Įkraunama...
Įkraunama...

Daylette

Siandien isgeriau 4 placebo tablete , bet vis dar nera menesiniu. Gal kam taip buvo? doh.gif
Atsakyti
Man irgi taip buvo. Turejo pries nepilnas dvi savaites buti,bet dabar geriu toliau nauja cikla.. skambinaus su savo gine tai sake kad cia taip gali buti,ale nieko blogo..
Atsakyti
[quote=*Enigma,2012 12 19, 21:51]
Siandien isgeriau 4 placebo tablete , bet vis dar nera menesiniu. Gal kam taip buvo? doh.gif
Sveikios, mergaites!
As geriu Daylette jau astunta menesi, man visai patinka jos, pirmi 2 menesiai buvo viskas tvarkoj, po 3ios pakuotes nebuvo menesiniu, gydytoja irgi pasake, kad taip gali buti, po septintos pakuotes ir vel gi nebuvo menesiniu, bet ir siaip man su jom beveik tu dienu ir nera, labai trumpai ir tai dazniausiai teplioja. Be to turejau labai didele problema su oda, po 2 menesiu oda pradejo tvarkytis, ir dabar beveik ideali smile.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti: jei geriu kitus vaistus, kurie gali tureti itakos daylette poveikiui, kiek dienu po ju vartojimo dar reikia papildomai saugotis? smile.gif aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Sveikos,
geriu Daylette nuo liepos mėnesio. Pripratau kaip ir normaliai, tepliojimai labai nevargino, su libido viskas tvarkoj wink.gif gal alkis kamuoja vakarais lb, bet cia irgi nebutinai del KT.
Bet va bėdos su menstruacijom. Žiūriu ir pas jus tas pats. Gruodžio mėnesį jos prasidėjo kaip ir normalios, bet neilgai truko. Taciau po kokios savaitės patepliojo. O šį mėnesį per tuščias tabletes nei lašiuko nebuvo. Ir seniau tas pats, pagal mano pastebėjimus mėnesinės būna kas trečią ciklą. Tikiuosi tai pakankamai normalu sad.gif Negi testuką eit pirkt sad.gif
Atsakyti
Ir aš greitai jungsiuos į vartojančių daylette gretas. Turiu klausimuką: ar dažniau bėgiojat pas nykštukus? Nes viena iš sudėtinių medž. yra diuretikas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestne @ 2013 01 24, 14:14)
Ir aš greitai jungsiuos į vartojančių daylette gretas. Turiu klausimuką: ar dažniau bėgiojat pas nykštukus? Nes viena iš sudėtinių medž. yra diuretikas. ax.gif


na man nieko panasaus nebuvo smile.gif nepasikeite slapinimosi reikalai smile.gif
Atsakyti
As vartojau 6 menesius is ju gal 3 pirmus tepliojo vidury ciko, bet po to viskas susitvarke, jokiu salutiniu poveikiu nebuvo smile.gif KAip tik, sutrumpino ir 'nuskausmino' menesines smile.gif o dabar kadangi gyvenu ne Lietuvoj, neturiu galimybes ju isigyti, UK tokiu nera schmoll.gif gydytoja Revigidon paskyre. Nezinau... buvau labai nepatenkinta, bet gal cia tik isankstinis nusistatymas ir nenoras keisti jau isbandytu Daylette smile.gif
Atsakyti
Na, kagi, man teks keisti Daylette, i naujas.. sikart gydytoja israse Belaros.. netiko man Daylette, nes pasak gydytojos gimdoj ir kiausintakiuos buvo tokia situacija lyg visai nevartociau kontraceptiku.. kazkaip netinkamai sureagavo mano organizmas.. dabar reiks eit ieskotis info apie Belara g.gif
Atsakyti
Sveiki, pradėjau šituos KT gerti ir as. Dabar geriu antrądėžutę. Jokių šalutinių poveikių nebuvo, jokių tepliojimų. Išgėrus paskutinę tuščia tabletę prasidėjo mm bet tik patepliojo pora dienu ir viskas g.gif nors
Atsakyti
o man zinokit jau daylette gerai atsibodo. suprantu kad pati kalta...bet bliamba pasitaiko kad uzmirstu isgert(priminimai telefone nepadeda) arba neprisimenu ar esu isgerus..ir jau antra pakuote kai pradejus gert 4 eile pradedu ne nuo baltu bet zaliu....eh.. ..arba atminti gerinancias tabletes gert arba keist kontracepcija:))
Atsakyti
QUOTE(baggirute @ 2013 02 05, 12:33)
o man zinokit jau daylette gerai atsibodo. suprantu kad pati kalta...bet bliamba pasitaiko kad uzmirstu isgert(priminimai telefone nepadeda) arba neprisimenu ar esu isgerus..ir jau antra pakuote kai pradejus gert 4 eile pradedu ne nuo baltu bet zaliu....eh.. ..arba atminti gerinancias tabletes gert arba keist kontracepcija:))

zalias paskutines reikia gerti 4u.gif o ne bandete pleistra naudoti? mano drauge uzmirstuole,sake jai pleistras kaip tik, uzsiklijavai ir pamirsai ax.gif
Atsakyti