršta, aišku to pasekmė buvo, kad beveik priėjome prie sinusito, žodžiu buvo daug antibijotikų vaistų, bet dabar jau pora mėnesių geriant -NESERGAM  thumbup.gif  aišku barbenu į medį, bet neturime net menkiausios slogos, kai visi grupėje beveik kosėjantis ir sloguojantys sad.gif Pirkom iš Čia ir gavome tikslius nurodymus kaip rekomenduojama gerti.  Džiaugiuosi, kad nebesu pastovus klientas vaistinėje  thumbup.gif


Čia matyt tikrai kaip kam... Giminėje kelis vaikus girdė, tai jokio efekto...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti