Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienietės mamytės 2014-2015

Brigitiki uz nauja tema 4u.gif

Ir po balioneli kam jo reikia 4u.gif viena ir sau pasiimsiu .nes vakar gavom skiepus ,mazius labai neramus buvo as beveik nemiegojau ,nakti sudaviau zvakute ,buvo nurimes gal porai valandu,bet tada kelesi valgyti ... O siandien dar pzistama prasosi i svecius,nes kaimynkai vezima atveza it siaip mieste reikalu turiu,kuriu negaliu atidelioti ... Galvoju kaip cia dabar su vaisem elgtis ... Uzteks tik pyrago? Galvoju gal kokiu ale kibinu prikepti is shortcut pastry ,nes vyras bus po darbo ir atvaziuos jie su lauktuvem Benukui ... g.gif
Atsakyti
o kam cia tiek vaisiu? g.gif mano paprastai sausainiais arba pyragu kokiu baigiasi, ir per akis to smile.gif

Kaip sveikatos Tulla,Balta moterie?

Maniskis prastai miegojo, nuo (.) nebuvo nulipes, skauda sian viska biggrin.gif

Vaziuosim i miesta pasitrint...kavos isgert, per pardes pasitrainiot...reik lyst is namu, nes stogas ir taip vaziuoja...

sian primigtynai siuliau MB ji i darba pasiimt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nuo 12 val miegojo su mumis lovoj ir beveik prakabejo (.) sunkiai kvepavo. Ir dabar zirzalas didelis. As irgi esu siuliusi mb i darba pasiimti sunu lotuliukas.gif neeme zaraza biggrin.gif

Kai drauges ateina, tai pietu nedarau- pyragas ir sausainiai su kava. Nebent drauge labai gera ir ne val uzsuko. Tada abi pasidarom pietus

Atsakyti
Sveikos mamos...
Jungiuosi i grupe kuriu vaikai naktim neleidzia pamiegot unsure.gif
Nezinau kas pasidare bet jau antra naktis ji kas dvi valandas pribunda o paskui dar miegot eit nenori doh.gif blink.gif
Atsakyti
Labas rytas. Kas ten balionus dalina, imu biggrin.gif pusėtina naktis tik dukart pabudo, nusiurbiau nosį ir toliau parpė prie (.). Bet aš jau nedurna iš vakaro nusnūdau šalia thumbup.gif kaip kiti ligoniukai?

Dabar sugalvojau kad sloga su viršutiniais dantim sutapo g.gif greičiau išdygtų doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Visiems ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikit greiciau smile.gif
Mano visa seimyna miega,kleckas ir tas miega,kur visada tokiu laiku budraudavo g.gif
As galvoju ka cia man nuveikus g.gif eisiu gal I receptu blogus palandziot,nes nebesugalvoju ka gamint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skicuke @ 2015 03 17, 10:56)
Sveikos mamos...
Jungiuosi i grupe kuriu vaikai naktim neleidzia pamiegot unsure.gif
Nezinau kas pasidare bet jau antra naktis ji kas dvi valandas pribunda o paskui dar miegot eit nenori doh.gif  blink.gif

Pas mus praeita naktis tokia buvo. Pabunda, dainuoja, kojom bumpsi ir pati iš savęs juokiasi. 1 val nakties, 3, 4 ir 5. O kadangi tamsu ir apsimetu kad miegu tai sugnybia nosį arba už plaukų tempia-maždaug motin nemiegok lotuliukas.gif doh.gif šiąnakt jau zirzeno bet nosiukę nusiurbiau tai visai neblogai. Košės pavalgė pienuko pasiurbė ir apsimeta kad miega. Aš apsimetu kad tikiu kad ji miega cool.gif

Pietūs pusiau paruošti pusrytukai sulapnoti. Drybsau ir noriu megzt bet žinau tik pasiimsiu virbalus ir madam būtinai prabus.
Atsakyti
QUOTE(Would you? @ 2015 03 17, 10:29)
o kam cia tiek vaisiu?  g.gif  mano paprastai sausainiais arba pyragu kokiu baigiasi, ir per akis to smile.gif

Kaip sveikatos Tulla,Balta moterie?

Maniskis prastai miegojo, nuo (.) nebuvo nulipes, skauda sian viska biggrin.gif

Vaziuosim i miesta pasitrint...kavos isgert, per pardes pasitrainiot...reik lyst is namu, nes stogas ir taip vaziuoja...

sian primigtynai siuliau MB ji i darba pasiimt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Nu tai as galvoju ... Mes pas juos kai buvom ,tai stalas nukrautas buvo gerybem is lietuvos smile.gif bet pas juos tik ka tevai sveciavosi tai todel biggrin.gif o vyras bus po darbo ... Tuos ale kibinus gi lengva iskepti smile.gif)) negaminsiu as ten karstu pietu ...

Prisirinkau next krepseli uz 107£ doh.gif dvejas striukes , 3 tapkes skirtingu dydziu po 5£ ,keleta bliusku ,2 silti megztukai kitai ziemai,komplekta is kepures saliko ir pirstiniu ,dukrai kedus ir dzemperi ... Eisiu dabar miestan pinigu i kortele isideti smile.gif
Atsakyti
sinsin, nu nieko sau-cia ispardavimas vadinasi?

Balta moterie, jau kaip as noriu megzti... bet tik paimu virbalus i rankas-prabunda doh.gif tai dabar miega, o as sportuoju. turiu savo 30 dienu issuki ir bandysiu formas atgauti smile.gif
va kaip tik rasau situs zodziu ir prabudo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Retas as svecias sm :ax:reikia pasitaisyti mirksiukas.gif
Nu va katik mes is gp. Gavom skiepu. Sinsin kokias tu zvakutes naudojai? mums israse paracetamol doh.gif nu kaip visada smile.gif sake musu panele jau greit dantuku tures smile.gif ot kokia as bloga mama net nepastebejau kad kalasi blush2.gif musu panele gan rami, nakti keliasi tik viena karta ir poto ryte 6-7h tai paiilsiu. Tik va dienom turi butinai ant ranku uzmigti, o kai uzmiega nori ir miegoti toliau, jei tik kur padedu tuoj akys stacios doh.gif ot pripratinau doh.gif

Mamukai kokius tepaliukus naudojat dantukam? Koki geriau nusipirkt g.gif

Beje visiems sergantiems po 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kochanie @ 2015 03 17, 13:22)
Sveikutes  4u.gif
Retas as svecias sm  :ax:reikia pasitaisyti  mirksiukas.gif
Nu va katik mes is gp. Gavom skiepu. Sinsin kokias tu zvakutes naudojai?  mums israse paracetamol  doh.gif  nu kaip visada  smile.gif  sake musu panele jau greit dantuku tures  smile.gif  ot kokia as bloga mama net nepastebejau kad kalasi 


As zvakuciu neturiu, tad jei neramus bus ar kils temperatura, teks paracetamoli valgyt cool.gif

Bet tai kaip anksti jau dantukai rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2015 03 17, 15:29)
As zvakuciu neturiu, tad jei neramus bus ar kils temperatura, teks paracetamoli valgyt  cool.gif

Bet tai kaip anksti jau dantukai  rolleyes.gif

As turiu bet galvoju ar naudoti juos dabar ar geriau jei bus nerami g.gif

ir as nustebau, nu nerami buna kartais bet nesove net mintis patikrinti dantu, nes juk nei 2 menesiu dar nera... Tai kai patikrino sako va ziurek tuoj turesit tai man buvo sokas blink.gif biggrin.gif nors mano sunui pirmasis dantis isdygo 3 menesiu.
Atsakyti