Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai

QUOTE(rugstelyte @ 2007 02 26, 10:22)
tiesa ar visi vaikučiai jau vaikšto, neatkreipiau dėmėsio nes jei taip įmanoma nuvažiuoti į Dakarą su mažaisiais ten 2 aukšte yra vaikų pasalis, na kambarysi kas nežino su įvairiom čiožyklom kamuoliukų baseiniukas ir mamom yra kur prisėsti kavytės atsigerti mes ten buvome kai Ramintai buvo 1,1 metuku tai aš su ja ten ant visų čiuožyklų kartu landžiojom nes dar maža buvo ir pati neįlipdavo manau butų faina tai ką jus į tai rašykit arba siūlykit savo variantus  bigsmile.gif


gal gali plačiau apie tą vietą, aš pietiniam retai lankausi, todėl nežinau... blush2.gif
mums du metukai, manau būtų smagu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringusa @ 2007 02 27, 01:32)
Manoji dar per maža po tokias vietas vaikščioti  schmoll.gif



jo, jus dar per mažos unsure.gif tagal tu gali pasiūlyti nes aš ir rašiau kad jei vaikučiai vasikšto ten galima pasibovyti o jei ne tai net nežinau, siūlik tu ?
Papildyta:
QUOTE(brytva @ 2007 02 27, 10:00)
gal gali plačiau apie tą vietą, aš pietiniam retai lankausi, todėl nežinau... blush2.gif
mums du metukai, manau būtų smagu  ax.gif



Ten Aido gatvė, šalia yra parduotuvė, buvo bent prieš kelias savaitės Saulutė, jei dar Maxima nepatapo yra klubas Pavadinimu "Dakaras ir jo viduje ir yra vaiku pasaulis na ten užėjus tau pasakytu kur eiti bigsmile.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja ten pabūti?
Gal nulėksim, kokią dienelią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 02 27, 10:08)
o kiek kainuoja ten pabūti?
Gal nulėksim, kokią dienelią  mirksiukas.gif


Na o kainos tai jei neklystu valandai atrodo 6 litai tik reikia pasitikslinti na jei kas norės tai pasidomėsiu tiksliau ir užsisakysiu kada reikės tik šiuo met mes angina susirgome tai kai pasveiksim pranešim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringusa @ 2007 02 27, 01:32)
Manoji dar per maža po tokias vietas vaikščioti  schmoll.gif

manoji irgi dar per maža g.gif as
galėčiau pasiūlyti susitikti mieste, gal amfiteatre ar prie auksinio berniuko, pabūtumėm grynam ore, paplepėtumėm. tik vėl orai atvėso, reikia,kad biškį atšiltų mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiko,as ir is siauliu. smile.gif Butu tikrai faina kur nors centre susitikti,nes pati esu is centro smile.gif
Atsakyti
gal kas lankote JAMAHOS mokyklėlę? mes dar ne, bet galvojam pabandyt nueiti pažiūrėti. gal patiks mano saulytei g.gif
Atsakyti
lankom, vaikui patinka...tik dainuoja, soka...bet nesitikekite, kad ten ims kazko ir ismokin toookiooo ax.gif
siaip malonus vaiko praleidimas stebint vaika ir dalyvaujant...
Atsakyti
aisku as to ir norėciau smile.gif iseit kazkur prasiblaskyti,kad abiem patiktu bigsmile.gif
Atsakyti
o ka ten gero moko jamakos muzikos mokyklelei?
Atsakyti
oooo, siauliu mamos.... pradingote... g.gif
Atsakyti
QUOTE(toriviki @ 2007 08 18, 15:43)
oooo, siauliu mamos.... pradingote...  g.gif



Matyt atostogauja kai kurios,kitos gal i lauka isejo blush2.gif
Atsakyti