Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos pažintys :)

QUOTE(kisi1211 @ 2010 11 18, 15:49)
Na aš iš pajūrio, tiksliau iš Šventosios. Čia gyvenu nei ilgai nei trumpai: 2 su trupučiu metų. Esu kilusi iš Šiaulių apskrities, studijavau Kaune. Dabar man 26m. bet gruodį jau sueis 28m. Esu laimingai ištekėjusi ir auginu metukų laiko sūnelį. Pomėgiai mano gana įvairūs, bet šiuo metu dažniausiai sau galiu leisti knygų skaitymą  biggrin.gif



Kaip tai dabar 26 bet gruodi bus 28? lotuliukas.gif Gaila kad ne is Klaipedos, niekaip nerandu kompanijos pietiniam rajone vezimeli pastumdyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2010 11 19, 21:28)
Kaip tai dabar 26 bet gruodi bus 28? lotuliukas.gif Gaila kad ne is Klaipedos, niekaip nerandu kompanijos pietiniam rajone vezimeli pastumdyt verysad.gif


Sveikos mamytes,
gal kas ieskot kompanijos pastumdyt vezimeli naujakiemio rajone,ar kur aplink?
Butu smagiau nei vienai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo New mummy: 20 lapkričio 2010 - 16:04
Sveikutės 4u.gif Galbūt tarp Jūsų ar Jūsų pažįstamų atsirastų mamyčių, norinčių savo istorija (žinoma, galima ir anonimiškai), pasidalinti su skaitytojais spaudoje?

Jeigu susidūrėte su kokia nors neįprasta situacija nėštumo ar gimdymo eigoje, ar pan., ir norėtumėt apie tai papasakoti, būttinai parašykite man į asmeninį paštą – pateiksiu išsamesnės informacijos smile.gif
Atsakyti
sveikutes ...
butu smagu susitikti su besilaukianciom mamytem .. smile.gif
kartu neskubedamos pasivaiksciotume , nes nera kur skubet .. smile.gif
butu geriau is Siauliu .
Atsakyti
sveikutes as daznai bunu siauliuose vis tevukus aplankau,jai tinka zinoma galetume susitikt.
Atsakyti
4u.gif sveikutes as esu is silutes gyvenu 2 metus turiu dukryte vardu Aukse 5 metuku tai neturiu draugiu verysad.gif noreciau susipazinti ir bendrauti su mamytem kurios augina vaikus 5 metuku wub.gif isanksto aciu flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(gintas-aukse @ 2010 11 22, 10:42)
4u.gif sveikutes as esu is silutes gyvenu 2 metus turiu dukryte vardu Aukse 5 metuku tai  neturiu draugiu  verysad.gif  noreciau susipazinti ir bendrauti su mamytem kurios augina vaikus 5 metuku  wub.gif isanksto aciu  flirt.gif

ir dar man 32 metuku mama blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos is Klaipedos, kurios iesko nauju pazinciu - gal organizuojam koki susitikima ir susipazistam? blush2.gif smile.gif Butu norinciu?
Atsakyti
Taip jau buna,kad kai susilauki vaikuciu,draugu ratas zymiai sumazeja,siais laikais isvis yra sudetinga tureti geru draugiu verysad.gif smagu kad yra temele pazintims tuos pacius jausmus isgyvenancioms mamytems,labai svarbu tureti draugiu kad butu bendri ineteresai ir pan bigsmile.gif
Butu smagu padaryti kaunieciu mamyciu susitikima,naujoms pazintims !!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2010 11 24, 23:53)
Merginos is Klaipedos, kurios iesko nauju pazinciu - gal organizuojam koki susitikima ir susipazistam? blush2.gif  smile.gif Butu norinciu?

As noriu !!! biggrin.gif IR TAIP PAT ESAM IS PIETINIO RAJONO ! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_simona: 28 lapkričio 2010 - 07:39
QUOTE(mama_simona @ 2010 11 28, 07:37)
As noriu !!!  biggrin.gif IR TAIP PAT ESAM IS PIETINIO RAJONO ! biggrin.gif


Saunu, kas dar? smile.gif
Atsakyti
Aš susipažinčiau su mamytėm iš Jurbarko, auginu du sūnus 7 ir 5 metų, o per skype galime bendrauti su mamytėmis iš visų miestų. Visoms sėkmės auginant vaikučius.
Atsakyti
zinoma ir as noriu smile.gif
Atsakyti