Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

Sveikos, damos 4u.gif

Ačiū už temą, Brashkiene. Fainas koliažas thumbup.gif

Paskaitinėju vis, bet apie vaikus kalbat, neturiu ką pasakyti ta tema..
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 11:45)

Madam jau antra diena temperatūrinė. Spėju, dantukas krūminis, nes visas ištinęs, mėlynas. Man jau panikuot ar tai normalu? Vienas priekinis irgi pamėlęs buvo iki išlindimo.

Dalyt, o man patinka tokios skolos- maistinės- gėriminės smile.gif Svarbu, atiduot malonu 


nežinau, kiek tas pamėlę g.gif kad ištinę buvo tai tikrai ir patamsėjus dantena


apsieisiu, dar kuba libre neragautas smile.gif

QUOTE(miau @ 2014 08 29, 11:48)
Sveikos, damos  4u.gif

Ačiū už temą, Brashkiene. Fainas koliažas  thumbup.gif

Paskaitinėju vis, bet apie vaikus kalbat, neturiu ką pasakyti ta tema..


Labukas

O man tik dabar dėmesį patrauke pavadinimas - Elitinės
hihihi.gif žinai, kaip kas biggrin.gif

dar mes kalbėjom apie moliugus, vyrus, ir kuo pakeisti blenderį biggrin.gif
kaip tau sekas?
Atsakyti
Miau, mes apie daržus dar šnekėjom, maistą ir daug visokio smile.gif tai kad nesidrovėk plepėti biggrin.gif

Dalyte, na patamsėjus. Gal pamėlus perskambiai parašiau smile.gif
Na, kolkas nekipišuosiu tada.

Kažkurioj temoj buvom su perlų karoliais, dabar elitinės, tai kitoj temoj visai neprieinamos dievybės būsim biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir apie daržus nieko negaliu pasakyti. Niekas pas mane neauga. Kiek pasėjau, tai čiut išlindo ir stovi vietoj. Moliūgai indeliuose sudygo, persodinau į gruntą, tai jie vietoj, nei per milimetrą nepaaugo doh.gif Pas mane net krapai neauga, žodžiu, nedaržininkė aš blush2.gif

Moliūgus tai mėgstu, kažin, iš kur jų šiemet gauti. Nes ir pas mamą neužaugo. Tai va smile.gif

Ai, tiesa, mano darže saulėgrąžos auga. Bet aš jų nevalgysiu, čia dėl grožio biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(miau @ 2014 08 29, 13:23)
Tai ir apie daržus nieko negaliu pasakyti. Niekas pas mane neauga. Kiek pasėjau, tai čiut išlindo ir stovi vietoj. Moliūgai indeliuose sudygo, persodinau į gruntą, tai jie vietoj, nei per milimetrą nepaaugo  doh.gif  Pas mane net krapai neauga, žodžiu, nedaržininkė aš  blush2.gif

Moliūgus tai mėgstu, kažin, iš kur jų šiemet gauti. Nes ir pas mamą neužaugo. Tai va smile.gif

Ai, tiesa, mano darže saulėgrąžos auga. Bet aš jų nevalgysiu, čia dėl grožio  biggrin.gif


bet tai moliūgai tikrai nereiklus, aš jų nedaiginų indeliuose, gale lauko, kur kampas turščias prikišų sėklų ir gerai

su krapais ir man šiemet nelabai, peraugo, nespėjau nupjauti, pasodinau į šiltnamį, gal spės išdkti

pas mus kaime tai cukinijų nėra, bet moliugų yra, apžiūrėsiu darže.
o kaip tu juos žiemai paruoši? aš tai dali užšaldžiau, bet neturiu tiek vieto, o perpjauni ir sunaudot reikia

man irgi labai gražu saulėgražos smile.gif

gal kuri mokat lazaniją kepti? Braške? aš kada bandžiau ir patyriau visišką fiasko, taip pat buvo su tiramisu
Atsakyti
Miau, pas mane šiemet tik kalendra teikėsi užaugti šiltamyj, o visa, kas lauke- neišdygo, anei krapai, nei petruška, tai aš kitamet atskirai sodinsiu, šalia daržo, geros žemės nusipirkus.
Papildyta:
Dalyt, esu kepus lazaniją ir iš pirktinių lakštų, ir iš namie darytų. Nu ką aš žinau, nemėgstu jos ir tiek. Dariau iš internete rasto kažkokio recepto, tai pasidalint nelabai turiu kuo.
Papildyta:
Kažkur mačiau receptą, moliūgai su ananasų sultimis konservuojami. Rašo, kad primena konservuotus ananasus.
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 12:45)
Kažkur mačiau receptą, moliūgai su ananasų sultimis konservuojami. Rašo, kad primena konservuotus ananasus.

