Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienietės mamytės 2014-2015

Sveikos smile.gif Senai pas jus buvau.. matau kazkam sveikatos reikia 4u.gif

O mes gerai, augam stiprejam ir tiek smile.gif
Atsakyti
Would you, zinok maniskis irgi buna panasiai prabudineja. Jeigu ka nors nuzudyciau- tureciau pateisinama priezasti.
Buvo draugai atvaziave. Tai pavalgem pietus skaniai, pasibendravom. Ji kaip tik nescia 8 sav ir jai labai bloga. Kaip gerai, kad praejo tie negalavimai. Uztat dabar kiti biggrin.gif
Ryt ateis kirpeja pas mane- busiu grazi gal
Atsakyti
Kochanie, vajej, tikiu,kad issigandai blink.gif

Mergina, uzsuk dazniau wink.gif

tai as ir nemiegu biggrin.gif...tai sianakt dar gi nieko buvo, net suskaiciuot sugebejau biggrin.gif nes MB apacioj miegojo, tai as tarp maitinimu atsitraukdavau nuo jo...o kai miegam tryse, tai dazniausiai (.) is burnos isvis nepaleidzia...vienintele "paguoda", kad pavalgo jis greit - max 5min jam reik, greiciau pageria, nei valgo...

juokas juokais, koma jau senai man... doh.gif ir kaip matau, jei seksis, kaip Tullai, pagerejimo greit nebus...na as tik maitint planuoju nustot jau po kokio menesio... blush2.gif

beje, del miego, tai as pati tuo niekad nepatikeciau, bet priprantama prie max 2-3val per para...nes nera kitos iseities...bet faktas, kad organizma tai veikia ziauriai - imunitetas susilpnejes, migrena nuolatine, smegenys neveikia visiskai - be galo daug ka pamirstu, kas man labai nebudinga...ir emociskai sunku - ir verkiu daznai, ir seimyna kencia nuo pykcio...





Atsakyti
QUOTE(Would you? @ 2015 03 28, 21:50)
Mergina, uzsuk dazniau wink.gif

tai as ir nemiegu biggrin.gif...tai sianakt dar gi nieko buvo, net suskaiciuot sugebejau biggrin.gif nes MB apacioj miegojo, tai as tarp maitinimu atsitraukdavau nuo jo...o kai miegam tryse, tai dazniausiai (.) is burnos isvis nepaleidzia...vienintele "paguoda", kad pavalgo jis greit - max 5min jam reik, greiciau pageria, nei valgo...

juokas juokais, koma jau senai man... doh.gif  ir kaip matau, jei seksis, kaip Tullai, pagerejimo greit nebus...na as tik maitint planuoju nustot jau po kokio menesio... blush2.gif

beje, del miego, tai as pati tuo niekad nepatikeciau, bet priprantama prie max 2-3val per para...nes nera kitos iseities...bet faktas, kad organizma tai veikia ziauriai - imunitetas susilpnejes, migrena nuolatine, smegenys neveikia visiskai - be galo daug ka pamirstu, kas man labai nebudinga...ir emociskai sunku - ir verkiu daznai, ir seimyna kencia nuo pykcio...



Bandysiu smile.gif

O koks cia pripratimas, kad vaikstai kaip zombis kaip sitaip miegi.. todel ir jautiesi taip ir imunitetas silpneja.. kazi kiek taip tversi..

O mano vaikis siandien praktiskai nemiegojo, nusnudo su manim ryte, po rytiniu prausimusi ir palikau su tevu, kad pamaitintu ir uzmigdytu.. nu ka, prazaide su tuo vaiku ilgiausiai.. ir tas ispudziu pilnas, neina miegoti.. pamiegojo gal pusvalandi ir vel gyvas. isejom pas senelius, ten vel gerai pazaide.. isvaziavom, atrodo jau uzmiges buvo, vel koki pusvalandi pamiegojo, tik atvarem i kita kavine, akys vel stacios.. nappy padare.. pasikeitem, pavalge.. nejo miegoti kol nevaziavom. uzmigo, buvo pabudes, bet vel uzmigo, miega iki siol nuo kokiu 15.30. kazi kokia naktis bus.. g.gif

