Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienietės mamytės 2014-2015

Uzsienietes mamytes ir nestukes

user posted image


Tu dar nevaikštai, bet tu jau atėjai
Iš meilės ir manęs – ant mano rankų
Tu dar nesiglaudi, nes nieko nebijai,
Aš tik jaučiu kvėpavimą – lyg paukščio tankų.

Tu dar juokingai mažas, bet tu tikrai esi.
Jeigu ant šieno trys šešėliai artimi, žydri ir taikūs.
Jeigu sekundės – mažojo šešėlio judesy, jos jau fiksuojamos.
Ir nebeslinks pro šalį laikas.

Tu dar neprabilai, o aš juk pirmutinė tavo atrama,
Kol kambarys dar supasi, kol grindys traška.
Aš tavo pirmas žodis – aš MAMA
Pati pradžia, ir pirmas šuolio taškas.



Musu mamytes

2014m.
Rugpjutis

Kardio 2014.08.03 berniukas Tauras 2590g., natural
Sadika 2014.08.08 mergyte Ella 3690g., natural
Tulla 2014.08.13 berniukas Aidas 3760g., natural
Skicuke 2014.08.24 mergyte Daniele 3350g., natural

Spalis

Eduke 2014.10.03 berniukas 2750g., natural
Tamsi 2014.10.16 berniukas Tautvilas 2910g., natural

Lapkritis

Uogu kava 2014.11.03 mergaite Austeja 1185g., cp
Would You 2014.11.05 berniukas Darius 4030g., natural


Gruodis

Apsimetele 2014.12.01 mergaite 3300g., natural
Maybe24 2014.12.16 berniukas 3500g., natural


2015m.

Sausis

Theta 2015.01.05 berniukas Jonukas 4370g.,natural
Mergina_ 2015.01.10 berniukas William Adam 3.75kg., cp
Sin Sin 2015.01.11 berniukas Benukas 4480g., cp

Kochanie 2015.01.19 mergaite 3250g., cp
puuupi 2015.01.30 berniukas 3700g., natural

Vasaris

brigitiki 2015.02.07 berniukas 3600 gr

user posted image

Atsakyti
aciu brigitiki!!! jungiuos 4u.gif
Atsakyti
Ir as jungiuos 4u.gif
Atsakyti
Valio, pagaliau namukus turim thumbup.gif Aciu statybininkei 4u.gif

Parejom po TA doh.gif Tik paklause kaip mes jauciames, ar vaikas sypsosi ir sekioja akim ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
atbegu ir as biggrin.gif
buvau siandien scana darytis dabar reiks laukt skambucio ir app pas savo daktare tada ziures ka daryt toliau ax.gif
Atsakyti
Skicuke, greitai viskas smile.gif

puuupi, kaip idomiai, mus 2 men isciupinejo nuo iki - sirdute, plaucius, galvyte, klubus, kiausiukus biggrin.gif ir t.t.t. 4 men, jau tik klausimyna dare... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Would you? @ 2015 03 16, 14:25)
Skicuke, greitai viskas smile.gif

puuupi, kaip idomiai, mus 2 men isciupinejo nuo iki - sirdute, plaucius, galvyte, klubus, kiausiukus biggrin.gif ir t.t.t. 4 men, jau tik klausimyna dare... g.gif


tai kad kazkoks paplaukes gydytojas buvo... toks kaip durnaropiu uzvalges doh.gif
Atsakyti
Mus irgi 2 men ciupinejo visur. Daugiau niekada niekas neciupinejo 😄

Skicuke, tai laikom kumscius, kad viskas greitai ir gerai praeitu 4u.gif

Mano vaikas susirgo. Nosis bega upeliu ir toks vargsiukas tik ant ranku buna, verkia daug. Va pamiegojom kartu, pavalge ir dar snaudzia gleby. Kad juokingiausia- vakar net laukan nebuvom iseje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulla: 16 kovo 2015 - 16:31
QUOTE(sinsin @ 2015 03 12, 12:22)
o del kondensuoto pieno ,galima butu pagalvoti biggrin.gif jei parnes daugiau ,gal apsimokes kurjeriu siusti wink.gif nemokamai gavom,tai ££ neimtumem ... Dar parnesa sirupu kur starbukcs i kava pila ,tokiu uztepeliu ant picu su paprika ir pomidorais ,dzemo ,custardo ir dar belenkokio gerio  bigsmile.gif

nu super,kiek gerybiu parnesa bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 03 12, 15:47)
Pas save priimciau tik tevus ir tai bandyciau kuo greiciau parupint kazkoki atskira gyvenama plota. Kad ir uz sienos, bet kad butu atskiras butas  cool.gif Nes kad ir kaip pasiilgstu mamos, bet po kokios savaites buvimo kartu pradeda list visokie smulkus nesutarimai  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(puuupi @ 2015 03 16, 09:03)
Tulla, gauna jis smulkiu, kai musu piniginese netelpa, bet jis daznaiusiai i taupykle deda. Turi pinigine, tai ten keliauja pinigeliai, kuriuos seneliai duoda. Tada jau keliaujam parduotuven kartu kazka rinktis. Mokinu dabar,kad jei neranda to,kas patinka, tai nebutina pirkt bile ko, galima kitur nueit paieskot. Nes anksciau tai jam truks plys reikedavo kazk apirkt, kitaip asaru pakalnes. O po to nelabai ir zaisdavo su tokiu zaislu  biggrin.gif

va su maniske tas pats vyksta,butinai reikia kazka nusipirkti is pacios pirmos pardes,nors ten ir nebuna jai reikiamo daikto doh.gif reikes irgi mokinti,taip kaip tu mokini 4u.gif

Laba diena 4u.gif
Visa praeita savaite prasirgau,tempe virs 39 laikesi,akys istinusios ir raudonos buvo,norejosi tik lovoj gulet doh.gif
Tuoj begsiu dukrytes parsivesti,net nepajauciau kaip tos 3 valandos prabego biggrin.gif

Atsakyti
Aciu uz namucius 4u.gif parsiritinom is miesto tai noriu tik gulet ir nejudet. O reik smutkes pafotkint doh.gif

Tulla mes irgi su biskiu slogos jungiames i kompanija doh.gif naktis be miego visai, nosi trina ir zirzia...
Atsakyti
nu jau mazas sian klykia tai doh.gif galva plysta,, nugara subinej doh.gif

ir svarbiausia neima (.), 3 val jau nevalges (kai valgo kas valanda) unsure.gif tempos nera, siaip biski pazaidzia, sesei net sypsojos, nesuprantu, kas jam daros unsure.gif
Atsakyti
Tulla, Balta moteris, sveikatos maziukams 4u.gif 4u.gif

Maudau dukryte,paskui reikes klecka ismaudyt ir i lovas smile.gif
Rytoj Patriko diena,visi iseiginiausim,o po pietu eisim i miestelio parada thumbup.gif kad tik oras geras butu smile.gif
Atsakyti