Aš cukiniją pernai taip konservavau, visai nieko, tik vaikams nepatiko biggrin.gif

Moliūgų šiemet neturiu, bet cukinijų tai sočiai, reiks pamarinuot gal g.gif Bet taip tingiu ir nemėgstu šio darbo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kajune: 29 rugpjūčio 2014 - 13:39
Daržovių mišrainė.
1,5 kg.cukinijos,1kg. paprikos, 500gr. morkų,1gal,. česnako, 200gr. aliejaus, 200gr.cukraus, 1v. š. druskos, 500gr. pomidorų padažo,100gr. acto ( gale). kubeliais supjaustyti cukinija, morkas, papriką, sudėti viską į puodą. Supilti aliejų, cukrų, druską, pomidorų padažą ir virti 30min. Po to supilti actą užvirinti, sudėti pjaustytus česnakus ir išjungti. Dėti į stiklainius ir užsukti.
Superinė mišrainė. Tikrai rekomenduoju. Aš dar svogūnų dadedu, nes mėgstam.
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 13:43)
Superinė mišrainė. Tikrai rekomenduoju. Aš dar svogūnų dadedu, nes mėgstam.

Žinau biggrin.gif Taip per kelias žiemas atsivalgėm, kad paskutinę, beveik neliestos visos stovi, poilsis dabar nuo sitos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kajune: 29 rugpjūčio 2014 - 14:04
QUOTE(Kajune @ 2014 08 29, 14:37)
Bet taip tingiu ir nemėgstu šio darbo...  doh.gif


aš tai visai šiemet leidau sau atsipalaiduoti, nenoriu- nereikia ir kankintis. buvo metas, kaip man buvo malonu, smagu statyti, bet šiemet rankos nekylo. koks ten būtu skonis be meilės? (kaip gerai pasiteisinau - be meilės)
taip kaip usukta darbas-puodai, tai kad laisvalaikį tikrai noriu praleisti kitaip, nei didindama konservų atsargas

mano Domas tai mėgsta konservuota žuvi iš skardiniu, nes jaučiasi beveik kareivis biggrin.gif šia savaitė ėjo laidų ciklas "ginklo brolis' tai visas reikėjo žiūrėt iki galo nuo iki, kaip jis tuo serga

QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 14:43)
Daržovių mišrainė.
1,5 kg.cukinijos,1kg. paprikos, 500gr. morkų,1gal,. česnako, 200gr. aliejaus, 200gr.cukraus, 1v. š. druskos, 500gr. pomidorų padažo,100gr. acto ( gale).  kubeliais supjaustyti cukinija, morkas, papriką, sudėti viską į puodą. Supilti aliejų, cukrų, druską, pomidorų padažą ir virti 30min. Po to supilti actą užvirinti, sudėti pjaustytus česnakus ir išjungti. Dėti į stiklainius ir užsukti.
Superinė mišrainė. Tikrai rekomenduoju. Aš dar svogūnų dadedu, nes mėgstam.


o pas mus tokių nelabai valgo, na jai kas duoda (man patinka kai duoda gribų su kopustais) tai paragaujam, pažiūrinėjam, bet šiaip kai daug ingridientų pas mus nei vaikai neimes valgom. kažkas man buvo dave salotų, stovėjo šaldytuve ir nesinorėjo jų vagyt, bet draugė atvarė, kaip pamatė, kaip sušveitė visus likučius biggrin.gif
mes labai mėgstam marinuotus burokėlius, bet pernai nepavyko pastatyti , tai šiemet turbūt negaišių laiko,kad nebūtu darbas dėl darbo doh.gif nu ne karve kainuoja, o dar mūsų megstamiausi optima linija, tai visai smagu

Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2014 08 29, 15:03)
Žinau biggrin.gif Taip per kelias žiemas atsivalgėm, kad paskutinę, beveik neliestos visos stovi, poilsis dabar nuo sitos biggrin.gif

Gal dar kokių panašių turi? Man tai šios atradimas toks šiųmetis buvo smile.gif mes labai tokias mėgstam smile.gif mb savo suvalgo, tada mano tėvų ir kas koti duoda biggrin.gif
Atsakyti
Braškiene, labai graži nauja temukė 4u.gif

QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 08 29, 14:43)
Daržovių mišrainė.
...
Superinė mišrainė. Tikrai rekomenduoju. Aš dar svogūnų dadedu, nes mėgstam.


Ši irgi mūsų mėgstama, tai aš kartais visai paprastai darau, t.y. nededu morkų ir svogūnų, kitąsyk, ir to, ir to. Bet visumoj labai skanu mums ir prie makaronų gerai sueina ir tą pačią lazaniją kai darau, tai labai gerai gaunasi, ant faršo, kai nebereikia jokių daržovių atskirai ruošt thumbup.gif
Šiemet daug pomidorų turėjom, tai pomidorų padažą dariau, ten iš viso tik pomidorai ir svogūnai į sudėtį įeina, tik kad virti reikia 2-4 val., priklausomai nuo pomidorų rūšies, bet labai skaniai gaunasi smile.gif

Mes savaitgalį krikštynose buvom, dar vieną krikštavaikį gavom wub.gif Tai grįžom pirmadienį vakare tik namo, iki šiandien tingiu ką nors namie daryti, ar čia oras toks, ar pati nežinia ko noriu blush2.gif

Atsakyti