Kartais pamastau, kaip ji pradet pratinti, kad tas 7val. miegotu nakti, bet ne vakare.. bet as turbut dieva i medi varau.. nes buna, kad pavalgo kokia 8, pabudineja kazkiek ir ismiega iki 2 ir tada kaip laikrodukas keliasi 6.
Atsakyti
Maistas miegui itakos nedaro- kiek misinio, koses privalgo- nemiega ir viskas.
O kaip reikia atpratint nuo (.)?
As kazkaip nuleidau rankas dabar. Nebezinau kaip is to islipti. Drauge sako, gal taikyt taktika cry it out. Betgi jus kaip rekia, tai as neistversiu ir mb tikrai neistvers. Ir vaiko gaila rikdyti. Zodziu, issiniegosiu veliau
Atsakyti
Would you 4u.gif tulla 4u.gif nu bet pas jus ir bernai tikri papinukai 4u.gif sunku jum... Nusilpsit visiskai tiek bemiegodamos. 4u.gif

Mergina ir musu toks pat ritmas. Ir pavalgom 8h vakare poto 1-2h ir 6h tik tiek kad as dar ja poto uzsupuoju tai ismiegam dar iki 8h. dienom ir maziau jau miegam. mano pana mazai sypsosis labiau raukosi biggrin.gif rimtuole biggrin.gif
Atsakyti
Mergina, tai is to kaip aprasei, tai jis vien zaide ir miegojo sian biggrin.gif

Kochanie, superine mergaiciuke Tavo 4u.gif

Tulla, as meginsiu ta controlled crying, po keliu savaiciu jau...MB bus atostogose, maze gal kelioms naktims pas senelius issiusim...esam su dukra ji pora kart dare, bet ten su ja labai greit pavyko ir ji didesne buvo...manes verkimas nelabai veikia, tiesa sakant, kol kas as jam neleidziu isiverkt, bet jei reikes, tai ir darysim, visiems nuo to geriau finale bus...tikekimes........

kad nebegalim jau taip gyvent, egzistavimas cia...komejimas...vaikui laimingos mamos reikia, o ne tokios kuri vos kojas pavelka is nuovargio... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Would you?: 28 kovo 2015 - 22:32
QUOTE(Would you? @ 2015 03 28, 19:50)
beje, del miego, tai as pati tuo niekad nepatikeciau, bet priprantama prie max 2-3val per para...nes nera kitos iseities...bet faktas, kad organizma tai veikia ziauriai - imunitetas susilpnejes, migrena nuolatine, smegenys neveikia visiskai - be galo daug ka pamirstu, kas man labai nebudinga...ir emociskai sunku - ir verkiu daznai, ir seimyna kencia nuo pykcio...


Va va, as kai metus taip "pamiegojau" tai pradejus dirbti prekybcentri sirgdavau kas savaite doh.gif pasigaudavau kiekviena virusiuka. Ir vaikas po to paskui...Buvo linksma, tikiuosi dabar bus kitaip ax.gif

QUOTE(Mergina_ @ 2015 03 28, 19:59)
O koks cia pripratimas, kad vaikstai kaip zombis kaip sitaip miegi.. todel ir jautiesi taip ir imunitetas silpneja.. kazi kiek taip tversi..
----
Kartais pamastau, kaip ji pradet pratinti, kad tas 7val. miegotu nakti, bet ne vakare.. bet as turbut dieva i medi varau.. nes buna, kad pavalgo kokia 8, pabudineja kazkiek ir ismiega iki 2 ir tada kaip laikrodukas keliasi 6.


Kiek reikia tiek ir tveri... biggrin.gif ner kitos iseities
----
Niu tikrai varai biggrin.gif as tai dziaugiuos,kad maniskis nakti po 4-5 valandas ismiega. Bet as guluos kartu kai jis. Kitaip man miego maza butu biggrin.gif

QUOTE(Tulla @ 2015 03 28, 20:23)
O kaip reikia atpratint nuo (.)?


