Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės

SOS Gal žinote kokį šaldytuvų meistrą??????????????????????? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2013 07 04, 10:59)
Pakartosiu prašymą - gal kas galite padovanot ryžių grybo?????????????????
Paimsiu iš bet kurios Utenos rajono vietos.


kas tas ryziu grybas? pirma karta girdziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lashas26 @ 2013 07 08, 22:40)
kas tas ryziu grybas? pirma karta girdziu  blush2.gif

Mes turim pieno gryba, uzsaldyta, kad stovetu. Tai tokia idomi kultura. Anksciau turejom ryziu gryba, labai vaikas megdavo gerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 08 liepos 2013 - 22:26
sveikos, [COLOR=purple] gal zinot kokia moteriske kuri galetu rytais vaika i darzeli nuvesti, aisku sumokeciau 4u.gif
Atsakyti
Gal kam Utenoje reikia laisvai vaikstanciu bei naturaliai laikomu vistu kiausiniu is musu ukio ? Cia dar nesiuliau niekam. Utenoje kaina 5 lt / 10 kiausiniu,(tokia pati, kaip pasiimant is ukio) kai vaziuojame apsipirkti ten ir specialiai nevezame. Rodos vyras zada rytoj vaziuoti. O siaip aplankome si miesta viena - du kartus savaiteje. Kiausiniai geri, tarp ju kartais pasitaiko dvitryniu wink.gif
Musu ukio blogas:
http://avysircesnaka....com/index.html
facebookas:
https://www.facebook...etarnauk?ref=hl
Atsakyti
rytoj, sestadieni 13d, vaziuoju i rumsiskes, gal kas noretu prisijungti? planuoju isvaziuot is utenos apie 9val.
Renginys
jau nebeprisijungsiu prie sm, tai jeigu kam aktualu mano tel: pradzia kaip visu tada nulis nulis 36681
Atsakyti
sveikutes, kur jus perkate sauskelnes? ar perkat atvestines is zmoniu, gal turite kontaktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2013 07 13, 14:08)
sveikutes, kur jus perkate sauskelnes? ar perkat atvestines is zmoniu, gal turite kontaktus 4u.gif

Utenoje yra kazkoks urmo prekybos centras, nebepamenu tik pavadinimo, kur mes pirkdavom sauskelnes. Bet atsimenu, kad ten būdavo labai eilės didelės, tai dažniausiai ir nelaukdavome. Gal prisiminsiu jo pavadinimą. Dar galite bandyti pirkti iš assorti.lt (mes kai vilniečiai buvę, ta parduotuvė buvo šalia namų, pirkdavom ten, tikrai pigiau daug nei kitur būdavo, didelis kainos skirtumas, bet galima iš ten internetu užsakyti)Arba Norfoje.


Sukūriau temą skelbimų skyrelyje "kita", skirtą bendrai parduoti, pirkti Utenoje. Kur galima parduoti įvairius savo daiktus, ir kita. Nes panaši tema yra vaikų skyrelyje, tai moderatorė trindavo viską, jei ne apie vaikus įdėdavai. Kviečiu į ją rašyti, jei turite ką parduoti, mainyti, dovanoti:
http://www.supermama...;#entry63260511
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 15 liepos 2013 - 18:13
Sese pirkdavo turguje pas viena moteriske ten kiek zinau norvegiskos.Dar klausinejo kas galetu kurie vazineja norgen jai atvezti arba pripirkti,ji jau pati atvaziuotu pasiimti.
O siaip veza is UK naujoj vaiku parduotuvej Kudirkos 33
Atsakyti
sveikos mamytes....
as sauskelnes pirkdavau vilniu is vienos mamytes ji atvezdavo is anglijos....kai vaziuodavom tai urmu uzsipirkdavau....nes maza visom kitom sauskelnem buvo alergiska...,tai dejau daugkartinesir tas angliskas vienkartines....bet isaugom.tada pirkau kelis pakis turguj, bet labai nusivylau...ten politika idomi labai...nusipirkau viena diena uz 28,kita kita karta jau jau 30 paskutini karta jau 32....taigi nusprendziau,kad parduotuvej kaina kas pora nekyla, bet mums jau sauskelniu nebereikia.....
Atsakyti
Oj kokia saunuole mergaite, kad jau nebereikia sauskelniu, nors mano vaikas irgi panasaus amziaus "mete" jas. Tiesa, dar dedavau i darzeliuka ar miesta kur sauskelnes-kelnaites del viso pikto, bet retai jau "nelaimes" budavo.
Tikiuosi, kad ir mano mazoji taip bus. Bet lelia, tai mergaite-uaraganas kaip as sakau:) Visokiu jau fintu spejo prikrest. Ropoja-sliauzia po visus namus, nespeju pamatyt. Anadien, kol nuejau i wc, tai isrove gele, ir nagrineja sau ja atsivertus ant nugaros. Baimes ivare, gerai, kad nespejo zemiu kokiu uzvalgyt. O dabar baisiausiai nori ant zemes ropinet ir sedasi, pasedi, susiubuoja ir bum ant nugaros, galvele uzsigauna, kiba pagalve priristi:)
Va taip mes linksmai ir gyvenam.
Turbut visos verdat, marinuojat, ziemai atsargas kaupiat?
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2013 07 18, 21:43)
Oj kokia saunuole mergaite, kad jau nebereikia sauskelniu, nors mano vaikas irgi panasaus amziaus "mete" jas. Tiesa, dar dedavau i darzeliuka ar miesta kur sauskelnes-kelnaites del viso pikto, bet retai jau "nelaimes" budavo.
Tikiuosi, kad ir mano mazoji taip bus. Bet lelia, tai mergaite-uaraganas kaip as sakau:) Visokiu jau fintu spejo prikrest. Ropoja-sliauzia po visus namus, nespeju pamatyt. Anadien, kol nuejau i wc, tai isrove gele, ir nagrineja sau ja atsivertus ant nugaros. Baimes ivare, gerai, kad nespejo zemiu kokiu uzvalgyt. O dabar baisiausiai nori ant zemes ropinet ir sedasi, pasedi, susiubuoja ir bum ant nugaros, galvele uzsigauna, kiba pagalve priristi:)
Va taip mes linksmai ir gyvenam.
Turbut visos verdat, marinuojat, ziemai atsargas kaupiat?

as turiu salma galvos apsaugai...nes mano turbut baisiau uz uragana... :-) oi, kiek ji yra pridirbus kol as tualete buvau net neminesiu daug kam plaukai atsistotu ant nugaros....bet su puoduku jai viskas aisku kol kas nebent....i ilgas keliones,kurios trunka ilgiau nei dvi-trys valandas dedu daugkartinius,nes man paciai jau tiek laiko issedeti sunku....tai mano mazoji pasipraso tam,kad atsibosta sedet ir nori palakstyti...o tada pagauk,kad geras...tai tokiu atveju gelbsti daugkartines....
as tai megstu marinuoti, konservuoti...man tas dalykas patinka....
Atsakyti