Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(cius @ 2012 04 06, 19:03)
o kur naujienas pamatyti

Cius, Gal galite savo asmenines zinues issivalyti, nes niekaip jums negaliu issiusti privacios zinutes 4u.gif labai atsiprasau visu, kad rasau cia bet tai svarbu ir negaliu susisiekti smile.gif
Atsakyti
TimeWise®” drėkinamoji jaunystę pratęsianti emulsija.
Sveikos, si produkta kada reikia naudoti : ant nuvalytos odos, ji galima naudoti vietoj kremo, ant jo galima tepti makiazo pagrinda?Taip pat is sio rinkinuko dar domina dieninis serumas arba naktinis
Kokiu eiliskumu juos naudoti neperkant visu 4 daliu?( sau galiu leisti tik du)
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2012 04 11, 11:59)
TimeWise®” drėkinamoji jaunystę pratęsianti emulsija.
Sveikos, si produkta kada reikia naudoti : ant nuvalytos odos, ji galima naudoti vietoj kremo, ant jo galima tepti makiazo pagrinda?Taip pat is sio rinkinuko dar domina dieninis serumas arba naktinis 
Kokiu eiliskumu juos naudoti neperkant visu 4 daliu?( sau galiu leisti tik du)



Naudojimo eiliškumas toks: TW pienelis 3-1 (arba gelis arba muiliukas), ryte rytinis serumas, vakare vakarinis ir jaunystę pratesianti emulsija. Po to seka makiažo pagrindas.

Jei galite sau leiusti tik du produktus iš šios sistemos, tai pradėkite nuo valomosios priemones (pienelios, gelio ar muiliuko) ir jaunyste pratesiancios emulsijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 09, 18:55)
Labai šaunu kad išbandyti galima prieš įsigyjant 4u.gif

Tai va butent, ir galima drasiai teigti, kad kates maise nenusipirksi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Saula* @ 2012 04 11, 14:11)
Jei galite sau leiusti tik du produktus iš šios sistemos, tai pradėkite nuo valomosios priemones (pienelios, gelio ar muiliuko) ir jaunyste pratesiancios emulsijos  mirksiukas.gif

Vat noriu as geli pabandyti, nes pienelis man per skystas g.gif nors odai patinka smile.gif uzbaigsiu pieneli, nusipirksiu gelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 04 11, 13:21)
Tai va butent, ir galima drasiai teigti, kad kates maise nenusipirksi  ax.gif
Papildyta:

Vat noriu as geli pabandyti, nes pienelis man per skystas  g.gif nors odai patinka  smile.gif uzbaigsiu pieneli, nusipirksiu gelio  biggrin.gif



O kokia Jūsų oda? Koks tipas? Dabar naudojate pienelį? Ką turite omenyje sakydama skystas?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2012 04 11, 14:37)
O kokia Jūsų oda?  Koks tipas?  Dabar naudojate pienelį?  Ką turite omenyje sakydama skystas?... g.gif

Mano oda misri smile.gif na, oda valydavau visad su prausikliais geliniais labiau, arba pieneliu kur be vandens... o sitas man jis nieko, tik kad kazkaip nepatogu, nelabai putoja biggrin.gif jo, dabar pieneli naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 04 11, 13:53)
Mano oda misri  smile.gif na, oda valydavau visad su prausikliais geliniais labiau, arba pieneliu kur be vandens... o sitas man jis nieko, tik kad kazkaip nepatogu, nelabai putoja  biggrin.gif jo, dabar pieneli naudoju smile.gif



Prieš naudojant gelį, būtinai pabandykit, pažiūrėkit ar ne per stiprus. Šiaip tarpinis variantas tarp gelio ir pienelio yra muiliukas, jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2012 04 11, 15:17)
Prieš naudojant gelį, būtinai pabandykit, pažiūrėkit ar ne per stiprus. Šiaip tarpinis variantas tarp gelio ir pienelio yra muiliukas, jis  thumbup.gif

Pritariu muiliukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, mano oda yra sausa ir spoguota. Naudoju http://marykay.lt/ka...ght_moisturizer jau savaitę ir kol kas rezultato nematau. Ar turėčiau dar kažką naudoti, ar tiesiog dar per trumpai naudoju? smile.gif
Atsiprašau, jei apie tai jau buvo kalbėta...
Atsakyti
QUOTE(rubiduke @ 2012 04 12, 11:09)
Sveiki, mano oda yra sausa ir spoguota. Naudoju http://marykay.lt/ka...ght_moisturizer jau savaitę ir kol kas rezultato nematau. Ar turėčiau dar kažką naudoti, ar tiesiog dar per trumpai naudoju?  smile.gif
Atsiprašau, jei apie tai jau buvo kalbėta...


Sveikute, rezultato tikrai taip greitai nepamatysi, spuoguota oda valosi ilgai, be to tai priklauso ir nuo daugelio kitų dalykų (hormonai, maistas, stresas), tačiau ši sistema padeda spuoguotai odai. Dėl papildomų priemonių, tai čia viskas priklausomai nuo to kokia odos būklė. Šiaip dar idealiausia būtų naudoti kaukę. Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 12, 13:43)
Sveikute, rezultato tikrai taip greitai nepamatysi, spuoguota oda valosi ilgai, be to tai priklauso ir nuo daugelio kitų dalykų (hormonai, maistas, stresas), tačiau ši sistema padeda spuoguotai odai. Dėl papildomų priemonių, tai čia viskas priklausomai nuo to kokia odos būklė. Šiaip dar idealiausia būtų naudoti kaukę. Sėkmės

Ačiū. O kaip dėl kaukės? Čia labai svarbu, kad ji būtų tokios pat rūšies, ar gali būti kitos firmos?
Atsakyti
QUOTE(rubiduke @ 2012 04 12, 12:49)
Ačiū. O kaip dėl kaukės? Čia labai svarbu, kad ji būtų tokios pat rūšies, ar gali būti kitos firmos?

Galetum pabandyti tos pacios firmos, nes yra prie sio rinkinuko dazniausiai skiriama 2F. kaukyte 4u.gif
Atsakyti