Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 21:04)
Vonia "Vispool" Iris pirkome.
Akmens mase.
kaina apie 1700 lt


o kaina su panele priekine ir visokiais kitokiais priedukais ? bigsmile.gif kazkodel ji man pasirode mielesne nei akriline g.gif reikes dar pagalvoti kol nevelu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 06 19, 09:17)
o kaina su panele priekine ir visokiais kitokiais priedukais ?  bigsmile.gif kazkodel ji man pasirode mielesne nei akriline  g.gif reikes dar pagalvoti kol nevelu  doh.gif



na ji man kazkokia stabilesne, tvirtesne atrode. ir brangesne tik keliais simtais. ravak vonia akriline 1500 lt. atrodo. jo i kaina ir sienele ieina, o daugiau navarotu ti nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 21:04)
Vonia "Vispool" Iris pirkome.
Akmens mase.
kaina apie 1700 lt

o kaip sekasi naudotis ja? Ar patenkinti? Mes irgi tokią pirkome, tik kad dar nesinaudojame...
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 06 18, 21:06)
įdomu ar patogu taip dušai, juk prisitaško visur (nors man tai labai gražiai atrodo, bet ir darbo atkrenta, nereikia valyti kokių stiklinių ar kt. dušo durų. tongue.gif

užtai visas sienas ir grindis reik valyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2007 06 19, 11:10)
o kaip sekasi naudotis ja? Ar patenkinti? Mes irgi tokią pirkome, tik kad dar nesinaudojame...



oi mums tai liuks, dar kai esam labi dideli maudaliai, dviese issitenkam puikiausiai, be to as dabar laukiuosi nestuke.gif tai ant kampo kur sedima vieta padaryta labai patogu praustis smile.gif na bet cia besilaukianciom aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 06 19, 09:10)
nu zinok kuo toliau tuo labiau galvoju kad reikia daugiau spontanisku sprendimu daryti  bigsmile.gif  nes kuo daugiau ziurineji tuo labiau susipainioji  doh.gif  aisku plyteles dediesi zmogeli ilgesniam laikui tai ir todel pasirinkimas sunkesnis, bet del tapetu ir dazu as taip smarkiai neiimu i sirdi, juk praeis metai penki kokie, imsim ir atsinaujinsim , a ne taip bigsmile.gif  4u.gif

Tai taip user posted image. Su vonia sunkiau būtent todėl, kad ji ilgam laikui unsure.gif.
Papildyta:
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 18, 20:32)
po didziuju remontu galiu ir as ideti savo vonia.

Gražu wub.gif. Ypač dekoriukas fainas, kaip nėrinys wub.gif.
Atsakyti
palėpinio tipo vonios kambarys, tik fotkinta be blico

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(coffe @ 2007 06 19, 13:32)
palėpinio tipo vonios kambarys, tik fotkinta be blico 





Grazu wub.gif jauku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(coffe @ 2007 06 19, 13:32)
palėpinio tipo vonios kambarys, tik fotkinta be blico 

Ir čia gražu wub.gif. Nieko mandro, o gražu. Man pasirodė įdomus tamsus plintusiukas - ir atskiria sieną nuo grindų, ir praktiška, nes sienos apačioje tarpeliai greitai patamsėja nuo grindų plovimo.
Atsakyti
Coffe wub.gif
Ir tas tamsus plintusiukas liuks, o dar fainiau, kad ir vonios apdaila tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 06 19, 10:38)
oi mums tai liuks, dar kai esam labi dideli maudaliai, dviese issitenkam puikiausiai, be to as dabar laukiuosi  nestuke.gif  tai ant kampo kur sedima vieta padaryta labai patogu praustis  smile.gif na bet cia besilaukianciom aktualu smile.gif

o kokie Jūsų vonios išmatavimai? Ėmėt trumpesnę ar ilgesnę?
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2007 06 19, 20:56)
o kokie Jūsų vonios išmatavimai? Ėmėt trumpesnę ar ilgesnę?


trumpesne turbut, 154 * 95 Picola
Atsakyti