Na, tavo atveju tai net nezinau kaip tai reiktu daryt biggrin.gif Mano vyresnelis budamas 5 men. pats nusprende,kad nebenori (.)(.) Kas kazkiek dienu vis mazinau maitinimus ir taip palaipsniui perejom prie misinuko. Neisrankus vaikas buvo, gere misini be jokiu problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puuupi: 28 kovo 2015 - 22:34
QUOTE(Kochanie @ 2015 03 28, 22:29)
Mergina ir musu toks pat ritmas. Ir pavalgom 8h vakare poto 1-2h ir 6h tik tiek kad as dar ja poto uzsupuoju tai ismiegam dar iki 8h. dienom ir maziau jau miegam. mano pana mazai sypsosis labiau raukosi  biggrin.gif  rimtuole  biggrin.gif


Maniskio nereik uzsupti, jis pats miega smile.gif Tik jau tada pas tevus i lova reik.. buna paguldau i lovyte, pamiega, bet tada jau kokia 7pradeda inksti ir pasiimam.. o tada tik bigsmile.gif ir parpia sau graziai smile.gif
Va, o dabar jis iki siol miega..
Atsakyti
QUOTE(Would you? @ 2015 03 28, 21:50)
tai as ir nemiegu biggrin.gif...tai sianakt dar gi nieko buvo, net suskaiciuot sugebejau biggrin.gif nes MB apacioj miegojo, tai as tarp maitinimu atsitraukdavau nuo jo...o kai miegam tryse, tai dazniausiai (.) is burnos isvis nepaleidzia...vienintele "paguoda", kad pavalgo jis greit - max 5min jam reik, greiciau pageria, nei valgo...

juokas juokais, koma jau senai man... doh.gif  ir kaip matau, jei seksis, kaip Tullai, pagerejimo greit nebus...na as tik maitint planuoju nustot jau po kokio menesio... blush2.gif

beje, del miego, tai as pati tuo niekad nepatikeciau, bet priprantama prie max 2-3val per para...nes nera kitos iseities...bet faktas, kad organizma tai veikia ziauriai - imunitetas susilpnejes, migrena nuolatine, smegenys neveikia visiskai - be galo daug ka pamirstu, kas man labai nebudinga...ir emociskai sunku - ir verkiu daznai, ir seimyna kencia nuo pykcio...

Pas mus ir 8 kartai jei tai tik sakau ir labai gera naktis buvo tada. Jau kokia savaite kas pusvalandi keliasi,verkslena. Diena rekia rekia rekia. Siandien net nenusiprausiau su pizama visa diena praslampimejau. Nu nesuprantu kada jus tups filmis ziurit,va Tulla ir siut randa kada. blink.gif bet man tai labai nepriimtini tie rikdymo visi metodai. Nu yra kazkas tam vaikui kad jis sitaip,gal keli dalykai susideda ir reik kam tos mamos tai kazkaip nesuteikt jam komforto labai jau ziauru butu. Na kaip nors kaip nors,ateis kazkada svente ir mano kiema 4u.gif
Atsakyti
As iki metu noriu nustoti maitinti visai, nes jau nieko is manes nebeliks.
Kaip randu laiko siuti? Jis jau pats pasedi, pazaidzia po gera pusval. Tada panesioju, pavalgom ar dar ka ir vel pasedi. Jam labai patiko sedeti ir ziureti kaip as baldus stumdau, medziagas delioju, siuvimo masina uzia. As nepuolu prie jo del kiekvieno pirstelejimo, nes tada net i wc nenueiciau. Buna, kad nestis turiu kartu doh.gif jeigu as nieko neveikciau- stogas pavaziuotu visai. Dienos normalios pas mus. Naktimis buna festivaliai
Filmai buna kaip fonas 😊
Atsakyti
lygiai taip pat ir pas mus Tulla drinks_cheers.gif bene dvynius auginam? biggrin.gif

paverkus kazkiek mamos meiles nesumazes...ir silumos gaus pakankamai irgi... ax.gif wub.gif
Atsakyti